Арт-деко в інтер’єрі кухні

Стиль арт-деко втілив у собі дух наукового прогресу (поява електрики), процес пізнання світу (еклектичність стилю – змішання західних канонів з азіатськими і африканськими мотивами), тягу людства до прекрасного (розкіш, вишуканість, декоративна навантаженість). Підібрати кухню в цьому стилі Вам допоможуть дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art.

Для дизайну інтер’єру в цьому стилі характерно наступне:

Змішання декоративних мотивів Античності, Африки та Єгипту, Китаю і Японії з європейськими традиціями;

Функціональність і практичність разом з підкресленою розкішшю;

Геометричність візерунків і дизайнерських рішень: смуги, трапеції, щаблі, зигзаги, криві лінії;

Графічність: рамки і контури є основою стилеобразования, геометрія панує як в оформленні меблів, так і в оздобленні стін, підлоги, стелі, декоративних елементах.

 

Стиль арт-деко – це стиль для тих, хто цінує вишукану розкіш, оригінальність і в той же час комфорт і функціональність разом із Дизайн Студією Меблів New Art.

Арт-деко на великій і маленькій кухні

 

Розкішний інтер’єр кухні на замовлення в стилі арт-деко має на увазі великий простір, в якому достатньо місця для складного текстилю та декору, ошатної обробки і меблів. Тому найефектніше стиль арт-деко реалізується в просторих кухнях з островом, кухнях, суміщених з їдальнею або вітальнею.

Арт-деко в інтер’єрі великих острівних кухонь

 

Втім, і на маленькій кухні на замовлення, і в скромній кухні-вітальні в квартирі-студії можна реалізувати ідеї дизайну в дусі епохи джазу. У цьому випадку в інтер’єрі повинні домінувати світлі нейтральні тони, декор потрібно використовувати в міру, а для візуального збільшення простору можна використовувати дзеркала – найбільш впізнаваний атрибут стилю арт-деко. Інтер’єр маленької кухні-вітальні прикрашає велике дзеркало над барною стійкою на замовлення.

Маленька кухня-вітальня в стилі арт-деко

 

А ось і ще середні по площі кухні з елементами стилю арт-деко – стільцями, люстрами і характерною кольоровою гамою.

Дизайн маленької кухні на замовлення в квартирі-студії в стилі арт-деко

Кухня-їдальня в стилі ар-деко

Біла кухня в стилі арт-деко

 

Фасади шаф на замовлення Дизайн Студії Меблів New Art глухі, в них ховається побутова техніка. Деякі, наприклад антресольні верхні шафки, можуть мати скляні дверцята – це шафи-вітрини з ошатним фарфоровим посудом.

Фасади можуть бути глянцевими, як на фото нижче.

Освітлення для кухні в стилі арт-деко

Дизайн в цьому стилі немислимий без великої кількості різноманітних світильників: люстри, точкового підсвічування, меблевої підсвічування шаф і полиць.

 

Центральна люстра може бути виконана в класичному стилі – данина модерну: кування і кришталь, підвіски, масивна форма, вишуканість, імітація свічок. У доповненні до такої люстрі будуть доречні настінні світильники, що імітують канделябри.

 

Лампи краще вибирати теплого спектру.

 

Інтер’єр кухні в стилі арт-деко – химерне поєднання лаконічності й шику, функціональності та декорування, коли всі деталі від дизайну стільців до текстилю повинні бути продумані і цілісні. У цьому вам допоможуть дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art.

Арт-деко в інтер’єрі кухні обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *