Бібліотека у Вітальні: Стильно, Функціонально і Красиво

livingroom-design-library-room-decorating-modern-bookshelving-design-inspiration-for-home-interior-decoration-bulletin-designer-stunning-book-house-library-decorating-ideas-for-living-room

Не дарма нашу країну називали «найбільш читаючою у світі». Останнім часом на зміну паперовим книгам все більше приходять їх електронні аналоги, але любов до читання «з листа» залишилася для більшості наших співвітчизників. У багатьох будинках залишилися книжкові колекції, які починали збирати бабусі й дідусі, передавши естафету наступним поколінням. Як же розмістити книжкову спадщину в рамках сучасного житла і зробити це з найбільшою практичністю, не забувши про естетичну сторону питання? Рідко в яких помешканнях знайдеться окрема кімната для облаштування бібліотеки, найпоширенішим прийомом є розміщення книжкових стелажів у вітальні. Тому, як облаштувати велику або не дуже бібліотеку в кімнаті для відпочинку і присвячена наша публікація.

Білосніжний Стелаж для Книг – «Класика Жанру» Бібліотека у Вітальні

Найпоширеніший варіант виконання книжкових стелажів для вітальні – білосніжний. І на те є кілька причин – білий колір створює враження чистоти і свіжості, навіть громіздкі конструкції виглядають легко і ненав’язливо, не кажучи вже про те, що з білим стелажем не потрібно думати про комбінаторику з іншими колірними рішеннями в інтер’єрі.

Бібліотека у Вітальні

Крім стандартного розташування відкритих полиць в книжкових стелажах, можна вибрати найрізноманітніші варіації осередків для книг, їх розмірів і форм. Особливо це актуально для віталень, де полицями з книгами зайнята більш ніж одна стіна приміщення.

Бібліотека у Вітальні на замовлення

Якщо ваш стелаж буде простягатися від самої підлоги і практично до стелі приміщення, то функціональніше і зручніше з точки зору ергономіки на нижньому ярусі розташувати закриті системи зберігання з орних шафок або висувних шухляд, а весь верхній рівень віддати під відкриті полиці для книжкової колекції.

Для вітальні, в якій планується розміщення не просто багато книг, а дуже багато, підійде варіант вбудованого стелажа від підлоги до стелі з відкритими полицями. У такій вітальні-бібліотеці дух колекціонування витає повсюди, навіть у наборі оригінальних диванних подушок.

бібліотека

Відкриті стелажі для книг зручні тим, що вмонтувати їх можна в приміщення з будь-якою архітектурою – скошеною стелею або асиметричними стінами, нестандартними дверними отворами. За допомогою регулювання відстані між полицями можна домогтися будь-якої форми системи зберігання для книг.

Острівний стелаж з кутовою модифікацією не лише дозволяє розмістити велику кількість книг або дисків, але і служить в якості ширми для простору, який розташований за межами вітальні.

Бібліотека у невеликій вітальні

У невеликій вітальні, де немає можливості використовувати цілу стіну під вбудовані стелажі для книг, можна оформити простір навколо вікон за допомогою відкритих полиць і систем зберігання. Місткий стелаж на верхньому рівні для книг та закриті системи зберігання на нижньому, створили гармонійний білосніжний союз.

Бібліотека у невеликій вітальні

Пофарбовані в тон стелі та стін книжкові стелажі стали частиною оформлення вітальні в стилі кантрі. Навмисно не зафарбовування поверхонь в єдиний білий колір, дозволяє створити оригінальний вид постарілих меблів і надати приміщенню найбільшу унікальність і наліт сільського життя.

Тепло Природного Матеріалу – Стелажі з Незабарвленого Дерева

Стелажі з Незабарвленого Дерева

У сучасних вітальнях з нейтральною обробкою, великою площею, однотонної оббивкою м’яких меблів і таким же виконанням декору вікон, часто не вистачає тепла для створення більш затишної атмосфери. Дерев’яні системи зберігання своїми природними відтінками часто «пом’якшують» не лише колірну палітру вітальні, але і привносять відчуття заспокоєння та збалансованості в сучасний інтер’єр.

Дерев'яні бібліотеки

Нетривіальний спосіб виконання книжкового стелажа – створення ромбовидних сейфів для зберігання за рахунок перехрестя полиць по діагоналі. Вітальня з такими системами зберігання для книг і не тільки – унікальна і неординарна. Враховуючи, що книжкові стелажі займають більшу частину стін приміщення, оригінальність інтер’єру забезпечена. Подібні конструкції можна розміщувати як біля стін, так і використовувати як ширму між зонами одного простору.

Рмбовидна бібліотека на замовлення

Величезні книжкові шафи-вітрини зі скляними дверцятами стануть прикрасою вітальні, оформленої в класичному стилі. Незважаючи на значні розміри систем зберігання, що тягнуться від підлоги до стелі і використання темної породи дерева, конструкції не виглядають громіздко. Завдяки скляним вставкам і грамотного підсвічування полиць, книжкові шафи не обтяжують інтер’єр, а надають йому ще більшого благородства.

Величезні книжкові шафи-вітрини

Оригінальна архітектура вітальні не перешкода для вбудованих систем зберігання для книг, виконаних з кращих порід деревини. Гармонійне поєднання виконання відкритих книжкових шаф, оздоблення стелі і частини стін, створює унікальну атмосферу англійських віталень, бібліотек і кабінетів, виконаних у стилі благородства і елегантності.

Оригінальна архітектура вітальні

Для створення мінімалістської обстановки бібліотеки-вітальні потрібно небагато – величезні книжкові стелажі від підлоги до стелі з приставною драбинкою і м’який диван в потоках природного освітлення, так необхідного для комфортного читання.

Обстановка бібліотеки-вітальні

Вітальня-бібліотека виглядає дуже затишною і теплою при використанні яскраво-охристої деревини для виготовлення системи книжкових стелажів, оформлення в такому ж ключі віконних і дверних прорізів. Завершити образ зручної кімнати для відпочинку та читання можуть затишні крісла з велюровою оббивкою, м’який диван і пуф-підставка і килимок з квітковим принтом.

Вітальня-бібліотека

Бібліотека: Колір в Інтер’єрі Вітальні

Не бійтеся використовувати колір для створення книжкових стелажів і шаф навіть великих розмірів. Темні, глибокі відтінки дозволять виділити зону для читання, а яскраві, колоритні тони можуть послужити акцентними елементами для нейтральної палітри інтер’єру.

Бібліотека: Колір в Інтер'єрі Вітальні

Альтернативою білим стелажів може стати використання пастельних відтінків для фарбування великих книжкових систем зберігання. Стелажі, виконані в тон обробці стін, відмінно виглядають, створюючи гармонійний і приємний погляду союз.

меблі на замовлення

Для створення акцентного сприйняття, можна використовувати темні відтінки для виконання книжкових шаф або відкритих полиць, розташованих на світлому, навіть білому тлі. Контрастні поєднання завжди привносять нотку драматизму навіть в звичайний інтер’єр приміщення.

Чому б не використати корисний простір під вікнами вітальні для установки вбудованих систем зберігання для книг або дисків. У разі якщо віконні рами виконані в темних тонах, найлогічнішим буде виконати місткі стелажі в аналогічному кольорі.

 вбудовані системи зберігання для книг

Дуже популярні вбудовані системи зберігання для книг, дисків та інших, важливих для господарів дрібниць, що включають оформлення TV-зони і супутніх їй атрибутів. У результаті виходить не лише гармонійний альянс систем зберігання, але і дуже місткий, практичний і функціональний симбіоз меблювання і техніки.

Книжкові полиці

Найоптимальнішим варіантом облаштування у вашій вітальні бібліотеки, будуть меблі на замовлення. Таким чином, ви зможете бути впевненим, що меблі будуть як найкраще вписуватися в загальний інтер’єр вітальні та будуть відповідати певним розмірам, а також вашим вимогам та побажанням. Замовити меблі для вітальні ви зможете в Дизайн – Студії Меблів “New Art”. Саме тут ви будете приємно здивовані цінами, високим сервісом обслуговування та що найголовніше, це високою якістю меблів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *