Червона спальня

Спальня – особливе, унікальне за своєю функціональністю місце в будинку. Це без перебільшення найбільш затишний куточок, тому і оформити кімнату намагаються в спокійних і ніжних тонах.

Якщо професіонали починають говорити про використання червоного кольору в декорі приміщень, то найчастіше вони спочатку мають на увазі неправдивий червоний, так би мовити, райдужний, тон, а який-небудь з його чудових відтінків, благо їх в цьому спектрі більш ніж достатньо. Ви тільки подивіться на красу світло-рожевого, благородство темно-бордового, ніжність теракотового, розкіш фіолетово-червоного – і Вам неодмінно захочеться побачити Вашу спальню оформленої в одному з них!

Дизайн інтер’єру спальні в червоному кольорі

Загалом, червона спальня – це якраз те приміщення, коли «погоду» в декорі робить не колір, а його відтінки.

Оформлення будь-якого приміщення в червоних тонах буде вимагати від творця наявності почуття стилю і уважності до дрібниць, а декорування спальні стане справжнім випробуванням на професіоналізм. В такому не простому рішенні допоможуть дизайнери Дизайн Студія Меблів На Замовлення New Art.

Спальня в східному стилі в червоних тонах

Якщо в декоруванні кімнати планується використовувати колірний мікс, то червоному кольору потрібно залишити трохи менше половини простору. У такому колоритному трактуванні може бути зроблене ліжко, комод, тумбочки, полки, шафи…

Якщо Ви прийшли до думки, що червоною в Вашій спальні повинна стати стіна, то пофарбуйте в цей колір поверхню за узголів’ям ліжка. Як варіант, червоним можна зробити і саме узголів’я ліжка, за умови, що воно досить велике.

Світлі меблі на тлі червоних стін в спальні

Не забувайте, що в спальні центральним інтер’єрним елементом служить ліжко на замовлення, а всі інші предмети обстановки лише доповнюють стильове рішення.

Яким би не був хороший червоний колір, проте в інтер’єрах він не повинен бути присутнім на самоті. Комбінування червоного з іншими відтінками – справа непроста, тому до підбору компаньйонів слід підходити з акуратністю. Як не дивно, але вимогливий і самодостатній червоний чудово співіснує з контрастними тонами як темного, так і світлого спектру.

Червоний і білий

Комбінація цих квітів – безумовний лідер, причому домінантою в цій парі пріоритетно є білий. Червоному ж довірена роль акцентних включень, що залучають або відволікають увагу. Найчастіше його додають у вигляді штор і текстилю.

Червоний і чорний

Ця пара підійде при створенні червоної спальні для активних і гарячих натур. Поєднання кольорів, звичайно, класичне, проте обстановка може вийти темнуватою. Вирішити проблему допоможуть білі аксесуари і постільну білизну в тих же фарбах.

Червона спальня напевно стане оазисом затишку у Вашій квартирі. Це інтер’єр пристрасті, емоцій і, звичайно ж, кохання. Проявіть трохи терпіння, і шикарна кімната зустріне Вас розпростертими обіймами!

Червона спальня обновлено: Грудень 23, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *