Червоні меблі в дизайні інтер’єру кухні, вітальні, ванної, спальні та дитячої

При оформленні дуже важливо вибрати правильний відтінок червоного. Навіть невелика помилка може призвести до того, що червоний в інтер’єрі буде виглядати недоречно. Але не варто боятися використовувати червоний. Якщо з розумом підійти до вибору відтінку, ви можете добитися справді фантастичного результату, якого не дасть вам жоден інший колір.

Меблі червоного кольору для чорно-білого інтер’єру

Червоний колір чудово виглядає в чорно-білих інтер’єрах, виступаючи там неймовірним акцентом. Проте не кожен червоний відтінок впорається з поставленим завданням, атому рекомендуємо використовувати такі відтінки, як журавлинний, червоний і малиновий.

Їх використання ставить перед собою за мету максимально знизити контрастність і похмурість загальної картини в вашому інтер’єрі, що в деяких випадках зовсім не зайве. Якщо замість чорного в інтер’єрі використовується шоколадний відтінок, то і в червоний можна додати трохи шоколаду. В результаті ми отримаємо цегляно-червоний відтінок, який ідеальний для чорно-білого інтер’єру. На тлі підлоги венге цегляний диван виглядає просто приголомшливо, що пояснюється відсутністю температурної контрастності між двома кольорами. Замість цегляного відтінку ви можете використовувати горобино-червоний або теракотово-червоний колір.

Червоні меблі в білому інтер’єрі

Якщо ви вирішите використовувати червоні меблі в ідеально білому інтер’єрі, то ви не прогадаєте. Але пам’ятайте, такі меблі будуть воістину центром всесвіту в масштабах конкретного приміщення. Ніщо інше просто не матиме ніякого значення. А якщо на червоному комоді будуть стояти такі ж червоні вазочки, то виглядати все це буде максимально збалансовано.

Що стосується стилістичної спрямованості, то ми б рекомендували вам зупинитися на стилі ф’южн – поєднання класики та популярної культури в тих пропорціях, які здаються вам найбільш доречними. Хочемо акцентувати вашу увагу на дуже важливому правилі використання червоного в білому інтер’єрі. Чим менше відтінків ви вирішите використовувати, тим краще для інтер’єру! Тобто, червоний повинен бути представлений в двох-трьох відтінках. І це максимум! В іншому випадку, ви не зможете створити необхідної вам лаконічності. Дотримуйтеся відтінків ідентичної температури. Наприклад, використовуйте тільки теплі або тільки холодні тони.

Червоні меблі для кольорового інтер’єру

Чесно кажучи, використовувати червоні меблі в кольоровому інтер’єрі досить проблематично. Як мінімум, ваша кімната повинна бути оформлена в одній температурній категорії, як і в тому випадку, коли ми говорили про сумісність відтінків червоного. Якщо в інтер’єрі будуть суміщені теплі і холодні тони, то червоні меблі просто протипоказана. Ну а якщо ви використовуєте тільки одну температуру, то й обрані меблі повинні відноситися до зазначеної температурної категорії.

Червоні меблі в різних кімнатах

Червоні меблі для ванної кімнати:

Червоні меблі

Червоні меблі в вітальні кімнаті:

Червоні меблі

Червоні меблі для кухні:

Червоні меблі

Червоні кухонні меблі:

Червоні меблі

Червоні дитячі меблі для кімнати дівчинки:

Червоні меблі

Червоні меблі для дитячої кімнати для хлопчика:

Червоні меблі

Червоні меблі для спальні:

Червоні меблі

Меблі з масиву червоного дерева:

Червоні меблі

Деякі дизайнери не гребують навіть використовувати колір іржі, який сам по собі не може вважатися привабливим. І знаєте що найцікавіше? У правильному колірному обрамленні, з використанням різноманітних осінніх квітів, навіть іржа виглядає чудово і природно.

Дизайн студія меблів «New-Art» пропонує широкий асортимент меблів для квартири, будинків, офісів. Наші дизайнери допоможуть обрати колірну гаму, дизайн, нададуть корисні рекомендації щодо красивого оформлення приміщення. Ми здійснюємо безкоштовну проекцію майбутніх меблів враховуючи особливості кімнат, вподобань господарів та їх призначення. Меблі володіють якістю, міцністю та надійністю, адже для їх виготовлення використовуються лише відбірні матеріали, а сам процес виробництва здійснюється на німецькому обладнанні. Щоб замовити меблі вам необхідно завітати в наш салон, що розташований в місті Тернополі, по вулиці Руській, 4, або зателефонуйте на номер телефону, що ви бачите на сайті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *