Чорно-Біла Кухня

Кухня на Замовлення: Чорно-Біла Кухня

Публікацій про те, як спланувати дизайн-проект кухонного простору – безліч і добра половина з них присвячена інтер’єрам у світлих, пастельних тонах. Але будемо чесні – не всі домовласники в захваті від білосніжної кухні, єдиною колірною плямою в якій є плитка кухонного фартуха або яскраві стільці. Багатьом хочеться отримати динамічний і навіть трохи драматичний інтер’єр кухні. Сподіваємося, що значна добірка фото кухонних приміщень різних розмірів і комплектацій, допоможе надихнутися всім плануючим ремонт і всім тим, хто вирішив впустити в свою кухню чорний колір в тому чи іншому прояві. Найкращим варіантом буде кухня на замовлення, яку ви можете придбати в дизайн-студії меблів “New Art”, де дизайнери спроектують для вас унікальний проект кухні та втілять всі ваші задуми та побажання в життя.

Безумовно, застосування темних і навіть чорних тонів в інтер’єрі кімнат вимагає великих зусиль, умінь і знань, ніж використання світлої палітри, яка “пробачає” багато чого. Перш за все, темний колір вимагає великих розмірів від ваших приміщень, але не накладає безумовне табу на кімнати зі скромною площею.

Чорний Колір в Обробці Кухні

Говорячи про застосування чорного кольору і його відтінків в якості основи для оздоблювальних робіт у кухонному приміщенні, ми не маємо на увазі тотальний темний фон на всіх поверхнях кімнати. Використання чорного кольору для обробки лише підлогового покриття або однієї зі стін кухні в якості акцентної, контрастної поверхні – дає неймовірний ефект з точки зору зорового сприйняття всієї обстановки простору.

Кухня на замовлення

Чорний матовий керамограніт для облицювання підлоги – практичне і цікаве колірне рішення, яке стало одним з ключових моментів у виборі концепції для чорно-білого інтер’єру сучасної кухні. Дерев’яна підлога чорного відтінку для кухні? Так, це реально і дійсно гарно виглядає в просторому приміщенні зі світлими стінами і білосніжною стелею.

Меблі для кухні

Оформлення кухонного фартуха за допомогою плитки “метро” чорного кольору стало родзинкою на тлі деревних відтінків кухонних шаф. Завдяки вбудованій системі підсвічування, плитка сяє і постає перед нами вже не в глибокому чорному кольорі, а його “полегшеному” відтінку.

Магазин меблів

Меблі Чорного Кольору – Розкішний Вибір

Темні відтінки як колірне рішення для кухонного меблювання – непоодинокий випадок як в середовищі дизайнерів, так і серед замовників інтер’єрів. Чорні кухонні шафи виглядають розкішно, вносять в інтер’єр приміщення нотку драматизму, деякого декадансу. Але, наважуючись на замовлення меблів для кухонних гарнітурів в чорних тонах, важливо розуміти, що зусиль і часу на догляд за такими поверхнями знадобиться більше, ніж для їх світлих аналогів. Темні тони не пробачають розводів від води, відбитків пальців та інших видів забруднень, яких в рамках кухонного простору може бути чимало. Але сучасні матеріали для ламінування деревини і МДФ дозволяють застосування вологого прибирання без всяких наслідків для матеріалу.

Меблі Чорного Кольору - Розкішний Вибір

Чорні класичні кухонні шафи на тлі світлої обробки стін і стелі виглядають розкішно, контрастно і презентабельно. У поєднанні з блискучими поверхнями побутової техніки та кухонних аксесуарів, чорний гарнітур виглядає гармонійно.

Чорні класичні кухні

Застосування скляних і дзеркальних вставок для кухонних шафок – вдале дизайнерське рішення, здатне візуально полегшити сприйняття темних відтінків меблів, у випадку, якщо гарнітур досить великий. Чорні абсолютно глухі кухонні шафи може дозволити собі тільки дійсно просторе приміщення, в рамках якого ці монолітні споруди будуть виглядати гармонійно.

кухня на замовлення

Сучасні кухонні гарнітури все частіше виконуються в ламінованому варіанті МДФ, глянцеві поверхні яких розкішно виглядають на тлі світлої, матової обробки. Велика кількість дзеркальних і сталевих поверхонь, хромованих деталей і елементів кухонної техніки приглушує присутність чорного тону в якості основного колірного рішення для меблів для кухні. А велика кількість джерел штучного освітлення, відображених у всіх дзеркальних поверхнях, виводить кімнату на зовсім інший рівень зорового сприйняття.

меблі

Кухонні шафи, оформлені в чорному кольорі, прекрасно поєднуються зі світлим варіантом мармурової обробки кухонного фартуха і стільниць, але вимагають достатнього рівня освітлення при цьому.

кухня

Чорний колір для стільниць кухонного острова і робочих поверхонь – досить часте колірне рішення дизайнерів. Подібні стільниці можуть бути виготовлені з каменю, як натурального, так і штучного, пластику і скла.

Чорні Відтінки для Маленької Кухні

Відкинемо всі стереотипи щодо кухонних приміщень скромних розмірів. Так, маленька площа кухні може дозволити собі чорний колір і не зменшитися при цьому до розмірів невеликої комори. Але, безумовно, темні тони в маленьких приміщеннях потрібно застосовувати дозовано.

Чорні Відтінки для Маленької Кухні

У невеликій кухні використання чорного кольору можна перенести на нижній рівень, застосувавши його в обробці підлоги і підставки для кухонного острова або барної стійки. А світлою або навіть білосніжною залишити обробку стелі і стін, розбавивши темними віконними рамами або карнизами для штор. Світла обробка і білосніжні стільниці, чорні шафи і велика кількість природного та штучного освітлення – запорука успішності інтер’єру для невеликої кухні.

Невеликі кухні чорного кольору

Чорний, Білий і не Тільки

Використання в інтер’єрі настільки контрастні кольори як чорний і білий часто привертає інтеграцію ще одного, яскравого відтінку, наприклад червоного. В результаті виходять неймовірно динамічні, цікаві образи кухонних приміщень, наповнених драматизму, але не позбавлені комфорту і практичності.

Чорний, Білий і не Тільки кухня чорного кольору + червоний кухня меблі для кухні

Білий, чорний і червоний – три стовпи, на базі яких можна сконструювати цікавий і сучасний інтер’єр кухні. Велика кількість блискучих і глянцевих поверхонь привнесе ще й нотку шику в дизайн кухонного простору.

 дизайн кухонного простору. меблів для кухоні кухонні меблі

Чорний, білий і фіолетовий – цікаве колірне рішення стало основою концепції дизайн-проекту невеликої кухні. Навіть невеликий простір фіолетового кольору, в якості акцентної стіни, привнесе різноманітність в чорно-білий інтер’єр кухонного приміщення.

Тож, не гайте часу, замовляйте кухонні меблі в магазині меблів “New Art”, зробіть свою домівку ще яскравішою та отримуйте задоволення від цього!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *