Дитячі Меблі: Як Обрати Шафу в Дитячу

Вашій увазі пропонується стаття, з якої ви дізнаєтеся багато цікавої та корисної інформації про дитячі меблі: як їх вибрати, на що звернути увагу та як облаштувати дитячу кімнату взагалі.

Дитяча шафа є одним з найважливіших атрибутів дитячої кімнати. Також як і інші її елементи, вона повинна бути безпечною, практичною і зручною у використанні. Дитячі шафи можуть відрізнятися за дизайном та розмірами в залежності від віку малюка, його смаків і функціонального призначення.

Дитячі Меблі

З точки зору дизайну, то шафи для маленьких чад не особливо відрізняються від звичайних, дитячі можуть бути одно- і більше дверними або шафи-купе. Єдиною вагомою відмінною рисою шафи для дітей є її місткість і зручність у використанні саме дитиною. У такому випадку, вона може мати полички трохи нижче ніж стандартні, а також більш глибокі відділення. Так само як і ліжко та інші дитячі меблі, вона не повинна мати гострих кутів і ручок, вона повинна максимально виконувати свою функцію збереження речей, а не перешкоджати дитині пересуватися по кімнаті. Цікавою особливістю сучасних шаф для дітей є наявність світильника всередині, який окрім практичної функції може служити нічником і бути цікавим елементом інтер’єру для дитини. Щоб не помилитися у своєму виборі дитячої шафи та щоб надати дитячій кімнаті неповторного, унікального вигляду – найоптимальнішим варіантом буде купити дитячі меблі на замовлення.

дитячі меблі дитячі меблі на замовлення меблі для дитячої кімнати меблі на замовлення для дитячої кімнати дитячі меблі меблі дитячі меблі

Дитячі Меблі: Матеріали

При виборі дитячої шафи треба визначитися якими ж будуть її завдання і цільове використання. Меблі для дитячої кімнати такі як для книг та іграшок повинні бути такими, щоб ваша дитина могла самостійно скласти свої іграшки та книжки, адже це розвиває самостійність малюка. Звичайно, одне з найважливіших питань при виборі шафи для дитини це матеріали з яких виготовлені меблі для дитячої кімнати. Досить недорогими будуть шафи з ДСП. У процесі вибору вироби з цього матеріалу треба звернути увагу з якого саме ДСП він виготовлений, так як деякі його види можуть виділяти шкідливі речовини. У той же час шафа з натурального дерева помітно дорожча, але набагато екологічніша, ніж ДСП. Можна вибрати з деревини недорогих порід – це дозволить трохи заощадити кошти. Ще одним видом матеріалу з якого можуть вироблятися дитячі шафи це МДФ. Моделі з МДФ будуть дешевші, ніж з цільного дерева, але величезний їхній плюс в тому, що даний матеріал дає можливість створити шафу химерної та дивної форми. Якщо її ще прикрасити в яскраві кольори – ваша дитина буде в захваті від таких меблів для дитячої кімнати.

дитячі меблі на замовлення в Тернополі дитячі меблі Тернопіль дитячі меблі, дитячі меблі меблі для дитячої кімнати меблі для дитячої меблі для дитячої на замовлення дитячі кімнати

Яку б дитячу шафу не обрали, головне щоб вона створювала затишну атмосферу в дитячій кімнаті, була безпечною, зручною у використанні та подобалася вашій дитині. Обов’язково радьтеся зі своїм малюком вибираючи кращу модель. А щоб бути впевненим у своєму виборі на 100%, купуйте дитячі меблі на замовлення. Дизайнери студії меблів “New Art” з великим задоволенням складуть для вас особливий та унікальний проект дитячої шафи. Або ж якщо у вас уже є декілька ідей та побажань щодо майбутнього елементу інтер’єру дитячої кімнати, ви маєте можливість через форму розміщену на сайті компанії, надіслати свій проект (це може бути зображення або опис) для попереднього розрахунку вартості.

Дитячі Меблі: Як Обрати Шафу в Дитячу обновлено: Березень 28, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *