Дизайн інтерєру в стилі фюжн

Фюжн відноситься до дизайнерських стилів, оскільки формування зв’язків між предметами засноване на емоціях, а не на їх функціональності. Головне, щоб зміст створюваного інтер’єру, колір і форми оздоблювальних матеріалів, меблів на замовлення та аксесуарів органічно поєдналися в єдине ціле в житловому просторі.

Інтер’єр в стилі Фюжн – це богемна розкіш з видимістю простоти. Організований безлад – в експериментах з фактурами, в різноманітності декору і тканин, в постановочному освітленні і колірній палітрі. Таке неймовірне поєднання взаємовиключних деталей – справжній тренд в інтер’єрної моді. В організації цього стилю Вам допоможуть Дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art.

 

Основні правила стилю фюжн

Стильними вважаються насичені кольори  – малиновий, зелений, бірюзовий, золотий, чорнильно-синій, червоний, оранжевий, чорний і білий. Важливо, щоб була дотримана гармонія.

 

Для вигідною подачі інтер’єру наші дизайнери Студії Меблів New Art пропонують використовувати точкову підсвітку. Настільні лампи, бра, торшери, свічки і підсвічування в шафах меблів створюють нестандартні композиції, граючи на нюансах освітлення.

 

Фактура обробки – ще одна відмінна особливість Фюжн. Віддається перевага фактурами, характерним для живої природи, таким, як шкіра зебри, леопарда або їх імітації.

 

 Особливості стилю фюжн

Особливий шарм інтер’єру надають вироби з благородних металів з природними матеріалами, балясини, камін з глинобитним димоходом, імпровізація дорогих меблів і шовкові драпірування. Текстиль в інтер’єрі – один з основних інструментів Фюжн, адже серпанкові фіранки і важкі портьєри, подушки і килими здатні швидко перетворити будинок.

 

Ключові особливості стилю – почуття міри і гарний смак у підборі деталей, а також сміливість у поєднаннях.

 

Нестандартний і емоційний, дивний і надмірна стиль Фюжн – справжній шедевр декораторського мистецтва. Він популярний у середовищі людей, вільних в самовираженні і прагнучих похмурі будні перетворити на щоденне свято. Дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art із задоволення допоможуть підібрати саме Ваші відтінки в стилі фюжн та меблі на замовлення будь-якої складності.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *