Дизайн Інтер’єру: Вибираємо Колірну Гаму

Від вибору колірної гами інтер’єру кімнат залежить не тільки естетичний вигляд приміщення і стильний дизайн. Кожен колір по-різному впливає на людину. Одні можуть викликати позитивні емоції, сприятливо впливати на здоров’я, а інші навпаки – викликати апатію, роздратування і агресію. Тому, вирішуючи який колір використати при фарбуванні стін, при виборі меблів на замовлення чи елементів декору, необхідно познайомитися зі значенням основних кольорів – це  дозволить створити гармонію простору. Так, правильне поєднання кольору в інтер’єрі спальні допоможе розслабитися, у вітальні – надихне на душевне спілкування, а інтер’єр робочого кабінету налаштує на продуктивну роботу і підвищить працездатність.

Кожен колір має три головні характеристики. Перша – це відтінок, тобто іншими словами його назва (синій, зелений, жовтий, тощо). Друга – це його хроматична інтенсивність. Мається на увазі його насиченість. Наприклад, яскравий червоний, якщо в нього додати чорної або білої фарби, стає приглушеним, менш інтенсивним. І третя характеристика – це яскравість, що говорить про те, наскільки даний відтінок відбиває світло, тобто, в якій мірі він, темний або світлий. Основні кольори – червоний, синій, жовтий, а всі інші кольори створюються на основі цих та їх змішання. Існують також світлі відтінки, коли в той чи інший колір додається білий, і темні, коли додається чорний.

Пропонуємо Вам переглянути презентацію про кольори, які можуть бути використанні при оформленні інтер’єру ваших кімнат та інформацію як впливає кожен з них на вас та ваше самопочуття:

В дизайн – студії меблів “New Art” ви зможете замовити меблі саме тих кольорів, які вам довподоби, а наші дизайнери допоможуть правильно підібрати колірну гаму меблів з врахуванням інтер’єру ваших кімнат. Вибір кольору в дизайні – це  справа виключно індивідуальна. Однак при його виборі варто звернути увагу як на властивості того чи іншого кольору і поєднання кольорів між собою, так і на функціональне призначення конкретного приміщення. Головне пам’ятайте, важливіше не характеристика кольору, а його сприятливий вплив на вас і ваш затишок.

Дизайн Інтер’єру: Вибираємо Колірну Гаму обновлено: Березень 20, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *