Дизайн Кухні з Вікном

Вікно необхідне на кухні так само, як і в будь-якому іншому приміщенні, тому освітлення сонячним світлом відіграє дуже важливу роль в оформленні будь-якої кімнати. Природні сонячні промені проникають в приміщення і розсіюються, що робить кухню більш живою і теплою. Що стосується дизайну, то в переважній більшості випадків він зводиться до того, що біля вікна розташовується або стіл, або мийка.

Кухня на Замовлення: Якщо Кухня Маленька

Дизайн інтер’єру кухні з вікном може бути найрізноманітнішим, дивлячись як розташоване вікно, а також, які розміри має сама кухня. Найбільш ефектний і стильний варіант – розмістити кухню уздовж вікна і тим самим зробити її більш гармонійною, однак, в Україні цей спосіб широко не застосовується, хоча є дуже функціональним, адже таким чином використовуються додаткові квадратні метри. Особливо хороший цей варіант для кухонь, які мають маленьку площу, навіть якщо вона становить шість – сім квадратних метрів. У даному випадку вікно буде її головною перевагою. Розширити стільницю і збільшити робочу зону можна за рахунок підвіконня. При такому варіанті не нудно буде займатися приготуванням їжі, поглядаючи при цьому у вікно, а не впираючись поглядом в глуху стіну.

кухня на замовлення, замовити меблі для кухні замовити меблі для кухні замовити кухні кухні

У сучасних будівлях досить часто зустрічаються вузькі кухні, в яких єдино вірним рішенням є розміщення кухонного гарнітура уздовж вікна. Дизайн знову ж таки може бути різним. Наприклад, не менш ефектно виглядає розташування раковини прямо під вікном. До того ж, вона чудово замаскує батареї. До речі, щодо батарей. Існує кілька способів їх маскування:

  • перший спосіб – це відмовитися від них зовсім і зробити теплу підлогу, розмістивши біля вікна барну стійку, яка буде там вельми доречна;
  • другий спосіб пропонує перемістити батареї на іншу стіну;
  • третій спосіб – це те, про що вже говорилося, а саме – розмістити раковину прямо під вікном, а батареї заховати в тумбу, в даному випадку буде потрібно перенесення комунікацій, але для фахівця це не складе проблему;
  • четвертий спосіб передбачає знесення частини стіни для того, щоб батарею просто втопити в ніші.

Кухня на замовлення

Також слід пам’ятати про те, що в якості декору малогабаритних кухонь з розміщенням мийки під вікном можна застосувати хіба що тільки кімнатні квіти, жалюзі або короткі штори. Все інше буде виглядати нагромадженням інтер’єру.

Якщо Кухня Має Два і Більше Вікон

Якщо Кухня Має Два і Більше Вікон

Дизайн кухні з наявністю двох вікон може бути також різним. Найбільш стильним і сучасним рішенням у дизайнерів вважається залишити вікна без будь-якої обробки, а лише вибрати яскраві рами. Хоча, можна застосувати римські штори, які легко піднімаються, тим самим роблячи кімнату незвичайно світлою. А якщо з простором взагалі немає проблем і це приватний будинок, де кухня має два або навіть три вікна, то можна сміливо собі дозволити оформити приміщення за допомогою великих декоративних штор.

кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні

Оскільки два вікна буквально «з’їдають» чималу частину простору, його дизайн слід використовувати максимально. Відмінним варіантом послужать високі колонки, які можна зробити навіть до стелі і в яких поміститься безліч потрібних речей, в тому числі і побутова техніка. Якщо стелі високі, можна також використовувати невеликої глибини антресолі.

Якщо Кухня Кутова з Вікном

Якщо грамотно підійти до оформлення такої кухні, можна домогтися ефекту візуального збільшення простору. Особливо, якщо приміщення має нестандартну форму, при якій довжина значно перевищує ширину. При такому розкладі також доречна мийка біля вікна, що маскує батареї.

Кутова Кухня з Вікном

Якщо вікна кутової кухні розташовані на різних стінах, то між ними утворюється кут, в якому можна чудово розмістити невелику кутову шафку. А можна, наприклад, розташувати тут плазмову панель телевізора або ж просто зробити відкриті полиці.

кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні кухня на замовлення, замовити меблі для кухні

Все більшою популярністю стали користуватися кухонні гарнітури, у яких змінюється радіус, що дозволяє робити окремі зони більшої глибини.

Кутова кухня – оптимальне рішення для маленьких приміщень, наприклад, для таких, як в хрущовках. До того ж, гарнітур кутової форми сприяє створенню робочого трикутника, в якому знаходиться все найнеобхідніше і потрібне для домашніх справ, а саме, раковина і варильна панель – все, що завжди має бути в зоні доступу. А якщо встановити меблі біля вікна, то це буде найоптимальнішим рішенням. Для того, щоб кухонний гарнітур найкращим чином вписався в інтер’єр, доцільним буде виготовити кухню на замовлення, відповідно до вашого інтер’єру. Як матеріал зазвичай використовується натуральне дерево, а також пластик, МДФ або ДСП. Дерев’яні конструкції дуже респектабельно і благородно виглядають і є особливо дорогими. Дуже часто не менш ефектні і глянсові або дзеркальні поверхні або ж просто світлі предмети меблів. Замовити меблі для кухні ви зможете в Дизайн – Студії Меблів “New Art”.

Дизайн Кухні з Вікном обновлено: Липень 4, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *