Дизайн кутової кухні з барною стійкою: найкращі ідеї та фото

Дизайн кутової кухні

Кутова кухня з барною стійкою – відмінний спосіб вмістити на невеликій площі максимальну кількість необхідних предметів і зробити простір затишним і зручним.  Навіть зовсім маленька кутова кухня з барною стійкою значно функціональніша  будь-якого іншого варіанту, так як дозволяє обійтися без обіднього столу. Такий варіант часто використовують в дизайні малогабаритних квартир або будинках з незручним плануванням приміщень, які призначені для кухні.

Варіанти дизайну кутової кухні з барною стійкою

Сучасна барна стійка – це ключовий елемент дизайну кухні.Вона має підвищену   висоту – площину стільниці стійки знаходиться, як правило, на одному рівні з  кухонною робочою поверхнею, що, як правило, на десять – п’ятнадцять сантиметрів  перевищує висоту обіднього столу. Це вимагає використання особливих, барних стільців або табуретів – сидіння у них розташоване вище, ніж у звичайних, а для ніг часто є спеціальна поперечина на основі.

Така стійка може бути обладнана спеціальним тримачем для келихів, але може і не мати його – адже первинне призначення даних меблів давно втратило своє значення, і  зараз служить, найчастіше, столиком для сніданків, а іноді і обіднім столом для  всієї родини. Попри всю різноманітність варіантів і моделей подібних кухонь, барні стійки можна розділити на кілька основних типів :

  • на одиночній опорі;
  • з вбудованою системою зберігання;
  • з вбудованою побутовою технікою;
  • декоративна.

При цьому інтер’єр кутової  кухні з барною стійкою може бути виконаний в будь-якому стилі, все залежить від вашого бажання. Розглянемо ці варіанти детальніше.

Одиночна опора

У конструкціях цього типу в якості опори для стільниці барної стійки  використовується або труба, що продовжується вгору і виконує роль консолі для барних  аксесуарів, або опора йде на пару ніжок, залишаючи простір під стільницею вільним.

У такому варіанті конструкція виходить візуально дуже легкою, «прозорою», і не зменшує візуально  об’єм  приміщення, що особливо важливо для невеликих кутових кухонь. На опорі можна розмістити не тільки келихи і пляшки, а й більш функціональні предмети, такі як чашки для чаю, кошики із столовими приборами інше.

Система зберігання на кухні

Система зберігання

Якщо дозволяє площа кухні, під стільницею стійки можна влаштувати систему  зберігання.При цьому необхідно забезпечити зручність сидіння, для чого стільниця повинна виступати над основою. В одержаних полицях можна зберігати посуд, дрібну побутову техніку та інші необхідні предмети.

Залежно від дизайну кутової кухні з барною стійкою, основа під стільницею може бути виконана  у вигляді відкритих полиць, висувних шухляд, полиць, закритих глухими дверцями або дверцятами зі скляними вставками.

Поєднання в одному предметі меблів декількох функцій

Поєднання з побутовими приладами

Останній тренд в дизайні – поєднання в одному предметі меблів декількох функцій. Маленька кутова кухня з барною стійкою -плитою, як на фото нижче, не лише дозволить заощадити місце, об’єднавши варильну поверхню зі столом для сніданків і, можливо, обідів, але і створить затишок.

Декоративна стійка

Декоративна стійка

У деяких випадках барна стійка може виконувати не тільки свої прямі функції – служити столом для прийняття їжі, а й бути основним декоративним елементом в приміщенні. Незвичайна барна стійка здатна прикувати до себе увагу і додати«родзинку» в інтер’єр. Наприклад, вона   може бути викладеною зі старої цегли, або обробленою плитами натурального каменю.

Інтер'єр кутової кухні з барною стійкою

Фото інтер’єру кутової кухні з барною стійкою

Існує безліч інтер’єрних рішень, що дозволяють грамотно використовувати функціональні можливості цих меблів при облаштуванні красивого і комфортного житлового простору.

Стійка бару – рухливий і легко змінюваний елемент інтер’єру. Вона може бути на  коліщатках і легко міняти місце розташування, поєднуватися не тільки з плитою, але і з раковиною, і з підставкою для квітів, і навіть з книжковими полицями.При  нестачі місця і бажанні все – таки мати барну стійку як заміну обіднього столу її  можна зробити висувною.

Барна стійка розділятиме функціональні зони

Барна стійка в інтер’єрі може розділяти функціональні зони, наприклад, зону  приготування їжі і обідню.Крім того, нею  зручно розділяти простір квартир-студій.

Барні стільці

Сучасні матеріали дозволяють виготовляти стільниці будь-якої форми, що дає  великий простір для дизайнерських експериментів. Подивіться на фото кутових  кухонь з барною стійкою: може бути серед них є кухня вашої мрії?

Кутова кухня
Фото 1. Кутова кухня з барною стійкою оригінальної форми.
Барна стійка на кухні
Фото 2. Барна стійка поєднана з раковиною.
Барна стійка з двома стільницями - головний декоративний акцент в  інтер'єрі кутової кухні,
Фото  3. Барна стійка з двома стільницями – головний декоративний акцент в  інтер’єрі кутової кухні, витриманому в сучасному стилі.
Стільниця барної стійки
Фото  4. Стільниця барної стійки і обробка фартуха – основні декоративні елементи  в інтер’єрі кухні в класичному стилі.
Барна стійка в дизайні кутової кухні
Фото  5. Барна стійка в дизайні кутової кухні суміщеної з балконом.
Дизайн кутової кухні з барною стійкою: найкращі ідеї та фото обновлено: Березень 9, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *