Дизайн Квартир в 2015: Свіжі Ідеї та Перспективні Напрями

Щороку в світі дизайну з’являється безліч нових тенденцій. Цей сезон не є винятком. Сучасні інтер’єри створюються під впливом таких вимог нашого часу, як багатофункціональність, максимальний комфорт і стильність. Формування ключових тенденцій при декоруванні квартир обумовлено прискорюють темпи життя міщан і відчутним збільшенням побутового навантаження.

Що ж насправді відбувається в дизайнерському світі? Які ідеї та напрямки можна назвати найбільш перспективними в цьому році? Відповіді на всі з’явилися питання можна буде відшукати в цій статті.

Альтернативи при Виборі Загального Стилю

При оформленні більшості сучасних міських квартир в 2015 році в основному будуть використовуватися два напрямки дизайну – модерн і мінімалізм. Для інтер’єрів приміщень, виконаних у стилі модерн, характерні такі риси, як:

 • використання неяскравих відтінків;
 • переважання натуральних матеріалів;
 • застосування плавних ліній і нерівних контурів.

Стиль мінімалізм характеризується як:

 • наявність тільки найнеобхідніших меблів;
 • величезна кількість світла і вільних просторів;
 • грамотна організація приміщення (розбивка кімнат на функціональні зони).

стиль мінімалізм

В інтер’єрах квартир нерідко можна зустріти переплетення основних напрямків дизайну, оскільки ці стилі мають багато спільного. Крім того, при оформленні сучасних міських приміщень задіяні деякі з елементів стилю лофт, серед яких:

 • Необроблені стельові перекриття;
 • Натуральна цегляна кладка;
 • Стіни з грубою штукатуркою.

лофт дизайн

Пріоритети при Підборі Колірної Гами

Лідируючі позиції при створенні інтер’єрів квартир в новому році будуть займати світлі тони (всілякі відтінки білого, бежевого і сірого). Як і раніше популярні такі природні кольорові гами, як зеленуваті, коричневі і синювато-сірі.

дизайн інтер'єру

Зрідка можуть використовуватися темні кольори (темно-сірий і вугільно-чорний).

Яскраві контрастні кольори в сучасних інтер’єрах застосовуються тільки як доповнення – у вигляді оригінальних аксесуарів (окремих предметів меблів, декоративних панно, килимків та диванних подушок).

Особливості Оздоблення Приміщень

Кольорове оформлення стін, стель і підлог цього сезону буде відрізнятися простотою і функціональністю. Основні поверхні, як правило, пофарбовані в єдиний колір. Значна частина приміщень має чималу висоту стін. Деякі поверхні виконують функцію своєрідних акцентів (за рахунок декоративної плитки, цегляної кладки або виразних шпалер).

Зовсім інша справа – форма стельових перекриттів. Дизайн стелі відрізняється вишуканістю і різноманіттям. Сучасні оздоблювальні матеріали дають можливість надати цій частині кімнати будь-яку хитромудру форму. Крім того, стельові конструкції нерідко використовуються дизайнерами для організації освітлення в кімнаті.

Для обробки підлог в цьому році найбільш часто будуть застосовуватися ламінатне покриття різних кольорів. Цей сучасний матеріал є досить практичним і доступним. У деяких приміщеннях доречна мармурова плитка.

Меблі та Аксесуари: Основні Переваги

Що стосується заповнення квартири меблями, то тут немає пріоритетів. У більшості випадків використовуються предмети неяскравих кольорів і класичних форм:

 • просторі прямокутні дивани з м’якою оббивкою;
 • круглі, квадратні або видовжені журнальні столики зі скла і пластика;
 • невеликі витончені крісельця і масивні м’які крісла;
 • декоративні каміни;
 • полиці для книг, вбудовані в стіну;
 • довгі шафи-тумби для інших речей.

Home-Interior-Design-with-Multimedia-Center-Furniture-Newind-by-Acerbis

З основних декоративних аксесуарів слід віділити:

 • строкаті картинки и панно;
 • всілякі вази и статуетки;
 • живі квіти в оригінальних горщиках;
 • композиції з штучних рослин та квітів;
 • світильники та настільні лампи незвичайної форми.

Як і раніше будуть популярні різні підлогові покриття і м’які ворсисті килимки.

mainpic

Особливості Освітлення Сучасного Житла

При організації життєво важливих зон будь-якої квартири велике значення надається освітленню. Ось чому так цінуються міські будівлі з великими вікнами. Завдяки величезним віконним отворам такі приміщення чудово освітлюються і не вимагають додаткових освітлювальних приладів.

Bright-and-Airy-Home-Interior-Design4

Там, де не можна обійтися без штучного підсвічування, є різноманітні лампи і точкові світильники. Для кожної зони передбачений свій освітлювальний прилад.

Architectural-Interior-Design-Boca-Raton-modern-ocean-living-dining

Великі вікна – це не тільки джерело природного світла, але й дуже виразний елемент декору. При оформленні віконних прорізів використовується різноманітний текстиль, іноді – досить яскравий і контрастний.

Зона вікна може виконувати функцію невеликої полиці для зберігання побутових дрібниць, і навіть служити своєрідною лежанкою для короткочасного відпочинку.

pretty-windows-bay

02-window-seat

Складно сказати, які саме напрями дизайну стануть найбільш популярними в цьому році, оскільки кожен власник житла має право самостійно вирішувати, що для нього є найбільш прийнятним. Тому не варто нічого загадувати наперед – час все розставить по своїх місцях, а дизайнери студії меблів “New Art” з великим ентузіазмом допоможуть вам втілити у життя всі ваші ідеї та побажання.

Дизайн Квартир в 2015: Свіжі Ідеї та Перспективні Напрями обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *