Дизайн квартири в стилі конструктивізм

При всій своїй простоті конструктивізм може виглядати досить стильно завдяки несподіваним дизайнерським рішенням Дизайн Студії меблів New Art . Асиметрія, гра світла і тіней, нестандартні поєднання відтінків і фактур – все це перетворює інтер’єр, побудований на принципі функціональності, в гармонійне цікавий простір в якому приємно жити і працювати.

Особливості стилю Конструктивізм

В основі стилю конструктивізм лежить простий і витончений підхід – тільки раціональність, ніяких буржуазних надмірностей. Інтер’єр створюється для потреб і потреб свого власника, а не для того щоб підтримати капризи моди. У центрі уваги – сама конструкція речі і її роль в побут та відпочинок людини. Столи, стільці і ліжка на замовлення виконують свою початкову функцію, а не є предметом декору. У конструктивізмі на стільці сидять, а на ліжку сплять, а не милуються на її витіюваті форми.

Відмінними ознаками стилю Конструктивізм в інтер’єрі є:

Прості, строгі і зручні форми.
Предмети, функції та призначення яких гранично ясні.
Відсутність химерних елементів декору і складних орнаментів.
Невеликі обсяги предметів меблів на замовлення .
Застосування в якості основних матеріалів для обробки цегли, скла та інших простих і лаконічних матеріалів.
Естетичне вирішення в просторі досягається за рахунок використання колірних сполучень і контрастів, правильно організованої підсвічування і фактури матеріалів.
Зонування приміщень проводиться за допомогою легких пересувних перегородок від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art . Виключаються коридори і замкнутий простір.

Меблі в стилі Конструктивізм

Предмети меблів на замовлення об’єднує одна ознака: вся увага акцентується на її конструкції, функціональне призначення, і в останню чергу значення надається зовнішньому вигляду. У конструктивізмі шафа-купе на замовлення використовується для того щоб складати в неї речі, а не розглядати її багате оформлення. Сучасні предмети інтер’єру в стилі конструктивізм кардинально відрізняються від своїх радянських аналогів. Правильні геометричні форми збережені, але дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art придумують все більш нові та оригінальні рішення, які роблять ці меблі витончені, повітряні і стильні.

Матеріали

Простота і функціональність стилю відображена у всіх його деталях – від строгих ліній предметів меблів до вибору матеріалів. Конструктивізм не припускав непотрібних деталей і химерних фактур. Крім того, він досить економічний – метал, пластик, скло, і інші полімерні матеріали роблять його цілком доступним варіантом для оформлення простору без зайвих витрат у цьому Вам допоможуть Дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art .

Сьогодні конструктивізм тріумфально повертається і стає одним з найбільш затребуваних стилів сучасного інтер’єру. В черговий раз втомившись від захоплення пишним декором і витіюватими лініями, люди звертаються до простоти і зрозумілості, яка дозволяє відпочити від надмірностей. Такий інтер’єр використовується як в оформленні квартир і приватних будинків, так і широко застосовується для дизайну офісних приміщень. Люди все більше переконуються, що найгеніальніші рішення завжди криються в простоті. Потрібен всього лише правильний підхід, і тоді стиль конструктивізм підкорюватиме вас і всіх оточуючих своєю гармонією і витонченістю. Втілити в реальність саме Ваш стиль конструктивізму допоможе Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *