Функціональні і стильні рішення для вашого дому: використання ліжка для зберігання речей

використання ліжка для зберігання речей

При виборі ліжка ми найчастіше спантеличені пошуком комфорту, відмінного дизайну і відповідного розміру. Однак не слід забувати і про функції зберігання. Сучасні ложа зараз настільки різноманітні за конструкцією, що цілком можуть відповідати всім вашим потребам.

Особливі спинки, незвичайні підніжки, цікаві подіуми, вмонтовані шухляди ─ ось далеко не повний перелік переваг теперішніх меблевих шедеврів.

В узголів’ї ліжка може перебувати оригінальний стелаж, що забезпечує легкий доступ до лампи для читання, журналів і книг. Тут ви маєте в своєму розпорядженні улюблені фотографії, вази і сувеніри.

Шухляди внизу легко заповнюються одягом, взуттям або постільними речами. У шафу можна вмонтувати телевізор, прихований від очей, але висувається при натисканні на кнопку. Ми хочемо подарувати кілька ідей, які допоможуть уніфікувати ваші меблі.

На фотографії показане оригінально обладнане горище, яке перетворене в спальню і невелику ванну кімнату. Ви бачите дуже просте ложе з невеликим стелажем в узголів’ї, що поєднується з вбудованою шафою на протилежному боці. Полки заповнені книгами і фотографіями в рамках. Тут є навіть мідна лампа для вечірнього читання.

горище перетворене в спальню
Оригінально обладнане горище, яке перетворене в спальню.

Іншим варіантом освоєння горищного приміщення є симпатична спальня для дітей, оформлена в стилі Adirondack. Фотографія зроблена в Берлінгтон (штат Вермонт). Ви бачите пару нестандартних ліжок, розділених двосторонньою шафою з оригінальними книжковими полицями. Ложа і шафу забезпечені зручними і місткими шухлядами, в які поміститься безліч потрібних і корисних речей.

спальня для дітей
Симпатична спальня для дітей в стилі Adirondack

Передня стіна спальні виконана зі скла, щоб можна було прямо з ліжка милуватися красою озера Мічиган. Мешканці цього будинку мають меблі, що виготовлені по їх спеціальному замовленні.

Над ліжком кріпляться лампи для читання. В нижній частині ліжка розміщений невеликий консоль для ТВ з вбудованим механізмом всередині. При його допомозі телевізор переміщається в робоче положення, а потім знову опускається всередину, щоб не закривати огляд.

спальня з деревини
Спальня з відновленої деревини

Перед вами сільський будинок фермера. У ньому є спальня з простим дизайном. Оскільки місця часто не вистачає, мешканці вирішили відмовитися від книжкової шафи. Для зберігання книг вони замовили і прибудували невисокий ковзаючий блок прямо під ліжком. Замість тумбочки поруч з нею встановлений невеликий шкільний письмовий стіл. Він виготовлений з відновленої деревини. З такого ж дерева зроблена масивна лава.

інтер'єр дитячої кімнати
Оригінальний інтер’єр дитячої кімнати в літньому будинку

Оригінальний і симпатичний інтер’єр дитячої кімнати оформлений творцями Smith&Vansant. Ними знайдено просте рішення для спальні в літньому будинку в Вермонті. Невигадливі ліжка з матрацами, подушками і покривалами забезпечені внизу декількома шухлядами.

Ліжко з платформою
Гламурна спальня – ліжко з платформою

У них можна складати все, що забажаєш: постільна білизна, одяг, взуття і, звичайно ж, величезна кількість іграшок.

Захоплюючим представляється інтер’єр гламурної спальні в Бостоні. Ви бачите прості, функціональні і довговічні меблі. Весь проект просякнутий любов’ю до елементарної геометрії.

Відразу ж впадає в очі центральний об’єкт кімнати ─ ліжко з платформою, розроблене провідним дизайнером Європи Peter Maly. Виконане з темного горіха спинка одночасно є перегородкою, що відокремлює спальню від ванної кімнати.

Перед вами кумедна спальня, стіна в якій прикрашена фантастичними квітами. Миловидне ліжко виготовлене з дерева. Воно має квадратні бічні розширення-полички.

На них можна поставити будильник, милу вазочку з квіткою, покласти журнали і книги. У нижню частину ліжка вбудовані шухляди, що вміщають величезну кількість речей. А ще в них любить ховатися домашній улюбленець ─ рудий моторний котик.

ліжко з дерева
Ліжко виготовлене з дерева

Цю дитячу кімнату можна назвати сонячною. При її оформленні використані світлі жовті відтінки. Такі тони породжують позитивні емоції і гарний настрій.

Тут знаходяться два односпальні дитячі ліжка. Вони навмисно задумані невисокими для полегшення доступу малюкам. До спинок обох лож прикріплені спеціальні полиці. Вони багатофункціональні, оскільки можуть служити маленьким господарям як підніжок, місце сидіння, місце зберігання іграшок і книг.

Світла Дитяча кімната
Дитяча кімната у світло-жовтих відтінках

Ліжко на фотографії розроблене для дизайну маленької спальні одного з будинків в Сан-Франциско. Художники Union Studio оформили частину простору, розташувавши в кутку незвичайне ложе.

Під ним знаходяться шухляди, в яких зберігаються постіль, а поруч ─ лавки для сидіння.

Дитяче ліжко з шухлядами
Дитяче ліжко з шухлядами та лавка для сидіння

Спальня, оформлена в стилі мінімалізму, привертає увагу незвичайними елементами дизайну. Роздільником простору служить перегородка, що замінила спинку в узголів’ї ліжка. До неї прикріплені полиці, що виконують функцію тумбочок, на яких помістилися книги і сувеніри, а також сучасні лампи для читання. Стінка спеціально задумана в світлих тонах сніжної берези або баварського бука. Вона виступає в контрасті з чорною перегородкою, розташованою позаду неї. Незвичайний ефект створюється завдяки відображенню в матовому склі листя вуличних дерев.

Геніальний винахід дизайнера Malcolm Davis ─ спеціально розроблене незвичайне ліжко. У узголів’ї ложа знаходиться невелика шафа з відкидними дверцятами, що легко перетворюється в письмовий стіл. Внизу вмонтоване друге ліжко, яке викочується в міру необхідності. Запасний варіант може виручити в разі приїзду гостей.

Особливий інтерес привертає ліжко, прикрашене незвичайними прямокутними вирізами і обробкою з деревини на тлі яскравих синьо-зелених шпалер від Cole&Son. Виїмки на меблях служать не тільки для природної вентиляції, а й в якості ручок. Під підставою ложа і м’якими лавками у підніжжя є вбудовані місця зберігання ─ висувні шухлдяи для постільної білизни, одягу і взуття.

Якщо провести нескладні розрахунки, то можна прийти до висновку, що під цим двоспальним ліжком знаходиться близько двох кубометрів вільного простору. Так легко і просто вирішується завдання оптимізації площ. Тепер не потрібно захаращувати кімнату зайвими меблями.

Функціональні і стильні рішення для вашого дому: використання ліжка для зберігання речей обновлено: Квітень 3, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *