Гардеробна у власній оселі – Мрії Збуваються

Мабуть, складно знайти домовласника, який би не хотів мати гардеробну у власній оселі, особливо, якщо мова йде не просто про містку шафу в спальні, а про повноцінну кімнату, де раціонально і систематично розташовані всі речі, взуття та аксесуари. Ще зовсім недавно українські господарі та господині не могли і мріяти про виділення окремого приміщення для логічного розміщення всього свого одягу в рамках власних квартир або приватних домоволодінь. В даний час міські квартири поліпшеного планування або у вигляді студії з великими просторами можуть собі дозволити таку розкіш, як гардеробна кімната. А вже в рамках заміських або міських домоволодінь сучасної споруди можна знайти місце для практичного і раціонального розміщення гардероба всієї родини. Більше того, такі меблі для дому можна замовити та купити відповідно до розмірів приміщення та дизайну інтер’єру. Найоптимальнішим варіантом буде гардеробна на замовлення.

Гардеробна кімната – це не розкіш, а практичний спосіб систематизувати та впорядкувати розташування всього одягу, білизни, спального і банного приладдя, взуття, сумок та аксесуарів, необхідних нам для використання як щодня, так і в залежності від сезону.

У Чоловічій Гардеробній Все Строго і Систематизовано

До вибору гардеробу чоловіка і жінки підходять по-різному. Як правило, для жінок має значення не лише результат, але й сам процес вибору, примірки та огляду власного відображення в дзеркалі в нових образах. Для чоловіка важливо в максимально короткі терміни знайти речі та взуття, які підійдуть в тій чи іншій ситуації. Тому чоловічі гардеробні часто відрізняються від жіночих не лише брутальністю при виборі кольорової палітри або матеріалу для виготовлення стелажів, а й самою системою розташування речей.

У разі якщо ваша гардеробна кімната досить простора, ніяких обмежень у виборі колірної палітри, як для обробки поверхонь, так і для матеріалу систем зберігання не існує. Якщо вам подобаються темні породи деревини (або їх імітації) в якості матеріалу для виготовлення шаф і полиць, то краще їх розташувати на світлому фоні стін. При цьому важливо приділити особливу увагу системі освітлення. Часто гардеробні виступають як відокремлена перегородками або стінами частина приміщення, яка може не мати вікон. У цьому випадку краще вдатися до багаторівневого освітлення – вбудовані світильники на стелі і біля дзеркал, підсвічування полиць і, можливо, центральна люстра, якщо того вимагає стилістика вашої гардеробної.

гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото

Гардеробні, призначені для чоловіків, завжди відрізняються особливою суворістю у виконанні, контрастною кольоровою палітрою і високим ступенем систематизації речей, взуття та аксесуарів. Використання комбінування різних відтінків деревини при виготовленні системи зберігання, створює цікавий візуальний ефект і змінює простір гардеробної кімнати. Висувні полиці для взуття, розташовані під нахилом, не лише заощадять вам простір в шафі, але і нададуть можливість повністю бачити весь вміст гардеробу.

Гардеробна на Замовлення з Островом – Слідами Останніх Трендів

Останнім часом, острів в гардеробній, за аналогією з кухонним простором, наділяється все більшим функціоналом. Якщо раніше в якості острова виступав пуф або, невелике крісло або комод, то тепер в сучасних дизайн-проектах можна побачити в центрі вбиральні цілу систему з організації місць зберігання, сидіння та нанесення макіяжу.

Для вбиральні скромних розмірів підійде невеликий острів у вигляді комода, на який можна ставити сумки, коробки з капелюхами або вибрані для образу аксесуари. Якщо ви не хочете особливо виділяти ваш координаційний центр, то виберете для нього аналогічну всьому простору палітру. Для вбиральні великих розмірів і острів можна вибрати відповідний, з великою системою висувних скриньок, в яких зручно розміщувати дрібні предмети – прикраси, аксесуари. Якщо гардеробна кімната має достатньо містку площу, можна розглянути варіант установки по центру невисокого стелажа з двома-трьома полицями, де ви будете зберігати речі або взуття, аксесуари, якими користуєтеся часто.

Туалетний Столик в Гардеробній – Мрія Господині

Яка жінка відмовилася б від розміщення в гардеробній кімнаті туалетного столика? Мабуть, тільки та, у якої він вже встановлений в спальні. Але, якщо планування вбиральні дозволяє обладнання туалетного столика, то таке розташування матиме ряд переваг – освітлення тут набагато яскравіше, всі необхідні аксесуари для складання образу під рукою, можна не лише наносити макіяж, підбирати прикраси та одяг і взуття в одному місці, а й побачити результат своєї праці в цілому.

Туалетний столик, виконаний з того ж матеріалу, що і весь ансамбль систем зберігання вбиральні, виглядає досить гармонійно. Лампочки навколо основного дзеркала створюють достатній і необхідний рівень освітлення для професійного нанесення макіяжу та виконання укладання волосся.

гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото

Дзеркальний туалетний столик виглядає розкішно, створюється відчуття невагомості, здається, що можна дивитися крізь нього. Поєднання чорного і білого відтінку, разом з дзеркальними поверхнями створює не просто контрастний інтер’єр, а оригінальну і святкову обстановку.

Багато жінок вважають за краще класичний інтер’єр у своїй вбиральні з туалетним столиком. І їх можна зрозуміти – строгі, але при цьому розкішні шафи з карнизами, ящики з фрезерованими пілястрами, теплі відтінки в обробці і меблюванню, оригінальна софа, красива люстра і зручний туалетний столик – що ще потрібно для жіночого щастя?

Гардеробна на Мансарді або як Використовувати Горище По-Максимуму

Будь-який домовласник, у якого є невикористане горищне приміщення або нежитлова мансарда рано чи пізно приходить до необхідності прийняття рішення про реорганізацію свого житла. Хтось влаштовує на мансарді ігрову кімнату, спальню для гостей або бібліотеку. Але ж можна використовувати асиметричне і не завжди зручне з точки зору розміщення кімнат простір горища для організації гардеробної, особливо, якщо ваша спальня знаходиться неподалік.

Горищні та мансардні приміщення часто мають конструкцію, яку складно адаптувати під особисту кімнату і навіть під утилітарний простір. А от для організації на горищі вбиральні, подібні приміщення можуть підійти, якщо раціонально і ергономічно розташувати системи зберігання та допоміжні меблі для дому. Найкращим варіантом буде гардеробна на замовлення, яка буде точно відповідати усім розмірам приміщення та вимогам і побажанням клієнтів.

Міні-Гардеробні або як Організувати Систему Зберігання без Виділеної Площі

Якщо у вас немає можливості або бажання відводити під гардеробну цілу кімнату, то можна організувати виділення простору під системи зберігання в спальні, кабінеті або навіть ванній кімнаті. Гардеробна, розташована в ніші однієї зі стін спальні, відрізняється від простої вбудованої шафи тим, що ви можете в неї зайти, місткість такої споруди більша. Але в цьому випадку не обійтися без хорошої, яскравою системи підсвічування.

гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фотогардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото

Невелика гардеробна може бути обладнана за шторками в просторій ванній кімнаті. Звичайно, подібна система зберігання не здатна впорядкувати розміщення всього гардеробу сім’ї, але зберігати всі необхідні для водних процедур приналежності їй під силу.

Для невеликих, вузьких або асиметричних приміщень краще вибрати світлу або навіть білосніжну палітру не лише для обробки поверхонь, але і для виготовлення гардеробного ансамблю з систем зберігання.

Гардеробна на Замовлення: За Зачиненими Дверима

Якщо під гардеробну виділено окреме приміщення, то в її інтер’єрі можна обійтися без дверей, виконавши всі системи зберігання у вигляді відкритих полиць, стелажів, штанг для плічок. Але для деяких домовласників такий варіант організації гардеробу не підходить, і вони замовляють виготовлення дверей для своїх значних шаф.

гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото гардеробна на замовлення, меблі для дому, меблі фото

  • Скляні двері-купе не лише візуально розширюють простір, дають можливість побачити, який саме одяг і де розташована, але і економлять місце при відкриванні шафи.
  • Ще один варіант дверей зі скляними вставками, але на цей раз в затемненому і рельєфному виконанні. Якщо шафи і гардеробна острів виконуються з деревини темного відтінку, то для обробки всіх поверхонь кімнати краще віддати перевагу світлій палітрі.
  • Також може бути варіант абсолютно закритого виконання систем зберігання в гардеробній. Шляхетний відтінок деревини спільно зі світлою обробкою поверхонь, створює теплу, комфортну обстановку.

І на кінець трохи корисної інформації: використовуйте для зберігання невеликих предметів бокси різних кольорів, закріпивши за кожним членом сім’ї свій відтінок, пишіть імена на ярличках систем зберігання (подібні пристосування продаються в меблевих і господарських магазинах), так ви зможете набагато швидше знаходити потрібні вам предмети туалету та аксесуари.

Якщо у ваших шаф або стелажів мало висоти для довгих суконь, розміщуйте подібні предмети одягу на вішалках для штанів, перекидаючи їх через перекладину. Плаття в результаті не розтягуються, а ви економите половину висоти ваших шаф.

Тепер коли ви озброєні детальною інформацією про створення, організацію та облаштування гардеробної, ви з впевненістю можете створити такий куточок у своєму помешкані. Для того, щоб бути на 100% задоволеним своїм вибором, купуйте гардеробну на замовлення. Дизайнери студії меблів “New Art” спроектують для вас особливий та унікальний проект гардеробної, яка буде відповідати усім вашим бажанням.

Гардеробна у власній оселі – Мрії Збуваються обновлено: Липень 13, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *