Ідеальна Кухня: Відкриваємо Секрети

Зараз для будь-якої господині кухня – це не лише робоча поверхня, але і невід’ємна частина дизайну будинку. Вона повинна бути не лише комфортною і практичною, але й естетичною, красивою і функціональною. І це не лише можливо, але й підлягає здійсненню, адже конструкції з різного дерева, каменю, відтінків і яскравих поєднань допоможуть вам зробити зі своєї кухні витвір мистецтва, яким будете захоплюватися не лише ви, але і ваші знайомі.

Ідеальна Кухня – Секрет №1. Кухонний гарнітур – це образ вашого інтер’єру

Постановку інтер’єру слід почати з кухонного гарнітура, так як ви проводите достатньо часу на кухні. Час в основному йде на приготування їжі, і всі знають, що смачна їжа – це не лише хороший рецепт, але і прекрасний настрій господині. Кухня повинна радувати її очі, а кухонний гарнітур – це головна частина інтер’єру будь-якої кухні, оскільки саме він створює зовнішній вигляд. За його допомогою можна дізнатися про характер та вподобання господині дому. Використання кухонного гарнітура дає можливість створення класичного стилю, стилю кантрі, хай-тек, модерн, еклектики і багатьох інших стилів.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

На сучасному ринку більшість кухонних гарнітурів створюються за модульним принципом, що значно спрощує вам задачу. Саме за допомогою кухонного модуля можна грамотно організувати кухонний простір, де кожна річ буде знаходитися в найбільш зручному місці і навіть вбудована техніка дасть можливість побачити кухню просторнішою. Подібні кухні на замовлення в Тернополі ви зможете придбати в Дизайн – Студії Меблів “New Art”.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

А якщо ви вирішили зробити кухню-студію для цього вам ідеально підійде кухонний острів, який призначений не лише для використання як робочої поверхні, дозволяючи готувати двом або трьом людям одночасно, але і для об’єднання вітальні і їдальні, так само він може служити місцем прийому їжі. Кухонний острів в більшості випадків виконаний з декількох модулів, об’єднаних в центрі кухні, як окрема споруда. Він може бути прикріплений до підлоги, але в більшості випадку, для зручності цього не роблять, тому що це дозволяє його переміщати в будь-яке місце.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

Ідеальна Кухня – Секрет №2. Стільниця – не лише робоча поверхня

Не варто забувати про стільницю, вона виконує важливу роль на кухні. Стільниця є не лише робочою поверхнею, а й невід’ємною частиною декору. Вона значно впливає на естетичне сприйняття кухонного гарнітура. Особливо популярно зараз кілька підлогових шаф покривати загальної стільницею, це дозволяє створити враження єдиного кухонного гарнітура. Крім того, завдяки новим технологіям, є широкий вибір асортименту з деревини, ламінованого ДСП, штучного каменю, нержавіючої сталі і з покриттям керамічною плиткою. Дана різноманітність у виборі матеріалу дозволить вам визначити відтінок, який ідеально підійде до інтер’єру вашої кухні.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

Ідеальна Кухня – Секрет №3. Кухня – це полотно, де лягають фарби

Важливу роль у створенні дизайну відіграє колірна гама. Зараз необов’язково робити основний тон приміщення, тобто колір стін, стелі та підлоги якимось яскравим. Вам досить вибрати яскраві фасади меблів або кухню зі скляними фартухами соковитих кольорів. У цьому вам допоможе ламінований ДСП, адже саме з ним стало можливим створення меблів найбільш екстравагантних тонів і відтінків. Використання яскравих кольорів дозволить вам зробити її сонячною і життєрадісною.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

Ідеальна Кухня – Секрет №4. Скляні акценти – маленькі деталі великого механізму

Завершальним етапом образу інтер’єру кухні є скляні акценти. Скляні акценти – це аксесуари для вашої кухні, які допоможуть додати найнесподіваніший колір в загальну ідею кухні. Це можуть бути дверцята шаф, скляні фартухи, світильник, скляний стіл – це все додасть кухні легкість, шарм і оригінальність. Скло значно полегшує простір, тому ідеально впишеться в будь декор.

ідеальна кухня, кухонні меблі, кухня на замовлення, придбати меблі для кухні

Дизайнери студії меблів “New Art” допоможуть вам у цьому нелегкому завданні – виборі кухні на замовлення. Вони спроектують для вас унікальний проект кухні із врахуванням усіх ваших вимог та побажань! Більше того, ви маєте можливість самостійно розробити дизайн вашої майбутньої кухні. Для цього вам потрібно мати намальований ескіз кухні або ж просто картинку з Інтернету кухні, яка вам сподобалася найбільше і вислати її нам. Дизайнери студії меблів “New Art” створять таку ж кухню як на картинці враховуючи розміри вашої кухні.

Ідеальна Кухня: Відкриваємо Секрети обновлено: Липень 12, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *