Ідеальний колір меблів в спальню для комфортного сну і бадьорого пробудження

Привіт всім читачам блогу дизайн студії меблів «New Art». Сьогодні хочу поділитися з вами результатами цікавого дослідження британських учених за участю 2000 людей (ох, вже ці допитливі британські вчені), які довели, що колір спальні безпосередньо впливає на якість сну.
Природно, ми не бачимо кольору навколишніх стін, коли ми спимо, однак ті тони, які оточують нас до того, як ми засинаємо і після пробудження, безпосередньо позначаються на нашому самопочутті і настрої.

замовити меблі в спальню

Отже, як же вибрати колір спальні з наукової точки зору?

Результати дослідження показали, що в середньому люди, які ночують в блакитних і синіх кімнатах, проводять уві сні 7:00 52 хвилини. Таким чином фаворитом тестування стали синьо-блакитні тони.

вибрати колір спальні

Ваша ідеальна спальня – з меблями на замовлення

від студії меблів «New Art»

Спальня кімната – це інтимне місце вашої квартири. Де меблі мають налаштовувати на спокій. Колірна гама підбирається в спокійних тонах. Колір створює спокій, і одночасно має бути невиразним та банальним. Такі риси блакитних тонів в меблях на замовлення.
У блакитного кольору є ряд переваг:
1. Він позитивний;
2. Заспокоює психіку людини найшвидше;
3. Допомагає впорядковувати мислення;
4. Дає відчуття свободи, легкості;
5. Не агресивний і не дратівливий;
6. На підсвідомості асоціюється з морем – спокійним і впевненим.

замовити меблі в спальню Тернопіль, меблі на замовлення Тернопіль, замовити меблі в спальню, замовити шафу-купе Тернопіль, купити спальню Тернопіль, замовити ліжко Тернопіль

замовити меблі в спальню Тернопіль, меблі на замовлення Тернопіль, замовити меблі в спальню, замовити шафу-купе Тернопіль, купити спальню Тернопіль, замовити ліжко Тернопіль

За ствердженнями психологів меблі блакитного кольору в спальні позитивно впливають на лікування безсоння і імпотенції. Блакитні тони внормалізовують кров’яний тиск, знижують температуру організму людини, заспокійливо діють на нервову систему. Тому дизайнери рекомендують підбирати такі відтінки меблів людям нервовим. Кольори блакитної гами додадуть вам впевненості, надійності і віри в постійність.
Усім важкувато бачити в уяві всю кімнату і меблі на замовлення у блакитних відтінках.
Тому дизайнери студії меблів «New Art» пропонують доповнити кімнату білими, сірими або бежевими відтінками.
Краса вашої квартири або будинку в основному залежить від їх облаштування. Завітайте в магазин дизайн студії меблів «New Art», що знаходиться в м. Тернополі по вулиці Руській, 4 і кваліфіковані дизайнери підберуть меблі на замовлення за вашими бажаннями.

Ідеальний колір меблів в спальню для комфортного сну і бадьорого пробудження обновлено: Липень 20, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *