Інтер’єр кухні з барною стійкою: кращі варіанти оформлення

Перебудовувавши кухонне приміщення на сучасніший лад, більшість домовласників прагнуть оформити її з розміщенням стильної барної стійки – одного з найбільш функціонального і зручного предмету інтер’єру на кухні. Вона здатна додати приміщенню невловимі нотки свята, що ніби проводиться щодня, і відмінно вписатися в скажений темп життя сучасних людей.

Доцільність

Всього кілька років назад модна «стійка для бару» вважалася надмірно екзотичною і химерною конструкцією для такого приміщення як кухня. Проте тенденція сьогодення демонструє її популярність і явну зажадалася навіть серед рядових консерваторів. Барна стійка змогла здивувати і їх, причому не лише завдяки своїй естетичній привабливості, але і тими зручностями, що вона пропонує.

Щоб переконатися в необхідності купити барну стійку для кухні, просто придивитеся до її безперечних бонусів:
1. Барную стійку можна застосовувати на кухні як стильний обідній стіл для кухні, який досить непогано економить кухонний простір. Цей факт є для багатьох що визначає, якщо йдеться про невеликому приміщенні.
2. Вона володіє досить зручною для готування висотою: з її допомогою вам не потрібно буде кожного разу нагинатися до низенької стільниці під час нарізки овочів або виконання іншої простої роботи.
Дизайн барной стійки не лише з успіхом доповнює інтер’єр цього приміщення, але і є відмінним функціональним засобом, за допомогою якого робоча і обідня зони набувають більш практичного значення.

Оптимальні розміри

Вибираючи прийнятну по стилю барную стійку для кухні на замовлення, необхідно враховувати наступні основні параметри: висоту виробу і його довжину. Дизайнери студії меблів «New Art» пропонють розібрати ці два складових по порядку.
• Висота барной стійки на кухні зазвичай залежить від габаритів кухонної стільниці. Середнім показником висоти, що є найбільш ергономічним, вважається 0,9 м. Для надмірно високих стійок краще всього підбирати стільці з регулюванням висоти. Величезний бонус подібних моделей полягає в тому, що кожен присутній на домашній вечірці зможе «підігнати» під себе потрібну висоту стільця.
• Довжина і ширина барной стійки на кухні на замовлення безпосередньо залежить від розмірів кухонного приміщення, а також кількості домочадців. Класична модель, як правило, оформляється барними стільцями в кількості 4 штук, які розташовуються по периметру стійки, що має максимальну, – 2 метрову довжину.
Головний практичний момент: між стійкою і іншими кухонними, або гостиними меблями повинен зберігатися прохід в 1,2 метра.
Барна стійка здатна збагатити собою кухонний простір, оскільки вона є одній з цікавих і колоритних деталей інтер’єру. Проте неправильно підібрана модель, що володіє недоречною висотою і довжиною, виглядатиме надмірно громіздкою, або навпаки.
Кухня-студія з барной стійкою – це оригінальне і неймовірне стильне рішення в сучасному дизайні. У нашій країні ідея модного поєднання зони кухні і зони вітальні завдяки специфічному зонуванню, характерного для західного стилю життя, з’явилася не так давно.
Дизайнери студії меблів «New Art» пропонують декілька моделей барних стійок. Вибір окремого варіанту залежатиме виключно від ваших особистих переваг.

Класика

Класична кухня з барной стійкою виявляє собою комфортабельну стільницю, виконану з ламінованого ДСП, натуральної деревини, або акрилового каменя. Встановлюють її по-різному: на якісних барних консолях, модульній підставі і так далі. Середня висота моделі – 110 см, довжина рівна 0,5 м-кодів – з розрахунком на одного члена сім’ї.
Незрідка як необхідне доповнення до класичної барной стійки використовують високі стільці, табурети, або стильний варіант напівкрісел, що володіють підніжками і підлокітниками. Декоративно прикрасити цю модель можна за допомогою ідейно-тематичних аксесуарів: хромованим рейлінгом і багаточисельними підвісами для кухонного начиння: стаканів, фужерів, сковорідок і так далі.

Меблі для кухні ТернопільМіні-бар для міні-кухні

Для мініатюрного кухонного приміщення можна також легко підібрати прийнятний варіант мінібарної стійки для кухні. Зрозуміло, вам буде непросто розмістити повноцінний барний гарнітур зі всіма зручними поличками, висувними скриньками і іншими функціональними, але досить витратними – в плані економії простору – аксесуарами.
Проте доповнити ваш стильний і вишуканий інтер’єр зможе барна міні-стійка. Завдяки своїй простоті вона здатна з легкістю замінити собою обідній стіл. Для більшої економії простори використовують і барную міні-стійку, розміщену уздовж вільної стінки. Це стильний, економно і вельми практично.
Барна міні-стійка для кухні

Кутові кухні з барной стійкою

При використанні в кутових гарнітурах барної стійки – дизайн кухні перетворюється до невпізнання. Барний акцент завжди виглядає до місця: він стильний і яскравий, здатний додати атмосфері свята більше розкутості і позбавити вечір від офіціозу.
Можна задіювати в інтер’єрі вузьку стільницю, виконану у формі «додатка», що завершує дизайн кутової кухні у вигляді незвичайних Г- і П-композіцій. Подібне кухонне оформлення барної стійки цікаво розділить робочу зону і вітальню, створюючи тим самим вельми витончений і стильний інтер’єр всієї кімнати.

Кутові кухні з барной стійкою
Кутові кухні з барной стійкою на замовлення
Мобільна барна стійка для кухні – це оригінальний і самобутній мобільний столик, який здатний переміщатися в будь-яку зону кухонного, або простору вітальні. Наявність зручних роликів робить цю конструкцію сильним конкурентом в питанні зручності: переваги мобільної стійки можуть кількісно перевершити бонуси моделей-трансформерів.

Барна стійка в кухні-вітальні

У декоративному сенсі поєднані зони кухні і вітальні перетворяться остаточно завдяки нетривіальній барной стійці. Цей універсальний «роздільник» може виглядати як незвичайна стільниця на ніжках, або мати вигляд острівної кухні з барной стійкою на замовлення — масивній конструкції з додатковими шафками.
Розміри барной стійки в суміжній кімнаті повинні розраховуватися, виходячи з габаритів самого приміщення.
Природно, в маленьких кухнях ви не зможете помістити барную стійку «острів», проте мініатюрна Г-подібна стійка, що розділяє простір, неодмінно «оживить» кімнату, збагативши її яскравим акцентом.

Освітлення барної стійки

Для демонстрації більшого естетичного наголосу на барную стійку в кухні на замовлення направляють локальне освітлення. Якщо модель оформлена в тому ж колірному спектрі, що і весь кухонний гарнітур, — вона може швидко «потонути» в одноманітній колірній масі. Щоб цього уникнути, як правило, використовують сучасні галогенні світильники, вмонтовані в балку, яка нависає над стільницею.
Краще всього спочатку встановлювати барную стійку в тому місці, де розміщуються розетки і розподільні коробочки. Інакше – можна задіювати і подовжувачі з фільтром.

Освітлення барної стійки

Барна стійка з підсвіткоюОсобливості установки і збірки

Перш за все, вирішите, де розташовуватиметься барна стійка. Наприклад, найбільш відповідним варіантом для невеликих приміщень буде встановлення стійки біля стіни, або уздовж неї. Якщо ж кухонне приміщення плавно переходить до балконного виходу, то встановити конструкцію можна конкретно в цьому простінку.
Природно, вона повинна володіти досить ергономічними розмірами, що дозволяють комфортно пересуватися в просторі. Таким чином, балкон візуально збільшить кімнату, продовживши кухонну зону.

Кухні на замовлення
Встановлюючи барну стійку між кухонною частиною і зоною відпочинку, застосовують ефект «ширми». Зонування тут може бути у вигляді П- або Г-подібної стійки, що ефектно розтинає простір на дві частини.
Незрідка в кухонному приміщенні хочеться розмістити справжній бар з оригінальними високими стаканами і професійними напоями. У такому домашньому барі використовується специфічний стіл і обладнане місце для створення ексклюзивних нектарів. Під час вибору унікальної фурнітури для свого бару необхідно враховувати наступні моменти:
• розмір кухні;
• її загальне оформлення.
Щоб зона домашнього бару знаходилася в гармонії із загальним інтер’єром приміщення, слід придбати відповідні барні стільці, або тематичні табурети. Останні не мають специфічної спинки, що робить їх зручнішими, ніж традиційні стільці для бару.
Дизайнери студії меблів «New Art» запропонують вам великий асортимент сучасних барних стійок. Різновид настільки багатий і об’ємний, що зробити остаточний вибір на якійсь одній моделі буде досить непростим випробуванням. Визначаючись з кінцевим вибором барної стійки кухня на замовлення, звертайте увагу на колірну палітру виробу, її форму, а також гармонійне знаходження стійки в загальному інтер’єрі.

Інтер’єр кухні з барною стійкою: кращі варіанти оформлення обновлено: Липень 4, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *