Хай-Тек – Новітній Стиль Дизайну Інтер’єру

Хай-тек – це ультрасучасний стиль в облаштуванні дизайну інтер’єру. У перекладі з англійської він означає високі технології. Виник цей стиль в 60-70-х роках двадцятого століття як розвиток пізнього модернізму. Стиль хай-тек характеризується активним використанням в інтер’єрі сучасної техніки, обладнання, механізмів. Різні труби, металеві балки та кабелі – все те, що зазвичай намагаються ховати під час ремонту квартир, в стилі хай-тек навпаки виставляється і акцентується на цьому увага.

 Основні правила стилю хай-тек

Велика кількість металу і скла. Мінімальне використання пластику. Простота і навіть строгість форм і дизайну в цілому. Прямі лінії. Відсутність деревини, вигадливих прикрас і квітів на шпалерах. Саме так повинен виглядати стиль хай-тек в інтер’єрі.

 

Кавові та журнальні столики з коліщатками, стіл з прямокутною або круглою формою стільниці, стільці зі спинкою і ніжками з металу, полиці з прозорого скла. Стиль хай-тек просто створений для оформлення великих кімнат, розділених на окремі зони перегородками або розсувними дверима зі скла.

 

Весь дизайн інтер’єру в стилі хай-тек побудований на геометричних формах. Напівкруглий диван, прямокутний або квадратний килим, шароподібні світильники, конусоподібні лампи. Ну і звісно, мінімалізм, бо інакше ваша кімната буде нагадувати шкільний кабінет математики.

Меблі в стилі хай-тек

М’які меблі в стилі хай-тек – це абсолютно прості дизайнерські рішення, що мають достатню функціональність. Оббивка, як правило, однотонна, ніжки і підлокітники виготовлені з хромованого металу. Передбачається низька посадка і максимальний ступінь зручності і комфорту.

Щодо корпусних меблів, то на них практично відсутній декор, або мінімальна присутність металевих вставок. Дані меблі передбачають максимум відкритого простору і переважання найпростіших геометричних ліній. При виготовленні меблів у стилі хай-тек в основному застосовуються дерево, скло, хромована сталь і пластик. Певною мірою такі меблі нагадують офісний варіант, завдяки своїй функціональності. Однак вони привертають увагу гармонійним поєднанням матового матеріалу, наприклад, тонованого скла і деталей з хромованого металу.

замовити меблі в стилі хай-тек

Для вітальні кращим варіантом буде виготовлення меблів на замовлення, щоб відмінно поєднати з різною аудіо і відео технікою, створюючи єдиний ансамбль. Відчуття відкритого і вільного простору дозволяє створити наявність відкритих модулів і поличок. Як правило, колірна гамма меблів варіюється від сірого до сталевого відтінку, використовуючи темні і світлі тони.

Освітлення в стилі хай-тек

У будь-якому інтер’єрі ключова роль відводиться освітленню. Не виключенням є і стиль хай-тек. Тільки тут, звичайно, зовсім немає місця для пишних класичних люстр, кришталевих підвісок, і ліхтарів з квітковими мотивами. Тут потрібно з десяток вбудованих світильників в поєднанні з декількома зовнішніми галогенними лампами. При тому їх часто розташовують на одному рівні, але нічого не заважає розташувати їх і на різних. Головне правило – це  простота і легкість форм.

Стіни в стилі хай-тек

Хай-тек, як і мінімалізм диктує свої умови в оформленні стін: не потрібно бездумно прикрашати стіни. Рівні, пофарбовані у світлі тони вони є характерною особливістю інтер’єру в стилі хай-тек. Найбільш популярні кольори для стін – це білий, світло-сірий, пісочний колір і бежевий.

 

Але якщо ж стіна вам здається занадто пустою і нудною, то можете її трохи пожвавити, повісивши ненав’язливу фотографію в сучасній рамці з металу (бажано, щоб це була чорно-біла фотографія) або ж картину з абстрактною тематикою. І, безумовно, слід відмовитися від шпалер.

 

замовити меблі в стилі хай-тек

Вікна в стилі хай-тек

Найкращим декором вікна в стилі хай-тек вважаються горизонтальні і вертикальні жалюзі. Однак якщо ви турбуєтеся, щоб інтер’єр вашого будинку не нагадував офіс, то можете також додати фіранки, але вони обов’язково  повинні бути монотонними і не яскравими. Але також часто вікна залишають взагалі без будь-яких штор/фіранок.

Двері

Прозорі двері, обрамлені алюмінієм – це можливість заощадити місце, зробити внутрішній простір відкритим, зручним і практичним. Двері в стилі хай-тек можна оформити різними технічними новинками, або, наприклад, ефектом розбитого скла. Також можна добавити до них світодіодну підсвітку.

 

Якщо ви бажаєте оформити інтер’єр своєї квартири в стилі хай-тек, то дизайнери студії меблів «New Art» допоможуть гармонійно оформити ваші кімнати. Вони порекомендують варіанти щодо вибору колірної гами та самої конструкції, матеріалів і декору. Адже для створення стилю хай-тек – меблі на замовлення – це можливість проявити свою індивідуальність.

Хай-Тек – Новітній Стиль Дизайну Інтер’єру обновлено: Травень 15, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *