Колір в Дизайні Інтер’єру

Ви коли-небудь помічали як впливає на наше самопочуття і настрій обстановка того приміщення, де ми знаходимося? Наприклад, бліді стіни лікарні здатні ввести нас в стан туги і зневіри, а від червоних стін якої-небудь вітальні починає боліти голова. Вся справа в тому, що кольори мають безпосередній вплив на нашу психіку і наше фізичне самопочуття. Одні здатні розслабити нас і заспокоїти, інші, навпаки, призводять до порушення спокою. Звідси виникає питання – як створити затишок у домі, щоб він став нашою фортецею і завжди дарував позитивні емоції? У цьому і криється головна таємниця психології обстановки в будинку.

Для кожного з нас будинок – це місце де збираються близькі люди, щоб відпочити і розслабитися після буденної суєти. Кожен метр вашого житла говорить про спосіб життя ваших домочадців, їх вподобання та хобі. Тому, плануючи ремонт дуже важливо враховувати психологію обстановку в квартирі. І головним засобом тут буде колір. Ніщо не здатне так впливати на настрій і життєвий тонус людини, як гамма відтінків інтер’єру.

Кожен відтінок здатний викликати у людини певні асоціації і відчуття. При цьому важливо пам’ятати, що один і той самий колір по-різному буде виглядати в різних зонах квартири. Тому затишок вашої оселі безпосередньо пов’язаний з тим, який відтінок ви виберете у вітальні, кухні, дитячій кімнаті і спальні. Давайте краще познайомимося з цими кольорами:

Білий колір пробуджує гарний настрій і позитивну енергію. За допомогою білого відтінку можна візуально зробити приміщення ширше і створити ефект легкості приміщення.

Червоний – колір агресії і роздратування, але, в той самий час, він активує роботу мозку і здатний вилікувати від депресії.

Жовтий – дозволяє поліпшити пам’ять і концентрацію. Здатний створити гарний настрій і чудово поєднується з іншими кольорами.

Помаранчевий – допомагає вивільнити емоції. Вважається відтінком тепла, затишку і життєрадісності

Зелений – цей відтінок не даремно вважається символом спокою. Поєднання жовтого і синього кольорів позитивно впливає на зір і нервову систему і здатний створити емоційну рівновагу. Також він чудово допомагає при безсонні і перевтомі.

Синій – здатний «освіжити» приміщення і налаштувати будь-яку людину на позитивні емоції.

Рожевий – здатний викликати почуття оптимізму, а також пробуджує бадьорість і чуттєвість.

Чорний – у великих кількостях викликає пригнічений стан і поганий настрій. В інтер’єрі використовувати його краще в якості засобу підкреслення і виділення інших відтінків.

Вашій увазі представлена інфографіка, яка візуально допоможе вам зрозуміти, які кольори краще використовувати у тій чи іншій кімнаті:

Інфографіка: В які кольори пофарбувати Ваш дім і чому

Дизайнери студії меблів “New Art” допоможуть вам гармонійно поєднати кольори у вашому інтер’єрі, створити цілу палітру емоцій у вашому будинку  та надати вашій оселі затишку та комфорту.

Колір в Дизайні Інтер’єру обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *