Кухня Чорних Відтінків – Варіанти та Ідеї Дизайну. Фото Інтер’єру

Кухня Чорних Відтінків - Варіанти та Ідеї Дизайну. Фото Інтер'єру

Як чисті інтроверти, приймаючи думки різних людей, дизайнери Дизайн Студії Меблів «New Art» об’єктивно міркують з приводу чорної кухні. Більшості, вона здасться похмурою і людина просто відмовляється бачити такі меблі на замовлення у себе в оселі. У інших, чорний викликає інтерес, навіть захоплення, але до настільки різкого рішенням не готові і віддають перевагу альтернативним варіантам. І залишається менша кількість людей вибирають саме її – граціозну пікову королеву. Будь погляд на оформлення чорним гідний. І чудово, коли людина усвідомлено відразу відкидає чорний. Попросту не його це. А чи не прислухавшись до себе за підсумком розчаровується: чорний колір буде «тиснути» на психіку, не знаходячи відповідного відгуку. Оздоблений в чорний, як і чорний діамант або перли, – особливий випадок, що заслуговує детального обдумування.

Поєднання з іншими кольорами та фактурами.

Першим фактом варто відзначити абсолютну універсальність поєднання з будь-яким кольором. Дизайнери віддають перевагу поєднувати з хромом і металом, з деревом будь-якого сорту, починаючи від світлої вільхи, закінчуючи екзотичним рудим тиком, з каменем і цеглою, з білою кольоровою гамою. Всі вищеперелічені комбінації відмінно ладнають з індустріальним стилем Лофт, зі Скандінавським стилем, мінімалізм. І, звичайно ж, як і маленьке платтячко Коко Шанель, чорний доречний в Класичному стилі при виготовлення меблів на замовлення.

Замовити кухню

Кухня Чорних Відтінків

Чорна королева в просторі

Чорний візуально зменшує обсяг. Якщо площа не дуже великих розмірів, доцільніше тільки фасади залишити темними, а підлоги, стелі надати світлі відтінки. У кожному разі, рекомендуємо робити світліші стіни, так візуально підніметься стеля. Варто також продумати достатню кількість різнопланових освітлювальних приладів. Теплим простір стає при природньому жовтому кольорі підсвічування робочої зони.

Кухня Чорного кольору на замовлення

Кухня

Меблі в кухню чорного кольоруФурнітура. Особливості

Елегантність і стиль підкреслює саме обрана грамотно фурнітура. В якості стільниці віддайте перевагу мармуру, штучному або натуральному каменю, що виблискує нержавіючої або хромованої сталі. Для фартуха підійдуть панелі, цегла або скло.

Ще необхідно відзначити важливий момент про фактуру фасадів. При виборі глянцевої поверхні, будьте готові до частих прибирань і належної експлуатації. Будь-яка подряпина або слід від рук не залишаться непоміченими. При оформленні в класичному варіанті – подумайте над вибором на користь матових фасадів зі скляними полицями для сухих продуктів за склом.

З будь-яким кольором потрібно бути обережним, щоб не переборщити, але з чорним особливо, оскільки він ще є і кольором трауру. Для кухонних меблів такого кольору добре підійде велика світла кухня з світлими стінами. Дизайн Студії Меблів «New Art» пропонує вашій увазі великий асортимент меблів для кухні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *