Кухня- теплі кольорові рішення

Розмірковуючи, який колір вибрати для кухні на замовлення, можна провести час, переглядаючи сотні готових дизайнерських варіантів оформлення. Можна знайти варіанти різних стилів, форм і кольорів. Одні притягують погляд, виглядають яскраво, інші – спокійні, легкі й повітряні.

Тепла колірна гама

Тим, хто любить яскраві, енергійні кольори, але не хоче, щоб його кухня на замовлення виглядала, як вибухнула веселка. Простий варіант – вибір теплих, а не холодних відтінків, наприклад, теплий помаранчевий і червоний кольори плюс об’єднує нейтральний. Враження дуже збуджуюче і енергійне.

Кухня – біле полотно, полотно для яскравих аксесуарів

Світлі, абсолютно нейтральні стіни, підлогу, стелю і фасади – прекрасний фон для яскравих деталей, які можна часто міняти: світильників, табуреток з яскравими сидіннями, невеликих килимків та інших елементів інтер’єру. Такій кухні на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art можна неодноразово надавати абсолютно новий вид. Інтенсивні кольори завжди краще відчувати в вигляді невеликих предметів.

Смілива класична палітра

Карколомні, ефектні кольори підходять не тільки для сучасних кухонь на замовлення. Масивні кухонні гарнітури на замовлення, витримані в класичному стилі можуть мати багатий шоколадний колір. Плитка кухонного фартуха може бути прикрашена складним візерунком, але в нейтральній кольоровій гамі. Завдяки цьому фартух не конкурує з меблями, а доповнює її колір. Плита, духовка і посуд – насиченого червоного кольору, він теж доповнює шоколадний, роблячи його глибше і багатше.

Тепла, натуральна палітра

Червоний колір стимулює апетит і навіть провокує на те, щоб із задоволенням випити хорошого вина. Зрозуміло, чому інтер’єр хорошого ресторану, витриманого в зелених або блакитних тонах, розбавляють червоними деталями. Червоний працює нишком, вбираючи в себе весь світ в приміщенні. Замість фарбування в червоний цілої стіни, краще застосовувати його в менших порціях, у вигляді кухонних фасадів на замовлення, наприклад, їх яскравий відтінок може погасити оздоблення стін в нейтральних тонах і колір ламінату – світле дерево.

Будемо раді допомогти Вам у виборі меблів на замовлення саме до Вашого дизайну інтерєру. Завжди з Вами Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art.

Кухня- теплі кольорові рішення обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *