Кухня зелених кольорів

Зелений – це найпоширеніший в природі колір – колір життя, свіжості, сили. Це ідеальний колір для оформлення робочих зон будинку – кухні і кабінету. Кухні зелених кольорів мають властивість бадьорити і підвищувати настрій вранці, а ввечері – заспокоювати і налаштовувати на відпочинок.

Зелений колір в дизайні кухні на замовлення вважається одним з найбільш універсальних. Професіонали цінують його за здатність одушевляти, пом’якшувати і додавати безпосередності продуманим до дрібниць просторів.

Створюючи «зелений дизайн» кухні вам потрібно мати на увазі кілька рекомендацій:

В ідеалі, якщо ви перебуваєте на етапі планування дизайну зеленої кухні на замовлення, то доцільно почати з вибору гарнітура, меблів, фартуха, стільниці в чому Вам допоможуть Дизайнери Студії Меблів на Замовлення New Art  і тільки потім приступати до пошуку тони фарби або шпалер;

При всій універсальності зеленого, потрібно враховувати деякі тонкощі застосування його відтінків. Яскраво-зелений колір не бажані для оформлення великих поверхонь. А темно-зелені (миртовий, хвойний, аспрагус і ін.), навпаки, розкриваються саме на великих поверхнях.

Холодні і теплі відтінки зеленого

Намагайтеся дотримуватися правила: приглушені, запилені, а також глибокі, темні відтінки доречні в інтер’єрі строгих, класичних, традиційних, мінімалістичний або чоловічих кухонь на замовлення.

Переважання чистих, яскравих відтінків більше підходять для сучасних стилів, наприклад, скандинавського. Хоча, це скоріше не правило, а всього лише рекомендація від наших дизайнерів.

Зелена їдальня

Якщо великі простори можуть оформлятися в будь-який гамі, то маленькі кухні – тільки з переважанням світлих відтінків. Наприклад, кухня на замовлення може бути білою, а стіни салатовим. Або навпаки: кухня на замовлення в зеленому кольорі, а стіни в білому.

Поєднання зеленого з білим коліром – універсальне і безпрограшне рішення.

Біло-зелена кухня на замовлення – це саме класичне і гармонійне поєднання. До цього дуету ви можете додати будь-які кольорові акценти і не сильно турбуватися з приводу пропорцій.

Поєднання зеленого з відтінками коричневого – класичне і заспокійливий

Ще одне класичне поєднання – це зелений і коричневий або бежевий кольори, які можуть бути представлені у вигляді меблів на замовлення, цегляної стіни, плитки на підлозі і фартуху і т.д.

Поєднання зеленого з помаранчевим – для здорового апетиту

 

Помаранчевий і зелений – це два самодостатніх, яскравих кольорів, які просто створені для кухонь та їдалень на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art, так як підвищують апетит і настрій. Щоб не втомитися від великої кількості яскравих відтінків лайма, груші, трави і апельсина, використовуйте їх в пропорції 1: 3. Кращий фон для цього союзу – білий, а розбавити його зможуть включення рожевих, жовтих, блакитних відтінків.

Поєднання зеленого з рожевим – для весняного настрою на кухні .

У природі рожевий, як колір троянд, півонії, тюльпанів, сакури та інших квітів, завжди є сусідами з зеленим. Тому це ще одне гармонійне поєднання, яке часто використовується в дизайні меблів на замовлення.

Поєднання зеленого з блакитним і синім

 

Блакитний і синій, як фарби неба і води, гармонійно доповнюють ніжні, слабонасищенние зелені відтінки . У виборі меблів саме таких відтінків допоможуть Вам наші дизайнери а саме Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art. Звертайтесь, ми завжди раді Вам допомогти.

Кухня зелених кольорів обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *