Кухонні Меблі: Деревина в Інтер’єрі Кухні

Якими б семимильними кроками не рушав прогрес, які б нові високотехнологічні будівельні та оздоблювальні матеріали не з’являлися, а для натуральної сировини завжди знайдеться місце в наших інтер’єрах. У сучасних дизайнах кухонних просторів все частіше стали зустрічатися еко-матеріали, безпечні для людей і навколишнього середовища . Адже нічим неможливо замінити природну теплоту справжнього дерева. Не лише в заміських домоволодіннях, але і в рамках міських приміщень дизайнери всього світу застосовують деревину для виготовлення кухонних меблів, облицювання різних поверхонь, виробництва декоративних елементів і аксесуарів. Кухню на замовлення ви матимете змогу придбати в дизайн студії меблів “New Art”.

Давайте розглянемо докладніше, яким чином можна впровадити дерево в сучасний дизайн кухонного простору різних стилістичних напрямків.

Безумовно, першим стилем, який спливає в пам’яті будь-якого домовласника, який зібрався робити ремонт кухні з використанням деревини – це кантрі. Різні напрямки стилістики кантрі так чи інакше пов’язані із застосуванням природних матеріалів в інтер’єрі приміщень і дерево, звичайно, стоїть на чолі списку еко-сировини. Навіть ультрасучасний дизайн кухонного приміщення може містити елементи дерев’яної обробки або меблювання і при цьому не втратити своєї прогресивності, технологічності.

кухонні меблі

Кухонні Меблі: Оздоблення Поверхонь за Допомогою Дерева

У багатьох кухонних просторах заміських домоволодінь можна побачити облицювання дерев’яними панелями не лише підлоги, але і стіни, стелі. За допомогою дерев’яних балок споруджуються стельові перекриття, споруджуються колони, оформляються віконні та дверні прорізи. При цьому останні тенденції в еко-дизайні схиляються до того, щоб залишати деревину не забарвленою, в природній колірній палітрі. Таким чином інтер’єр стає ближче до природи, до теплоти навколишнього середовища.

Кухонні Меблі

Дерев’яна стеля з балками, підлогове покриття з деревини – таким оформленням заміської кухні вже нікого не здивувати. Але в поєднанні з кухонними шафами і островом з такого ж матеріалу, кухня виглядає зовсім по-сільському, привносячи характер заміського життя буквально в кожен предмет інтер’єру.

Дерев'яна стеля з балками на кухні

Тотальна обробка дерев’яними панелями кухонного приміщення невеликих розмірів створила ідеальний для заміського домоволодіння варіант інтер’єру. За допомогою фарбування однієї зі стін в колір молодого листя, вдасться створити акцентну поверхню, яка повторятиметься в сидіннях барних табуретів, знову ж дерев’яних.

Дерев'яна кухня

Для кухонних просторів великих розмірів ідеальним варіантом оформлення поверхонь за допомогою дерева стануть світлі породи, здатні візуально розширити приміщення. Такого ж ефекту сприяє застосування скляних вставок в дверцятах кухонних шаф, дзеркальних і глянцевих поверхонь. Дерев’яна стеля з рясним застосуванням балок різної конфігурації, спільно з обробкою каменів однієї зі стін, привнесуть кантрі-штрихи в сучасний дизайн просторої кухні.

кухонні

Кухонні Меблі: Кухонні Шафи з Деревини

Один з найпоширеніших варіантів використання натурального матеріалу – виготовлення кухонних меблів. Сучасні кухонні інтер’єри все частіше схиляються до імітації природного матеріалу, для виготовлення меблевих гарнітурів використовують МДФ, але і масив дерева не втрачає своєї популярності як матеріал для меблювання, правда дорожчий.

Кухонні Шафи з Деревини

Використання кольору деревини при виготовленні кухонних систем зберігання дозволяє досягти цікавих дизайнерських рішень в рамках кухонних інтер’єрів. Навіть невеликі приміщення, де необхідно розмістити крім кухні ще й їдальню, відмінно приймають деревину в свою зупинку, важливо лише, щоб обробка була переважно світлою. У такому випадку дерево кухонного гарнітура виглядає найбільш виграшно. Цікавим способом використання деревини для виготовлення кухонних меблів, може стати комбінування пофарбованих поверхонь і матеріалу в її природному вигляді.

кухні на замовлення

Шафи з дерева відмінно виглядають на тлі цегляної кладки, повторюючи деякі її відтінки. Змішання стилів кантрі і лофт в одному просторі стане результатом появи оригінального і персоналізованого інтер’єру кухні.

Меблі на кухню

На диво гармонійно виглядають кухонні шафи з неокрашенної деревини в інтер’єрі кухні модерн-стилістики. Темна порода дерева вступить в комфортний альянс з блиском скляних і дзеркальних поверхонь. Навіть невелика кухня в класичному стилі може органічно прийняти місткий гарнітур, виконаний з натурального дерева, не втративши ні грама розкоші і комфортного шарму.

Кухню на замовлення ви зможете придбати в дизайн-студії меблів “New Art”. Дизайнери допоможуть вам вибрати саме ті кухонні меблі, які будуть радувати вас. Більше того, ви маєте змогу зробити онлайн заявку на сайті “New Art”, якщо у вас вже є певні ідеї облаштування кухонного простору. Ви можете заповнити форму і вислати зображення бажаних кухонних меблів для розрахунку вартості проекту. Тож, не зволікайте, замовляйте кухонні  меблі та зробіть свій світ ще природнішим, затишнішим та унікальнішим!

 

Кухонні Меблі: Деревина в Інтер’єрі Кухні обновлено: Липень 11, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *