Кухонні меблі для маленької кухні

Кухня на замовлення

При виникненні бажання оновити меблі для кухні по можливості недорого, практично кожна людина стикається з такою проблемою, як нестандартні габарити приміщення. Висновок: кухонні меблі для маленької кухні повинні бути виготовлені на замовлення.Кухонні меблі для маленької кухні

Як часто габарити наших кухонь не відповідають бажаним або не є достатніми для комфортної трапези сім’ї з декількох чоловік. Ось і доводиться жителям країн колишнього СРСР (власникам стандартних «хрущовок») проявляти рідку фантазію для того, щоб кухонні меблі для маленької квартири вмістилася на території 9-12 квадратних метрів. На щастя, тут є також і перевага: це дозволяє придбати меблі для кухні недорого.Кухонні меблі для маленької квартири

Головний недолік таких меблів це те, що їх потрібно виготовляти на замовлення. Ви, звичайно, можете купити кухню в магазині і спробувати змиритися з тим, що її стандартні габарити забирають цінні сантиметри невеликого простору Вашої кухні. Але чи можна таке рішення назвати далекоглядним? Адже кухонні меблі для маленької кухні – це не розкладний диван-малютка, який прослужить лише кілька років до того, як Ваша дитина з нього виросте. Конкретна кухня в конкретній квартирі навряд чи коли-небудь стане більше. А якщо ще й врахувати той факт, що хтось із домочадців проводить тут більшу частину свого часу, то розумніше замовити виготовлення таких меблів за індивідуальним проектом. Вона обійдеться дорожче готової заводської, але з огляду на розміри приміщення, Ви в будь-якому випадку отримаєте недорогі кухонні меблі.

Замовити кухню насправді не так складно, як може здатися на перший погляд. Основним завданням тут є вибір виконавця. Можна запросити відразу декількох виконавців по черзі для зняття замірів та розрахунку вартості майбутньої кухні. Кожен запропонує Вам свій варіант колірної гами, матеріалів, намалює проект. Важливо пам’ятати, що вартість меблів безпосередньо залежить від вартості фурнітури і, намагаючись отримати дешеві меблі для кухні, проявляйте розсудливість, що вбереже Вас від замовлення свідомо неякісного виробу.

Кухня на замовлення

При замовленні меблів Ви можете відвідати магазини, які спеціалізуються на продажі фурнітури і самостійно вибрати те, що Вас влаштує, обговорити це з виконавцем і отримати розрахунок вартості саме тієї кухні, яку Ви хочете.

У цьому випадку Ви вже точно зможете дізнатися скільки буде коштувати кухонні меблі для маленької кухні з урахуванням всіх нюансів меблевого виробництва, що і дозволить замовити меблі для кухні недорого і якісно.

З точки зору дизайну важливо спочатку продумати, що саме з побутової техніки Ви хочете бачити на своїй кухні, будь то телевізор, посудомийна машина, DVD або, можливо, караоке. Наскільки вона буде вбудованою. Якого кольору Ваша техніка, яких розмірів. Це обов’язково потрібно обговорити з дизайнером, адже недорогі меблі для маленької кухні припускають наявність чималого дизайнерського таланту, щоб реалізувати всі Ваші бажання в такому невеликому просторі. До того ж, якщо Ви хочете отримати меблі для кухні недорого, то Вам доведеться самостійно визначитися з такими дрібницями виробництва, як, скажімо, ручки фасадів, направляючі і т.д.Недорогі меблі для маленької кухні

При виборі колірної гами меблів для їдальні, пам’ятайте, що теплі світлі тони візуально розширюють простір, надають інтер’єру затишку. Темні ж, навпаки, візуально зменшують приміщення і акцентують увагу на всі недоліки планування.

На щастя, при замовленні кухонних меблів, на відміну від покупки мобільного телефону, колір не впливає на вартість виробу. Дізнатися ціни кухонь, виготовлених Дизайн студією меблів New Art на замовлення Ви можете, зателефонувавши за номером телефону, що Ви бачите на сайті.

Кухонні меблі для маленької кухні обновлено: Січень 23, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *