Кухні-холодні колірні поєднання

Кольори та їх поєднання здатні не тільки прикрасити приміщення, але і вплинути на Ваш настрій і навіть самопочуття. Як правильно поєднувати кольори кухонних меблів на замовлення, ми розповімо у статті.

Сміливі поєднання кольорів в кухні на замовлення, які включають прохолодні відтінки – зелений і блакитний. Вони виробляють безтурботне і заспокійливо враження.

Сміливий колір стін і нейтральні акценти

Відмінною стратегією включення яскравих кольорів є така: дорогі предмети витримати в нейтральних тонах, мається на увазі, наприклад підлогу і колір фасадів для кухні на замовлення. А сміливі кольору вибрати для речей, які легко можна замінити: аксесуарів і фарби для стін.

Зелений колір

Несподіваний всплиск кольору може бути дійсно чарівним. Щоб яскравий, свіжий колір не став переважною, інші елементи повинні бути нейтральними. Наприклад молочно-білі стіни, фасади зі відтінком світлого дерева в меблях на замовлення і світло-зелене покриття підлоги.

Жовтий колір

Прекрасний жовтий відблиск в кухонному просторі – фартух світло-жовтого кольору в нейтральному, молочно-білому просторі, підтримати колір фартуха можуть сидіння стільців, текстиль. Фарбовані фасади на замовлення – білі в колір стін, ламінат на підлозі – світле дерево.

Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art та наші дизайнери меблів – будемо раді допомогти у виборі кольору та стилю саме Ваших меблів. Звертайтесь! Завжди Вам раді!

Кухні-холодні колірні поєднання обновлено: Грудень 22, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *