Кутові Гардеробні Шафи-Купе – Подбаємо про Збільшення Простору

Гардеробна кімната – це не тільки данина моді, але і позбавлення від щоденного перекладання речей у пошуках необхідних. Так само це позбавлення від громіздких меблів, що дозволяє розширити життєвий простір і тим самим збільшити комфортність житла.
Великим плюсом гардеробної кімнати є те, що правильно розміщений там одяг і взуття не втрачають свою форму і довше служать своїм власникам. Якщо загальна площа житла дозволяє виділити окреме приміщення для цих цілей, то її устаткування не створить великої проблеми.

Маленька Гардеробна – Комфорт для Вас

Маленьку гардеробну можна розмістити навіть в невеликій квартирі, виділивши місце для зберігання речей і відгородивши її. Дизайнери Дизайн Студії Меблів «New Art» наводять приклад своєї роботи: в спальні поставивши високу перегородку, розташувавши там мобільні металеві стелажі на роликах і помістивши штанги для вішалок для одягу, можна позбавити себе від необхідності встановлювати в кімнаті велику шафу. Незаперечною перевагою вбиральні є її мобільність – її легко зібрати й розібрати, перемістити і укомплектувати в залежності від потреб.
Часто під гардеробну кімнату виділяють нежитлове приміщення – комору, нішу і т.п. Це приміщення є найкращим варіантом для дизайнерів, так як дозволяє задіяти будь-який простір практично від підлоги до стелі.

гардаробна шафа

гардаробна шафа-купе
Слід дотримуватися правила, що при обладнанні гардеробної співвідношення закритих і відкритих поверхонь повинно бути 50 х 50, тоді вона буде виглядати привітною і акуратною. Внутрішні стіни приміщення обробляють залежно від побажання власника – можна їх пофарбувати, облицювати кахлем, обклеїти шпалерами.

купити гардеробну

замовити гардеробну

Дверцята Гардеробної Кімнати – Переваги та Недоліки

Двері гардеробної можуть бути стандартними, але тоді вони будуть займати багато місця, а можуть бути «гармошкою» – розсувні. Для міні-гардеробних перевагою є розсувні двері, хоча вони і вимагають більш складного монтажу.
Освітлення в будь гардеробній кімнаті повинно бути яскравим. Якщо немає можливості зробити природне освітлення, то варто продумати установку штучного підсвічування.

Дверцята Гардеробної Кімнати

Кутова гардеробна
Кутова гардеробна являє собою практичну і функціональну модель. Вона відокремлюється від іншого простору двома дверима-купе з лакобеллю. Усередині вбиральні передбачена підсвічування, а також велика кількість відділень і полиць для різних типів одягу.
Необхідність зберігати речі, зберігши простір і затишок кімнати, призводить до покупки вбудованих шаф, що займають невикористовувані ніші або кути. Дизайн Студії Меблів «New Art» пропонує гарні кутові гардеробні шафи-купе, які ми виготовляємо на замовлення в самих різних варіантах. Індивідуально для вас ми з радістю підберемо конфігурацію шафи-купе, просто зателефонуйте за номерами поданими на нашому сайті.

Кутові Гардеробні Шафи-Купе – Подбаємо про Збільшення Простору обновлено: Серпень 30, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *