Квартира в Скандинавському Стилі

Скандинавський стиль дозволяє створити в приміщенні відчуття легкості. Простота оформлення покликана не демонструвати розкішні апартаменти, а сформувати найбільший комфорт і затишок. Невелика квартира в скандинавському стилі наповнена світлом завдяки великим вікнам, які не закриті шторами. Більшу частину доби в квартиру проникає природне світло і відбивається від білих поверхонь.

Облаштування Квартири

Просторий зал обставлений невеликою кількістю меблів. Низький диван сірого кольору розташований уздовж стіни, що дозволяє залишити центр кімнати незайнятим. Інші предмети обстановки зводяться до невеликого журнального столика і полиць. Полиці, розташовані на підлозі відрізняються функціональністю. Такі меблі дозволяють вмістити велику кількість книг та інших невеликих предметів. Замість м’яких крісел використовуються стільці з тонких планок. Вони звичайно не забезпечать того комфорту, що може подарувати крісло, але створять неповторний стиль.

меблі на замовлення магазин меблів Тернопіль Купити меблі в Тернополі меблі купити меблі тернопіль меблі меблі тернопіль

Якщо в інтер’єрі і буде крісло, то воно неодмінно буде незвичайним. М’яке сидіння встановлено на дерев’яні ніжки і має яскравий колір. Такий виріб може стати єдиною яскравою плямою у всьому оформленні. Багато полиць в кімнаті нагадують дерев’яні сходи-драбини, на яких розташовуються рослини, взуття або різні господарські дрібниці.

Кухня на замовлення

Велика площа кухні такої квартири дозволяє встановити в ній все необхідне обладнання та меблі. Замовити та купити меблі для кухні в Тернополі ви можете в магазині меблів “New Art”. Дизайнери студії меблів допоможуть вам у виборі кухонних меблів цього стилю. Велика кількість шаф вміщує все кухонне начиння, залишаючи багато місця для робочої поверхні або розміщення декоративних предметів. Білі фасади відмінно поєднуються з хромованою фурнітурою і такими ж поверхнями кухонної техніки.

меблі на замовлення кухні в скандинавському стилі меблі на замовлення кухні в скандинавському стилі меблі на замовлення кухні на замовлення в скандинавському стилі кухні на замовлення меблі меблі в скандинавському стилі

Біля вікна краще розташувати обідній стіл. Цю зони можна виділити окремим світильником, підвішеним прямо по центру стола. Меблі для кухні досить прості. Набір стільців містить моделі різної форми і з різних матеріалів. Цей дизайнерський хід спрямований на створення ілюзії того, що господар не надає особливого значення ідеальному підбору поєднань. Насправді створення такого інтер’єру займає багато часу і змушує дизайнера докласти чимало зусиль.

Спальня

Спальня в квартирі повинна бути розділена на зони. Осібно стоїть робочий стіл з комп’ютером. Ламінат на підлозі імітує натуральну дошку. Покривало на ліжку виготовлено з льону. Використання для створення скандинавського стилю натуральних матеріалів робить кімнату особливо затишною і приємною для життя.

меблі на замовлення спальня меблі на замовлення в спальню Спальня в скандинавському стилі

Системи зберігання, використовувані в цій обстановці, дуже прості. Найчастіше полиці навіть не закриті. Незважаючи на це вони надзвичайно місткі і функціональні. Основним матеріалом для виготовлення таких систем є деревина світлих порід. Такі меблі на замовлення в Тернополі Ви можете купити в Дизайн-Студії Меблів “New Art”.

Скандинавський Стиль: Аксесуари

Велика увага приділяється тим дрібницям, які створюють затишок в кімнатах. Велика кількість елементів декору і милих штучок є невід’ємною частиною скандинавського стилю. Такі деталі інтер’єру відрізняються простотою і природністю кольорів і форм. Вітається також використання живих квітів в квартирі цього стилю.

Скандинавський стиль відрізняється простотою. Там, де в класичному стилі стояла кришталева ваза, в скандинавських тенденціях використовується щось, що більше нагадує просту банку. Перевага квартир в такому стилі полягає в невигадливості форм і відтінків. Повна світла кімната несе лише позитив і гарний настрій господарям і гостям квартири. Щоб облаштувати квартиру за всіма вимогами скандинавського стилю, вам будуть потрібні меблі на замовлення, які ви можете придбати завітавши в магазин меблів “New Art”, що в Тернополі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *