Квартира в Стилі Авангард

квартира в стилі авангард купити меблі

Вибираючи стиль інтер’єру, легко розгубитися. Безліч сучасних ідей, яскравих і неповторних, екстравагантних і які тяжіють до класики, можуть влаштувати в голові справжню війну за квадратні метри території. Кожен з них має свої канони і норми, матеріали та колірні гами. Але якщо є бажання зробити свою квартиру максимально оригінальною, то потрібно йти врозріз із загальноприйнятими нормами дизайну і вибирати авангардний стиль.

Відмінні Риси Стилю Авангард

Традиційно авангардний стиль характеризують як напрямок у мистецтві, який йде врозріз з традиційними уявленнями про ті чи інші жанри, способи їх створення, їх форми і зміст. Авангардне мистецтво – мінлива з часом течія, в якій завжди є місце новаторству, і саме в цьому її суть. У дизайні – це найсучасніші матеріали, експерименти з квітами і формою звичних об’єктів, нове символічне наповнення класичних елементів. Можна сказати, що це свого роду естетична революція “тут і зараз”, яка завжди знаходить, з чим боротися і видозмінюється від покоління до покоління. Суть революції – різке протиставлення. Звідси головний принцип авангарду – контрастна палітра, незвичайні форми, поєднання непоєднуваного. Максималізм кольору проявляється у використанні чистих основних тонів (червоний, білий, чорний, жовтий, синій, зелений).

купити меблі

купити меблі на замовлення

виробник меблів "New Art"

магазин меблів "New Art"

Авангард, в якому Можна Жити

Звичайно, не кожному буде до душі інтер’єр в авангардному стилі. Але сміливим і неординарним натурам він, безсумнівно, сподобається. Головне тут, як в принципі скрізь, не переборщити, перетворивши житло в музей дивних предметів незрозумілого призначення із стінами, підлогою та стелею всіх кольорів веселки.

Основні фактори, що визначають приналежність інтер’єру до авангардного стилю:

  1. Обігрування простору та об’єму. Просторі приміщення з нестандартним плануванням, зонування замість стін і дверей, подіуми, арки, сходи. В авангарді визнають, що повітря – це повноправний елемент інтер’єру.
  2. Світло як складова стилю. Великі вікна нестандартної форми, штучне освітлення різної інтенсивності і навіть кольору в різних зонах приміщення. А за допомогою витончених дизайнерських ламп і вбудованого освітлення можна розставити основні акценти в декорі приміщення.
  3. Незвичайні колірні розв’язки: стіни, підлога і стеля різних кольорів, контрастні за кольором корпусні меблі.
  4. Новітні оздоблювальні матеріали. В авангардному інтер’єрі можна і потрібно використовувати найсучасніші розробки. Головний принцип – новизна. В оформленні стін цілком будуть доречні металізовані шпалери, декоративні штукатурки. Оригінальні колірні розв’язки поверхонь забезпечать сучасні лакофарбові покриття. А 3D підлога в одній з кімнат може стати родзинкою всієї квартири.
  5. Оригінальні меблі. Класичні гарнітури в авангардному інтер’єрі абсолютно недоречні. Все – від табурета до шафи – має бути незвичайним, якщо не в плані форми, то хоча б у плані матеріалів, з яких виготовлені меблі. Не може бути ніяких зайвих декоративних елементів, переважно чисті лінії, плавні або різкі, але без чужого авангарду “ажурі”. Ви можете замовити меблі в магазині меблів “New Art”. Ідеально виглядають в такому інтер’єрі меблі в стилі хай-тек зі скла, металу, пластику.
  6. Контрастне оформлення вікон. Тканину для штор вибирають яскравих забарвлень, переважно без малюнка, дрібних деталей і декоративних елементів. Колір штор повинен обов’язково контрастувати зі стінами. Рулонні штори теж цілком доречні.
  7. Техніка. Плазма на стіні, сучасна аудіосистема, – все це гармонійно впишеться в інтер’єр і буде виглядати органічно.
  8. Акценти. Кожна кімната має смисловий центр, залежно від функції. У спальні – це ліжко, в кухні або їдальні – стіл, у вітальні – диван.

Якщо виразити ідею коротко – то найоригінальнішим повинен бути центральний елемент, тобто ліжко в спальні повинне бути цікавішим, ніж шафа і тумба, але не навпаки.

корпусні меблі на замовлення

магазин меблів "New Art"

купити меблі

замовити меблі

магазин меблів "New Art"

В цілому, можна сказати, що авангард – це експеримент, виклик часу і смакам, спроба заглянути в майбутнє і перемістити його дух в сьогодення. Одночасно це певний зсув у свідомості, почуттях, бажання дізнатися “а що буде, якщо”. І коли людина готова активно щось змінювати, не тільки в оточенні, в предметах навколо, але і в самій собі, стиль авангард – це те, що їй потрібно. Тут знаходять втілення в життя найсміливіші ідеї, знаходяться найнесподіваніші рішення, і кожне приміщення, виконане в даному образі, неповторне і має свій особливий характер.

виробник меблів "New Art"

купити меблі тернопіль

Можна дорікнути авангард в навмисному виклику і бажанні виділитися будь-якою ціною, але без цього, напевно, не можна рухатися вперед. Відкриття не робляться поступово, вони завжди трапляються раптово. І саме завдяки людям, чий погляд горить якимось дивним вогнем, з’являються нові ідеї і речі, та й саме життя стає яскравішим і цікавішим. Український виробник меблів “New Art” має репутацію новатора у виготовленні корпусних меблів, тому ви не помилитеся, якщо замовите та купите меблі саме в магазині меблів “New Art”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *