Маленька Вітальня – Великі Можливості

Вітальня

Скромні розміри вітальні – ще не привід відмовляти собі в можливості втілити в життя свої уявлення про комфорт, затишок і елегантний зовнішній вигляд кімнати для відпочинку всієї сім’ї. Безумовно, невелика площа кімнати обмежує власників у виборі колірної палітри, кількості та моделей меблів у вітальню, розміщенні декору, але існує чимало дизайнерських прийомів, здатних візуально розширити наявний простір, створити в приміщенні ілюзію простору.

Починаючи від вибору колірних рішень і закінчуючи розміщенням декоративних елементів, існує цілий ряд негласних правил з облаштування маленьких кімнат, приміщень з асиметричною формою або незручним плануванням.

Вітальня на Замовлення та Її Колірна Палітра

Ми всі прекрасно розуміємо, що світла колірна гамма приміщення візуально його розширює, створює ілюзію того, що простір більший, ніж є насправді. Багато стилістичних напрямів для оформлення інтер’єрів тих чи інших приміщень ґрунтуються на білосніжній обробці стін і облаштуванні кімнат за допомогою меблювання природних відтінків із застосуванням яскравих аксесуарів в якості акцентів. І такі дизайнерські прийоми користуються великою популярністю, тому що є найбільш простим і зрозумілим для домовласників варіантом облаштування невеликого приміщення. Білий колір обробки вітальні дозволяє відчувати певну свободу при виборі інших предметів інтер’єру – меблів, декору, освітлювальних приладів, текстилю. На білому фоні відмінно виглядає будь-який колір, навіть нейтральні відтінки набувають особливого шарму і вам не потрібно турбуватися про їх сумісність.

Вітальня на замовлення

Якщо у вашій кімнаті стеля і стіни оформлені за допомогою білого кольору, а підлогове покриття – в набагато темніших тонах, то такі колірні рішення візуально розширять межі невеликої сімейної кімнати.

Білосніжні стіни, на тлі яких розташовуються меблі у вітальню в нейтральних відтінках в сумі можуть давати вельми нудний образ вітальні. Створити акценти в обробці можна за допомогою використання для оформлення однієї зі стін приміщення цікаві шпалери з фотодруком або фактурну обробку того ж кольору. Подібний підхід не порушить загальної колірної гами приміщення, але внесе цікавий і унікальний елемент дизайн в інтер’єр вітальні.

Меблі у вітальню

Створити акцентну стіну серед білосніжної обробки зовсім нескладно. Навіть використання світлих, пастельних відтінків дозволяє виділити поверхню, привернути увагу до меблів, які знаходиться на її фоні. Для більш ефектного створення фокусу, можна використовувати контрастний або яскравий декор – фото в рамках, картину, панно або предмети колекціонування, виставлені на загальний огляд на відкритих полицях.

Застосування пастельних тонів для обробки і меблювання вітальні на замовлення може стати успішною альтернативою використанню білого кольору для оформлення вертикальних площин кімнати. Бежева палітра створить теплу і приємну атмосферу. Блакитно-сірі тони стануть нейтральним фоном для контрастного меблювання і додадуть приміщенню відчуття свіжості і прохолоди. Світло-зелені, м’ятні, фісташкові і оливкові відтінки, щедро розбавлені білим тоном, створять розслаблюючу обстановку, що сприяє очищенню думок та емоцій, відпочинку після складного трудового дня.

Вітальня пастельних тонів

Використання теплих природних відтінків сприяє створенню приємної, затишної атмосфери в приміщенні вітальні. Особливо це стосується обробки кімнати, в якій використовуються натуральні матеріали, наприклад, дерев’яні настінні панелі. Подібне оформлення дозволяє створити атмосферу близькості до природи, як в оселях, що знаходяться за межею міста, так і в рамках міських квартир.

Контрастні поєднання світлих і темних тонів – універсальний варіант створення цікавого інтер’єру для приміщень будь-яких розмірів. Але важливо враховувати, що для маленьких кімнат необхідно використовувати білий колір як переважаючого, проміжний (один з відтінків сірого) в якості колірного рішення для великих предметів (дивана або крісел), а чорні тони – для дозованого застосування в декорі, текстилі.

Вітальня білого кольору

Якщо з якоїсь причини однотонні стіни вас не влаштовують і ви вирішили використовувати шпалери з принтом для оздоблення стін в невеликій кімнаті, то пам’ятайте, що застосування великого малюнка створить ефект пастки, звузить і без того невелику кімнату. Дрібний малюнок дозволить створити ілюзію більшого простору, теж саме відноситься і до вживаного у вітальні текстилю.

Використовуйте горизонтальні і вертикальні смуги в обробці для візуального розширення простору у висоту або ширину на свій розсуд. Того ж ефекту можна домогтися від смугастого принта на оббивці м’яких меблів або килимовому покритті. Але пам’ятайте, що смужки не повинні бути занадто строкатими, це позначиться на візуальному сприйнятті приміщення невеликих розмірів.

Візуальне Зонування Простору – Ергономічний Інтер’єр Вітальні

Часто буває, що навіть у невеликій вітальні вам необхідно розмістити ще одну зону, крім сегмента відпочинку. Це може бути робоче місце, куточок для творчості або зона їдальні. Очевидно, що застосування перегородок, ширм та інших огороджувальних елементів в приміщенні зі скромними розмірами неприпустимо, всі вони крадуть простір, захаращують його. Для того, щоб здійснити умовне зонування, найпростіше уявити меблювання кімнати, вписаним в геометричну фігуру – трикутник, квадрат або прямокутник. Розміщуючи в уявних вершинах основні предмети меблів того чи іншого сегмента. Можна домогтися ергономічною і раціонального планування навіть маленького приміщення.

вітальня на замовлення, меблі у вітальню, купити меблі

Наприклад, у невеликій вітальні, вершинами трикутника є диван (м’яка зона), телевізор (відео-зона) і обідня група (столова зона). У кімнаті залишиться достатня кількість вільного простору, якщо не використовувати зайвих меблів у вітальню і намагатися обмежитися тільки настінним декором.

вітальня

Наш зір влаштований таким чином, що гладкі і однотонні предмети здаються нам більшими за розмірами, ніж кольорові і фактурні. Ви можете використовувати ці ілюзії для візуального «наближення» або «віддалення» потрібних вам площин. Якщо ви фарбуєте гладку стіну в один тон, а поруч розташовуєте площину, оформлену, наприклад, у вигляді цегляної кладки, то сприймати ми їх будемо по-різному. Таким чином, можна не лише зонувати приміщення, а й фокусувати увагу того, хто входить в кімнату на потрібних нам об’єктах – предметах меблів, техніки або декору.

Камін у вітальній кімнаті

Більшість європейських і американських домовласників не можуть собі уявити комфорт і затишок спільної кімнати для відпочинку без сімейного вогнища – каміна. Популярність цього предмета інтер’єру, здатного не лише зігріти приміщення, привнести елемент природної релаксації, але і прикрасити дизайн вітальні, зростає і серед наших співвітчизників. Якщо в рамках приватного будинку спорудження каміна не викликає ніяких перешкод, окрім вашого бажання й наявності певного бюджету, то в міській квартирі швидше за все доведеться обмежитися електричною імітацією вогнища або бутафорським каміном, призначення якого обмежується запаленням свічок і ароматичних ламп.

Камін у вітальній кімнаті Камін в інтер'єрі Вашої вітальні

Для облаштування каміна необхідно виділити не так вже й багато місця, до того ж, простір над ним можна використовувати під організацію TV-зони або повісити велике дзеркало в красивій рамі, яке крім основного призначення, буде візуально збільшувати масштаби вашої вітальні.

Правильний Вибір Меблів – Дизайн – Студія Меблів New Art

Щоб простір невеликої вітальні здавався більшим, необхідно вибирати меблі у вітальню компактних розмірів. В даний час спектр моделей модульних диванів і крісел, здатних трансформуватися під різні ситуації, дуже широкий. У продажу є чимало варіантів розкладний меблів невеликих розмірів, які зможуть забезпечити достатню кількість місць для сидінь у вітальні для членів сім’ї і невеликої компанії гостей.

Вітальня на замовлення в Тернополі Вітальні меблі

Диван є невід’ємною частиною інтер’єру вітальні, в якому б стилі вона не оформлялася. До вибору центрального предмету меблів варто підійти з усією відповідальністю. Кутові моделі диванів допоможуть заощадити простір вітальні при створенні місткої площі місць для сидінь. Більшість таких моделей припускає можливість розкладання під спальне місце як мінімум двох чоловік. Якщо хтось із ваших гостей залишився на ніч, вам потрібно буде лише розібрати ваш багатофункціональний предмет м’якого меблювання.

Вибираючи диван для вітальні, намагайтеся пам’ятати не лише про поєднання кольору його оббивки з обробкою та іншими предметами інтер’єру, але і про те, що він буде піддаватися досить активній експлуатації. Існує чимало моделей зі знімними чохлами, які легко перуться в пральній машині. Можна також замовити пошиття чохла для дивана з практичної тканини.

За шкіряним диваном найпростіше доглядати – його поверхня легко очищається. До того ж, багато домовласників люблять меблі з шкіряною оббивкою за ефект благородства і достатку, який привносить в інтер’єр природний матеріал (або його вдала штучна імітація). Але важливо пам’ятати, що в жарку пору шкіряна поверхня не дає потрібної вентиляції, а в холодний – мало зігріває. При наявності примусової вентиляції та систем обігріву приміщення ці проблеми знімаються.

Диван у вітальній кімнаті

Предмет здається більшим, ніж є насправді, якщо оточений іншими елементами, набагато менших розмірів. Встановлюючи у вітальні невеликий диван і оточуючи його ще меншими предметами меблів і декору, нам вдається зробити оптичну ілюзію і збільшити масштаби не лише центрального фокусного елемента, але і простору, в якому він знаходиться.

Вбудовані меблі, а саме, системи зберігання допоможуть заощадити корисний простір невеликої вітальні. Про розташування великих вбудованих шаф говорити не доводиться, але компактні висувні шухляди, стелажі і полиці здатна вмістити навіть маленька вітальня. Наприклад, стіна, з вікном не може бути використання для установки великих меблів, але простір навколо вікна (особливо під ним) можна віддати під вбудовані системи зберігання.

Вбудовані меблі

У невеликих просторах застосування багатофункціональних меблів стає особливо актуальним. Наприклад, пуф-підставка з м’якою оббивкою, але жорстким каркасом, здатний служити як у якості місця для сидіння (одного або двох чоловік), так і виконувати роль журнального столика.

Багатофункціональні меблі

Звернувшись в Дизайн – Студію Меблів New Art, ви матимете змогу отримати безкоштовну консультацію дизайнерів, щодо того які меблі будуть правильно та ефективно виглядати у вашій маленькій кімнаті. Саме тут ви також зможете купити меблі у вітальню – якісні та за помірними цінами. Дизайнери студії меблів спроектують для вас окремий особливий проект меблів для вітальні, враховуючи всі ваші вимоги та побажання. Більше того, вітальня на замовлення буде радувати вас, ваших домочадців та гостей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *