Меблі для дому. Вітальня 2015 – прогнози та ідеї

Напевно вас цікавить, яким повинен бути інтер’єр вітальні, щоб він був актуальним не лише в 2015 році, але і зберіг цю актуальність в наступні роки. Навіть найзабезпеченіша людина не може дозволити собі щорічно міняти інтер’єр кімнати, особливо, меблі для вітальні.

Основним правилом у прогнозі на 2015 та наступні роки є відсутність будь-яких правил в дизайні інтер’єру. Будь-яке порушення діючих до цього правил в 2015 році буде виглядати, як сміливе дизайнерське рішення. Хоча, вдивляючись в прогнози фахівців інтер’єру, здавалося б відпущеного у “вільне плавання”, все ж можна виявити певні тенденції, в рамках яких і повинен буде вибудовуватися інтер’єр вашої вітальні.

Колір – Основа Дизайну

Прогнозується домінування світлих фарб в колірній палітрі дизайну інтер’єру вітальні 2015 року. Білий колір є і буде універсальним для будь-якого варіанту інтер’єру. Звичайно, не всім може припасти до смаку абсолютне поглинання простору кімнати білим фоном. У цьому випадку, цю абсолютність білого можна згладити, розбавивши його іншими фарбами, наприклад, чорною або близькою до неї по тону. Такий колір може мати будь-який елемент інтер’єру вітальні (меблі, текстиль та ін.)

Ідеальною противагою “білій безмовності” можуть служити такі кольори, як жовтий, червоний, зелений, синій. Ці кольори можуть бути присутніми в якості акцентів і не тільки. Головне, що повинно дотримуватися в кольоровій гамі дизайну, це баланс світлого і темного. Якщо цей баланс не порушений, то їх присутність, жодним чином, не буде впливати на ваше психоемоційне самопочуття.

Меблі для дому в Тернополі

Меблі для вітальні

Наступна сильна тенденція в 2015 році буде “крокувати” під девізом “Всі ми діти природи”, тобто лейтмотивом в дизайні буде природа, її фарби. Зелений і жовтий кольори, звичайно, фаворити. Все ще живе в людській істоті тяга до природи, яку не може придушити сучасне життя в умовах урбанізму.

Модні в 2014 році фіолетові відтінки в 2015 році знову увійдуть в концепцію кольору, прогнозовану провідними дизайнерами. Цей колір знайде своє застосування в меблях для дому, шторах, підлоговому покритті, в різних аксесуарах. Чудово буде поєднуватися із загальним білим фоном виділена фіолетовими відтінками поверхня стіни.

Вітальні
Меблі Тернопіль

Вітальні на замовлення

Меблі – Набуваємо Нове, Зберігаємо Старе

Меблі вітальні також будуть представлені у всьому своєму різноманітті. Перш за все, зросте популярність меблів з оргскла. Завдяки таким меблям для дому, інтер’єр вітальні придбає казкову легкість. До речі, дизайнери радять поєднувати меблі з оргскла з класичними меблями, і використовувати її не лише в сучасних стилях інтер’єру.

Знову будуть в тренді меблі зразка минулого століття, в якому відсутні елементи розкоші. Все оптимально і функціонально, нічого зайвого. У 2015 році ви можете легко зустріти в інтер’єрі вітальні меблі, характерні для різних стилів. Наприклад, меблі для дому в стилі кантрі спокійно будуть уживатися з меблями хай-тека або іншого сучасного стилю. Нагадуємо – ніяких правил, поєднуємо непоєднуване.

меблі на замовлення фото

меблі на замовлення фото тернопіль

меблі для вітальні фото

Не можна упустити такий момент, як колір меблів. У 2015 році домінувати будуть меблі білого кольору. Передбачаючи запитання читача з приводу непрактичності цього кольору, особливо, крісел і диванів у вітальні, знову нагадаємо, що 2015 – рік експериментів, пошуку нестандартних дизайнерських рішень. Це і послужило поштовхом для нового тренда в такому елементі інтер’єру, як меблі. Ви можете придбати меблі на замовлення в дизайн-студії меблів “New Art”. Дизайнери студії допоможуть підібрати меблі для дому не лише в білому, але й в будь-яких інших кольорах, головне завдання тут – це експеримент, а дизайнери студії “New Art” відзначаються особливою фантазією та жагою до творчості.

Декорування Вітальні 2015

Головною особливістю дизайну інтер’єру вітальні, і не тільки її, стають відчуття, а не візуалізація навколишнього простору. Сучасній людині недостатньо, зайшовши у вітальню, побачити присутність стіни зеленого кольору або такого ж текстилю. Їй хочеться торкнутися справжньої зелені у вигляді якоїсь рослини, якої – це не стільки важливо. Навіть звичайна трава в декоративній вазі дасть їй те, чого не дасть інший елемент інтер’єру зеленого кольору.

 

Якщо вам припав до душі індустріальний стиль, то в цьому випадку в якості декору можна використовувати настінне графіті, якісь залізяки (парочку буде достатньо, щоб не перетворювати вітальню в пункт прийому металобрухту). Можна повісити на стіну кілька чорно-білих фотографій або картин. Оригінально буде виглядати рекламна вивіска минулих років. Але при цьому важливо витримати поміркованість, так як індустріальний стиль не сприймає надмірностей, аналогічно мінімалізму. Найголовніше, що ці елементи декору майже будуть непомітні для вашої кишені.

 

Останнім часом набирає обертів мода на настінні малюнки – графіті. Це може бути все, що завгодно і виглядати, як завгодно. Але все це має бути красиво і гармонійно із загальним стилем вітальні.

Стилістика вітальні 2015

  • Мінімалізм

Один з найбільш затребуваних сучасних стилів. У 2015 році залишиться на гребені дизайнерської хвилі і, схоже, продовжить своє “плавання” і в найближчі роки. Це пов’язано з тим, що мінімалізм дуже гармонійно вписується в прогнозовані провідними дизайнерами тенденції. У вітальні цього стилю всі елементи інтер’єру несуть в собі певне функціональне навантаження. Більшою мірою це притаманне меблям.

меблі фото

меблі на замовлення тернопіль

меблі для дому

Меблі для дому присутні в мінімально необхідній кількості, що дозволяє раціонально використовувати простір вітальні. Це буде високо оцінено власниками, особливо, невеликих віталень. Меблі вітальні невибагливі конструктивно, в більшій своїй частині представляють вбудовану модель. Це – вбудовані шафи, в тому числі, книжкові.

  • Індустріальний стиль

Розрахований на любителя виробничої обстановки навіть в домашній обстановці, тобто, на трудоголіка. Атмосферу заводського цеху в першу чергу створюють стельові перекриття. У всіх деталях інтер’єру проглядається метал або його відтінки. Меблі, картини, підлого, світильники вітальні – все це повинно створювати відчуття присутності в стінах заводу. Особливо просунуті любителі індустріального стилю можуть перенести свою любов навіть на вікна. Що ж, експеримент – стрижень інтер’єру 2015 року.

меблі тернопіль

меблі на замовлення

меблі вітальні фото

На Закінчення

Щоб інтер’єр вітальні, її дизайн, були в тренді 2015 року, не забувайте, що основними його компонентами повинні бути:

  • наявність вільного, відкритого простору, наповненого свіжим повітрям і сонячним світлом;
  • мінімальна кількість меблів. Меблі повинні мати розширений функціонал;
  • простота інтер’єру не повинна виключати затишок. Особливо, це важливо для вітальні в індустріальному стилі;
  • поєднувати непоєднуване. Прикладом може служити використання меблів, декору з різних стилів;
  • присутність природи у вигляді рослин, натуральних матеріалів. Фізичні відчуття натуральності навколишніх предметів повинні витіснити візуальні.

Пам’ятайте, що девізом 2015 служить експеримент. А дизайнери студії меблів “New Art” з великим ентузіазмом допоможуть вам у всіх ваших починаннях, експерементах та полегшать ваш вибір. Експериментуйте і у вас все вийде!

Меблі для дому. Вітальня 2015 – прогнози та ідеї обновлено: Березень 21, 2017 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *