Меблі для Дому: Японський Стиль

Вашій увазі пропонується стаття, в якій йдеться про те, як вибрати декор, аксесуари, меблі для дому і взагалі, як облаштувати житло в японському стилі.

Екзотика в наш час в моді. Втім, не варто думати, що це лише сучасне явище: ще століття тому європейці із задоволенням прикрашали свої будинки заморськими штучками, і завдяки цьому навіть з’явилося кілька цікавих стилів, включаючи колоніальний.

Зараз особливо популярним стало все китайське і японське: по всій країні процвітають магазини в японському стилі, і у великих містах можна знайти десятки китайських і японських ресторанів зі стравами національної кухні і особливим інтер’єром. З часом екзотика стала переходити і в будинку. Однак якщо ви вибрали для облаштування своєї квартири або котеджу японський стиль, не поспішайте купувати набори для суші та чайної церемонії, віри та інші речі, які викликають асоціації з усім японським. Повірте, суть такого інтер’єру зовсім не в цьому.

Меблі для Дому та Свобода Пересування

В першу чергу звільніть приміщення від усього зайвого. Це дуже важливий етап, без якого оформлення японського інтер’єру буде просто неможливим. Ваше завдання – постаратися забезпечити максимальний простір і зручність, прибрати все, що вам не знадобиться, і навчитися не накопичувати велику кількість речей. Японський стиль – це в першу чергу мінімалізм, прагнення до вільних просторів. Другий важливий момент – вибір виробів з натуральних матеріалів. Це необхідно з двох причин. По-перше, такі матеріали екологічні і, на відміну від синтетики низької якості, не несуть шкоди здоров’ю. По-друге, вони допомагають хоча б вдома стати ближче до природи, знайти гармонію і з нею, і з собою. До речі, колірна гамма теж повинна бути природною, м’якою, що не викликає роздратування. Ви можете подивитися фото інтер’єру кімнати в японському стилі, щоб мати уявлення, про що йде мова.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Меблі для Дому і Японський Стиль

Вам зовсім необов’язково вибирати традиційно японські меблі для дому – для західної людини вони часто виявляються занадто незручними і незрозумілими. Досить буде для початку вибрати компактні і функціональні європейські меблі, якими легко і зручно буде користуватися, і розставити їх так, щоб у приміщенні залишалося досить багато вільного простору. Ситуації, коли домочадці постійно зачіпають предмети, намагаючись пройти по кімнаті, неприпустимі. Щоб меблі відповідали цьому стилі, а також щоб вони були унікальними та особливими, краще за все купити меблі на замовлення.

Аксесуари у Японському Стилі

Прагнення людини, яка обрала екзотичний стиль інтер’єру, прикрасити приміщення оригінальними аксесуарами, цілком зрозуміле. Однак не потрапте в пастку: для японського інтер’єру нехарактерно різноманітність декоративних елементів, які не виконують ніяких функцій. Зрештою, ви оформляєте будинок, а не музей японської культури. Всі елементи повинні бути практичними. Наприклад, ширми можуть відокремлювати одну частину кімнати від іншої, а розкішні японські чашки – використовуватися для чаювання, а не припадати пилом на полиці. Таких дрібниць, які поєднують в собі практичність і красу, може бути дуже багато, і кожна з них має своє значення.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Прикрашаючи інтер’єр у японському стилі, починайте з мінімуму. Одна вишукана ваза з квітами, абажури з рисового паперу, лакована скринька з елегантними орнаментами, циновка на підлозі – всі ці речі займуть мінімум простору і в той же час забезпечать зручність, дозволять залишити простір, такий необхідний для справжнього японського інтер’єру. Дизайнери студії меблів “New Art” допоможуть вам створити інтер’єр в японському стилі. Вони спроектують для вас у максимально короткі відрізки часу меблі на замовлення, які будуть вражати вас своєю неповторністю. Але ви також маєте можливість заповнити на відіслати форму на розрахунок вартості проекту у разі, якщо у вам є свої ідеї щодо бажаних меблів.

Меблі для Дому: Японський Стиль обновлено: Липень 12, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *