Меблі для холостяка: як облаштувати маленьку квартиру?

Меблі на замовлення для холостяка: як облаштувати маленьку квартиру?

Зазвичай квартиру неодруженого взнати дуже просто, в ній відчувається особлива енергетика. Найчастіше це просте, скромне житло без яких-небудь декоративних елементів. Пропонуємо познайомитися з проектом від дизайнерів студії меблів «New Art», яким вдалося створити симпатичну і багатофункціональну квартиру.

меблі на замовленняКольори меблів на замовлення

Колірна гамма дуже проста, в основному це відтінки сірого і білого з декількома колірними акцентами. Меблі на замовлення функціональні, як і можна було чекати на такому обмеженому просторі. Дизайнер подумав про місця для зберігання речей, це одвічний головний біль тих, що проживають в обмежених умовах.

меблі на замовлення ТернопільЗона вітальні та спальні

Зона вітальні виглядає цікаво і надзвичайно. Це своєрідний скульптурний дерев’яний блок з багатьма захованими відділеннями для зберігання речей. Дизайнер об’єднав шафу, комод, шкафчики і полички. Але найбомбезніша річ у меблях – це ліжко. Спальна зона знаходиться у дизайнера під самою стелею, повністю зекономивши площу квартири. Тумбочки і шафа продумані таким чином, щоб по них як по сходах підніматися на ліжко.

меблі

меблі по індивідуальному замовленнюВ результаті квартира виглядає не загромадженою, а цілком просторою і світлою. В загальному для одної людини більшого і не потрібно. Головне, щоб меблі на замовлення були практичні і функціональні. Пропонуємо завітати у магазин дизайн студії меблів «New Art» і ви підберете для своєї оселі найкращі варіанти меблі по індивідуальному замовленні.

Меблі для холостяка: як облаштувати маленьку квартиру? обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *