Дизайн Кухні з Островом

Правильне планування на кухні забезпечує зручність і гарний настрій. Варіант з використанням острова вважається модним і дуже функціональним. Залишилося зрозуміти, як виглядає інтер’єр кухні з островом, який стиль дизайну вибрати для цієї кухні, як можна використовувати сам острів і де його розташувати.

меблі для Кухні на Замовлення

Форма острова на кухні

Кухня з островом відрізняється від звичної кухні плануванням. Крім меблів уздовж стін є меблевий острів посередині. Острів буває різної форми: коло, квадрат, півколо, прямокутник, овал. Який острів вибрати для вашої кухні – залежить від обраного стилю інтер’єру. Наприклад, для стилю кантрі характерні прямокутні або квадратні острова, а для модерну – овальні або якоїсь незвичної форми.
меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Коли острів на кухні виправданий

Використання острівного планування розглядають в декількох випадках. Коли площа кухні перевищує 20 м2, кухня з’єднана з вітальнею або мова йде про квартиру-студію. Варильна панель, холодильник, мийка, духовка і всі необхідні компоненти максимально зручно розташовані. Острів дозволяє спілкуватися з людьми під час приготування їжі, а не стояти до них спиною.
меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Навіщо потрібен острів на кухні

На острові можна розташувати варильну поверхню, мийку,обробну поверхню. Господарі можуть підібрати різні варіанти з цих елементів. До острова зручно підійти з усіх боків, часто збоку роблять шухляди або інші системи для зберігання речей. З одного боку острова на кухні можна зробити барну стійку або стіл – тобто використовувати острів в якості обідньої зони.
меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Де і як розмісти острів на кухні

Єдине правило, яке потрібно виконати при плануванні острова – плита, мийка і холодильник повинні складати “робочий трикутник”. Рекомендована відстань між елементами не більше 3 метрів і не менше 60 см. Між основним кухонними меблями та островом повинно бути не менше 2 м, інакше навіть двом людям буде незручно проходити повз один одного. Острівна варильна поверхня передбачає потужну і елегантну витяжку.

меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Під стільницею відмінно розміститься компактний морозильник або холодильник, посудомийна машина, шафки для зберігання посуду. Найбільш простий варіант, що не вимагає проведення комунікацій та вентиляції, це розмістити на острові обробний стіл. Якщо використовувати острів як обідній стіл, стільці до нього потрібно купувати барні. Так як висота острова орієнтована на приготування їжі, яке відбувається стоячи.

 меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Кухню-острів можна перетворити на барну стійку. Це буде хорошим рішенням для кухні-вітальні або студії. Зазвичай її вибирають молоді господарі, які віддають перевагу вечіркам замість серйозних застіль.
меблі для Кухні на Замовлення

Острів може бути на роликах, що дозволить швидко змінювати інтер’єр кухні і пристосовувати його під різні потреби. Також можна просто використовувати маленькі, легкі, компактні острови, які легко переставити на інше місце.

меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Планування дизайну кухні з островом

Звичайне планування кухні з островом – кухонні меблі уздовж стін і окремо стоїть острів. Об’єднаний зі стіною або гарнітуром острів називають півостровом. Архіпелаг – це двоє з’єднаних між собою півострова, різних по висоті. Архіпелаг використовують в просторих приміщеннях.меблі для Кухні на Замовлення

меблі для Кухні на Замовлення

Стилі острова для кухні

У будь-якому стилі можна зустріти острівні складові. Звичайно, острів оформляється в одному стилі з іншими меблями в кухню.

  1. Стиль модерн відрізняється великою кількістю скла і металу. У стільниці м’які плавні лінії. Гладкі стінки фасадів що не мають ручок.меблі для Кухні на Замовлення
  2. Класичний стиль припускає спокійні кольори, декор меблів в кухню стриманий, прикрашений різьбленням. Використовується штучне зістарення. Класика завжди актуальна і популярна.меблі для Кухні на Замовлення
  3. В стили кантрі використовуються натуральні матеріали – дерево, натуральний камінь, циновки. Використовуються відкриті навісні полки, сушка для посуду теж відкрита. Кольори натуральні –білий, коричневий, зелений.меблі для Кухні на Замовлення
  4. Мінімалізм – це зручна, проста, функціональна кухня. Ніяких кричущих деталей, відмова від декору. Всі необхідні предмети побуту приховані від очей.меблі для Кухні на Замовлення

Кухню з островом можна придбати готову, але якщо ви прагнете чогось особливого, або кухня нестандартного планування, то меблі для кухні на замовлення будуть для вас найкращим варіантом. Будь-яка конфігурація кухні з островом в просторому приміщенні буде виглядати виграшно і незвично.
меблі для Кухні на Замовлення

Дизайн студія меблів “New Art” – це український виробник меблів на замовлення. Компанія маючи багаторічний досвід виробництва пропонує своїм клієнтам високоякісні меблі з екологічних матеріалів на замовлення з врахуванням всіх побажань покупця. Замовляючи меблів в “New Art”  ви отримуєте професійну консультацію щодо матеріалів, фурнітури, дизайну меблів, безкоштовне проектування меблів, швидке виконання замовлення та доставку меблів по всій Україні.

Дизайн Кухні з Островом обновлено: Липень 7, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *