Меблі для Молодої Сім’ї: все для Вашого Комфорту

Коли молода сім’я приймає рішення про проживання окремо від батьків, то окрім пошуку житла, необхідно також потурбуватися і про системи зберігання особистих речей. Звичайно ж, йдеться про меблі в квартирі. Сьогодні на меблевому ринку представлена безліч моделей і різноманітних форм всіляких її видів: стінки, гірки, навісні шафки і так далі. Та і за вартістю виробів також великий вибір – можна купити меблі недорого: шафу або цілу стінку за цілком розумні гроші. Майстри дизайн студії меблів «New Art» активно освоюють як нові матеріали, так і нові технології, що дозволяють здешевити.

меблі для молодої сім'ї

Оскільки йдеться про молоді сім’ї, то цілком логічним для першої купівлі буде спальне місце, мінімальний набір кухонних меблів і шафа-купе на замовлення для зберігання речей. В якості універсального місця для сну послужить ліжко. Ну і найголовніше в такому ліжку на замовлення – комфорт під час сну. Тому в процесі вибору дизайнери студії меблів «New Art» варто обов’язково спробувати на нім полежати, щоб порівняти свої відчуття на різних моделях.

Шафа-купе на замовлення – зберігайте речі компактно

Для зберігання особистих речей добре підходять шафи-купе. Існуюча для покупців можливість вносити свої зміни у базову конструкцію, ставить шафу-купе в один ряд з меблями під замовлення. Дійсно, в порівнянні з готовою шафою сукні, в якій розташовані 4-5 відділень для речей, шафа-купе дозволяє обладнати їх не лише у більшій кількості, але і там, де це необхідно власникові. Крім того, можна обладнати його різноманітними зручними пристосуваннями – висувними скриньками для зберігання, спеціальними полицями для взуття, відділенням для пиловсмоктувача, прасувальної дошки і так далі. Навіть внісши велику кількість змін у базову версію, шафи-купе недорого обійдуться для замовника.

меблі

меблі

мебліКухонні меблі на замовлення

Окрім сну, для повноцінного проживання людині треба живитися. Красиві форми і забарвлення кухонних меблів сприятливо позначаються на апетиті. Але для господині, в першу чергу, представляє інтерес можливість компактного розміщення усього найнеобхіднішого для приготування їжі. Важлива не лише наявність варильної панелі і духової шафи, але і наявність достатнього і зручного місця для зберігання кухонного начиння – каструль, пателень, різних ємностей з сипучими продуктами, спецій і так далі.

меблі Тернопіль

Дизайнери студії меблів «New Art» допоможуть вам підібрати меблі для вашої оселі. З декількох запропонованих вам варіантів, ви матимете змогу вибрати той, який буде відповідати усім вашим вимогам, очікуванням та побажанням. Тож, завітайте в Дизайн Студію Меблів “New Art” і ви будете враженні високим рівнем обслуговування, помірними цінами, та що найголовніше, це високою якістю меблів на замовлення.

Меблі для Молодої Сім’ї: все для Вашого Комфорту обновлено: Січень 11, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *