Меблі для облаштування балкону

А ви замислювалися, яким затишним і функціональним приміщенням  може бути балкон? Якщо ви не уявляєте, як облаштувати балкон, то в цій статті знайдете масу цікавих ідей і фотографій меблів для  балкона від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art.

 Отже, що може розміститися на лоджії або балконі:

«Домашній офіс» або навчальне місце школяра.

 Для цього буде потрібно стіл на замовлення з комп’ютерним стільцем і кілька полиць на замовлення для дрібниць і комп’ютерної техніки (принтера і сканера). Якщо дозволяє місце можна розташувати додаткову шафу з документацією.

Додаткові шафи і комоди.

 Якщо в квартирі не вистачає місця для зберігання різних речей: одягу, рушників, білизни, кухонного начиння і побутової техніки, то можна замовити шафи, ідеально вписуються в простір, які будуть повністю закривати бічні (нішеві частини балкона). Середина залишається вільною для подальших ідей.

Тихий куточок для читання і відпочинку.

На балконі можна поставити крісло і торшер, полиці, столик на замовлення коло вікон, диванчик і навіть лежак.

Домашня бібліотека.

Це цілком допустимо, якщо на балконі така ж температура і вологість, що і в кімнаті. А також меблі для бібліотеки на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art.

Кімната для спілкування.

 Тут можна поставити або м’який куточок або великий диван. Дуже елегантно виглядає комплект, що складається з пари крісел і журнального столика на замовлення;

Місце для занять рукоділлям або майстерня.

 Тут знадобиться глибокий стіл на замовлення, інженерна настільна лампа, шафа, навісні полки або кілька вузьких комодів;

Маленька чайно-кавова зона .

Для тих, хто любить попивати каву, насолоджуючись прекрасним видом. Тут знадобиться стільниця на замовлення, на зразок барной стійки, і кілька барних стільців. Або невеликий столик і парочка табуретів;

Обідня зона.

 Це прекрасне рішення для балконів, що примикають до невелика кухня на замовлення. Тут можна розташувати обідній стіл і м’який куточок або кілька стільців.

Сподіваємося, що ви знайшли щось підходяще для Вас і Вашого балкона. Наші дизайнери будуть раді допомогти Вам облаштувати та підібрати меблі для Вашого балкону. Ваша Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art. Для консультації або ж замовлення звертайтесь за номером: 067 154 81 79, або ж залиште повідомлення на сайті /.

Меблі для облаштування балкону обновлено: Лютий 8, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *