Меблі для передпокою: як зробити перше враження приголомшливим!

Якою б скромною не була обстановка в передпокої, вона має бути привабливою та зручною. Звичайно, відповідати стилю квартири. Декілька вішалок або шафа-купе, комод або тумба з дзеркалом, банкетка або стелаж для взуття – варіантів пропонується багато, і вибрати оптимальний іноді нелегко.

Меблі для передпокою

Поради з вибору меблів для передпокою

Дизайнери рекомендують вибирати меблі для передпокою відповідно стилю, але при цьому не здаватися занадто декоративними. Оскільки кімната невелика, тут допускається не більше 1 колірного або стилістичного акценту. Зазвичай його роль грає банкетка чи дзеркало.
Найпопулярнішими в сучасних інтер’єрах можна назвати три концепції. У передпокоях вони втілюються таким чином.

Поради з вибору меблів для передпокою
Вмонтовані меблі безперечно є більш місткими. Пояснення просте : шафа від підлоги до стелі використовує увесь простір до останнього сантиметра. Корпусні меблі такої можливості не мають. Тому вмонтовані шафи в передпокій набувають все більшої популярності.

Мінімалізм

Мінімалізм – техно, хай-тек, конструктивізм і інші відрізняються один від одного у вибиранні виразних засобів. Але основу – мінімум предметів, мінімум кольору, використовують однакову. Оскільки передпокій не є стилістично яскравим приміщенням, то в оформленні передпокою іноді складно вловити різницю.

Меблі для передпокою
1) Меблі в стилі мінімалізму відрізняються чіткими, правильними геометричними формами, великою кількістю площин, відсутністю прикрас і скромною колірною гаммою. Техно пропонує два тони, включаючи білий, хай-тек – три. Єдина можливість впливати на візуальне враження – контраст кольорів в меблях. З усіх можливих моделей дизайнери студії меблів «New Art» рекомендують вибрати передпокій, в якому корпус виконується з темного матеріалу, а фасад – зі світлого. Ця проста комбінація робить обстановку куди виразно.
2) Друга особливість таких передпокоїв – активне використання простору. Висувні сидіння і полиці, поворотні дзеркала, трансформери – типова ознака сучасних меблів. Мінімалізм вважає багатофункціональність великою гідністю.
3) Третя особливість – перевага відкритих конструкцій – полиці, відкриті відсіки для зберігання, стелажі, і монтаж на стіну. Консольні меблі у будь-якій модифікації – кращий варіант для холу.

Мінімалістський передпокій з меблями на замовлення

Урбаністичний стиль

Друга стійка тенденція – урбаністичний стиль: лофт, індастрі, комерційний лофт. Реалізувати цю концепцію в міській квартирі досить складно: незважаючи на простоту принципів і широкий вибір обробки лофт вимогливий і до матеріалів, і до поверхонь, і до розміщення в просторі.
• При невеликій площі холу в стилі лофт вся обстановка зводиться до старовинної чавунної підлогової вішалки і такої ж підставки для парасольок. Яка кількість одягу і в якому стані умістить така вішалка, прихильників стилю цікавити не повинно. Дерев’яна настінна вішалка перетворюється на грубо оброблені дошки з бронзовими гачками, позеленілими від старості.
• Інший варіант, ближчий до індастрі, пропонує в якості зразка професійний гардероб або багажне відділення вагону. По периметру кімнати монтують полицю-антресоль, знизу або до стіни закріплюють штангу під вішалки. Роль комода грають сітчасті сталеві полиці. Дзеркало або притуляється до стіни, або заповнює собою усю стіну. Цілком можливо, що розміщення штанги так високо буде не зовсім зручне. Але, замість того щоб встановити штангу нижче, пропонується використати палицю для зняття одягу.
• Відмінна риса обстановки в стилі лофт – нудною вона не буває.

Скандинавські мотиви

Скандинавський стиль – третій фаворит у світі інтер’єрної моди. По методу організації простору ближче до сільських стилів, по доступній кількості віщій і колірній гаммі – до лофт. Концепція прекрасно підходить до міських жител, оскільки однаково успішно реалізується і в маленьких, і у великих приміщеннях.

Меблі для передпокою в скандинавському стилі
1) Передпокій, що заповнює собою нішу, або що імітує її – звичайний скандинавський варіант. Вгорі ставлять антресолі як закриті, так і відкриті, внизу – відсіки під взуття з сидінням. На задню стінку отриманої “ніші” закріплюють гачки для одягу. Меблі білі, колірним акцентом виступають речі.

2) Інший варіант для маленьких холів – каркасна підлогова вішалка. Зручніше тим, що одяг тут висить на плічках. Зазвичай каркасна модель мобільна і може переміщатися. Взуття залишають на полицях.

3) Скандинавський стиль “не любить” шафи і пенали. У передпокої краще розмістити високий комод з дзеркалом і банкетку, але одяг все ж залишають на вішалці.

Особливості обстановки для маленького коридору

Найскладніше підібрати обстановку для маленьких передпокоїв, особливо неправильної форми, чим часто грішать не лише знамениті «хрущовки», але і багато інших панельних будівель. Передпокій зазвичай утворюється як залишковий простір після планування житлових і господарських приміщень, тому рідко буває просторим і зручним.

Особливості обстановки для маленького коридору
Але і тут можна знайти цілком вдалі рішення.
1) Відкритість – в маленькому передпокої усі конструкції мають бути відкритими. Якщо у виробі підкреслюється каркас – его кращий варіант. Від шаф-купе і глухих шаф суконь треба відмовитися, і не лише із-за розмірів, але і тому, що моделі відкриті зорово не зменшують приміщення.
2) Розташування – в першу чергу заповнюється верх і низ. Це можуть бути відкриті антресолі – обов’язково під стелю, або просто полиці. Внизу – такі ж відсіки під взуття. Глухі дверці допустимі тільки в обувнице.
3) Для збереження речей від пилу використовують контейнери – плетені, матер’яні, пластикові, залежно від стилю інтер’єру.

Меблі на замовлення
4) Вертикалі – утворюються будь-яким доступним способом. Стенд з гачками у вигляді вузьких вертикальних рейок, вузькі відкриті відсіки суконь, ніша, розділена перегородками на сектори для одягу, і інше. Дуже непогане рішення – дуже вузький і високий пенал, вміст якого висувається разом із стулкою, на кшталт висувного ящика. Такой відсік може бути глухим із-за невеликої ширини фасаду.
5) Кутовий модуль допускається тільки Г-подібний. У невеликій передпокої-коридорі зрізувати кути не можна. Тут вони підкреслюють геометрично правильну форму приміщення. Якщо ж хол не лише маленький, але і складної форми, кутові модулі застосовують для своєрідного “вирівнювання” кімнати, щоб надати їй правильніші контури.
6) Дзеркало – далеко не такий універсальний засіб, як прийнято вважати. Якщо в передпокої воно виявляється навпроти дверей, то візуально як двері і сприймаються, і не лише не розширює кімнату, але і зменшує. Для невеликих холів прийнятніше вузьке довге дзеркало, яке розміщують так, що б воно відбивало мінімум предметів. Без тумби цілком можна обійтися, її роль зіграє поличка.
7) Розміри – глибина предметів залежить від площі передпокою. Існують варіанти міні-передпокоїв з глибиною до 30-35 см, що дозволить облаштувати і найвужчий коридор. Важливо дотримуватися пропорціональності: чим менше ширини виробу, тим більшою має бути висота, і навпаки. Тоді предмети стають або яскраво вираженими вертикалями, або горизонталями, причому відповідно до пропорцій холу.
Дизайнери студії меблів «New Art» радять як зробити правильний вибір стилю меблів по індивідуальному замовленню. Для цього спочатку обчислюють коефіцієнт пропорціональності на основі параметрів довгої стіни в передпокої. Співвідношення висоти і ширини стіни і є орієнтиром для вибору. Купити меблі для передпокою в дизайн студії меблів «New Art» на замовлення вдалий вибір за доступними цінами. Зателефонуйте за номером телефону (096)452-72-19, або завітайте в наші магазини меблів. Бажаємо вам якнайшвидше підібрати свій варіант меблів.

Меблі для передпокою: як зробити перше враження приголомшливим! обновлено: Липень 11, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *