Меблі для Вітальні З’єднаної з Кухнею: Ідеї

Cool-kitchen-dining-area-with-white-wall-wooden-cabinet-kitchen-island-sink-oven-refrigerator-dining-table-chair-yellow-bar-stool-carpet-and-hardwood-flooring-915x612

Назва даного стилю говорить сама за себе, а саме: дизайн вітальні і кухні, що об’єдналися в одну кімнату. Такий інтер’єр найкраще підходить для великих приміщень, хоча, якщо житло таким не є, то такий прийом дозволить візуально збільшити простір. До того ж світла стане більше, тому що замість одного вікна приміщення висвітлюють вже як мінімум два.

Особливості Інтер’єру Вітальні, Поєднаної з Кухнею

Особливості такого напрямку в тому, що можна знаходитися як би одночасно і в кухні, і у вітальні. Приготувавши частування, можна відразу перейти з гостями або родиною у вітальню і зручно розташуватися на м’яких кріслах або дивані. Спілкуючись з гостями або домочадцями, не потрібно виходити з кімнати і йти в кухню, щоб зробити ще чаю або принести їжу, втрачаючи при цьому суть розмови. Можна зробити всього пару кроків до кухні, продовжуючи спілкування. До того ж виглядає цей інтер’єр дуже привабливо.

меблі для вітальні фото

меблі вітальні тернопіль

меблі для вітальні тернопіль

меблі вітальні фото

кухня на замовлення тернопіль

кухня на замовлення фото

Якщо квадратура кухні велика, а вітальні – ні, або навпаки, то таке дизайнерське рішення підходить вельми вдало і для великої родини таке рішення просто незамінне. Так, наприклад, якщо кухня маленька і нікуди поставити великий нормальний стіл, то більшість сімей змушені тулитися за маленьким столиком. Тому якщо ви зупиняєте свій вибір на вітальні, поєднаної з кухнею, то цілком спокійно можете поставити стіл бажаного розміру і сидіти за ним із задоволенням. Меблі вітальні та меблі в кухню повинні бути підібрані ретельно та зі смаком.

До створення такого інтер’єру вітальні, сполученої з кухнею, необхідно підійти відповідально, так як в результаті повинна вийти одна кімната в єдиному витриманому стилі. Меблі вітальні та кухні повинні гармоніювати між собою, а цього домогтися вам допоможуть дизайнери студії меблів “New Art”.

Дуже вигідною і зручною перевагою вітальні, з’єднаної з кухнею, є те, що не потрібно витрачатися на ще один телевізор для кухні. Дуже багато хто любить дивитися ТВ – фільми і передачі на кухні під час їжі або готування їжі. У даному дизайнерському рішенні це питання вирішене – поставте один великий телевізор (більше підійде плазмова панель) так, щоб його було видно і з кухні, і у вітальні. Також дуже гармонійно впишеться в інтер’єр вітальні, поєднаної з кухнею, загальний камін.

меблі в кухню

меблі в кухню тернопіль

меблі в кухню на замовлення

меблі для вітальні

меблі для вітальні фото

Перш ніж робити вітальню спільно з кухнею, необхідно продумати все до дрібниць. Важливо пам’ятати, що при частому готуванні на кухні запах буде поширюватися і по вітальні. Звичайно, можна встановити потужну витяжку або систему вентиляції, щоб можна було відчувати себе комфортно, перебуваючи у вітальні.

Зонування Вітальні, Поєднаної з кухнею

Для того щоб створити правильний інтер’єр вітальні, поєднаної з кухнею, необхідно грамотно розділити простір на зони. Одним з найпопулярніших методів зонування є покриття підлоги різними матеріалами, або різними килимами. Можна також використовувати колірне зонування, тобто пофарбувати підлогу кухні одним кольором, а підлогу вітальні іншим. Однак за допомогою різних матеріалів ефект зонування буде найбільш якісним. На кухні буде гармонійно виглядати плитка, а для вітальні можна підібрати ковролін, ламінат або паркет. Також гарний спосіб зонування – це оздоблення, фарбування підлоги і стін кухні і вітальні різними матеріалами або кольорами.

Барна стійка може створити ідеальний ефект зонування. Залежно від інтер’єру вашої кімнати, ви можете зробити нову конструкцію барної стійки, або залишити частину стіни, яка колись розділяла кухню і вітальню. Обробити дану конструкцію можна облицювальним каменем, плиткою, дерев’яними панелями, лицьовою цеглою, або будь-яким іншим матеріалом на свій розсуд. Барна стійка має безліч плюсів: по-перше, як вже сказано вище, вона відмінно ділитиме кімнату на зони, по-друге, може бути частиною меблів, тобто використовуватися як додаткова робоча зона. До того ж вона зручна для легких перекусів і швидких чаювань. Не варто забувати, що барна стійка може виконувати своє пряме призначення, тобто бути барною стійкою. Навколо неї можна поставити стільці, а зверху підвісити келихи і фужери. Барну стійку та кухню на замовлення ви можете придбати в магазині меблів “New Art”.

меблі в кухню фото

меблі в кухню тернопіль

меблі для вітальні

магазин меблів New Art

Дизайнер студії меблів “New Art” рекомендують використовувати обідній стіл для ефекту зонування, який обов’язково повинен розташовуватися на кордоні між кухнею і вітальнею. Це прекрасно впорядкує і розділить ваш простір. До цього способу зонування часто додають ще один – світлове зонування. Саме по собі воно дає потрібний ефект зонування, а якщо його застосувати над обіднім столом, то ви отримаєте на додаток затишний й комфортний обідній простір. У такому варіанті зонування найчастіше над обіднім столом підвішують ряд світильників, низько. Таким чином, виходить 2 поділи: нижнє (столом і стільцями) і верхнє (світильники, які як би відіграють роль “світлових шторів”). Кольори світильників теж можуть зіграти свою роль в атмосфері вітальні, з’єднаної з кухнею. Рекомендується вибирати кольори теплих відтінків, наприклад, жовті, червоні, помаранчеві і бордо. Крім затишку і комфорту ці кольори як би зроблять ваші страви апетитнішими. Хоча вибирають і білі і прозорі, що вносять чистоту і досконалість кольору.

Непоганим і дуже навіть цікавим способом зонування може стати фрагмент стіни. Тобто, при знесенні стіни між кухнею і вітальнею, частина її можна залишити, як ефект зонування. Виходить як би загальна кімната, але досить спритно і гармонійно розділена.

Отже, варіант вітальні, поєднаної з кухнею це сміливе і оригінальне рішення. Ідеально підійде для збільшення простору і зручності, особливо для великих сімей. Меблі для вітальні та в кухню ви зможете замовити в Дизайн-Студії Меблів “New Art”. Дизайнери порадять вам як підібрати меблі для вітальні та кухню на замовлення. Вам запропонують варіанти таких меблів, які будуть відповідати усім вашим вимогам, побажанням та смакам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *