Меблі на замовлення проти меблів, що куплені в магазині

На сьогоднішній день виробники готових меблів пропонують споживачам величезний спектр товарів. Здавалося б, вибрати щось до душі і адекватної вартості не складе труднощів. Але коли справа стосується безпосередньо здійснення покупки, визначитися у виборі виявляється дуже важко.

І не дивно, адже все, що представлено в магазинах має стандартний, посередній дизайн і сумнівна якість збірки. А витрачати чималі гроші на те, що не кращим чином впишеться в інтер’єр приміщення або за розмірами, або за колірною гамою зовсім не хочеться.

Меблі, це не рукавички, які можна з легкістю поміняти. Вибираючи меблі, ми хочемо, щоб вони служили не один рік і при цьому довго залишалися актуальними, модними та завжди радували око.

Аналіз сучасних тенденцій поведінки споживачів показує, що люди поступово відходять від шаблонності в дизайні, віддають все більшу перевагу індивідуальності і хорошій якості. На щастя, зараз ми маємо можливість володіти унікальними речами, що максимально гармонійно вписуються в інтер’єр квартири або офісу. Таку можливість нам надали студії, які здійснюють виготовлення меблів на замовлення за індивідуальним проектом.

До того ж, завдяки постійно зростаючому переліку матеріалів, на даний момент ціна, наприклад кухні на замовлення не набагато перевищує вартість готових заводських виробів, представлених в магазинах.

Зате тепер ми самі можемо виступати в якості дизайнерів власної квартири. В цьому випадку політ фантазії не обмежується рамками заводського циклу виробництва, і кінцевий результат виготовлення залежить тільки від нашої винахідливості. А фахівці складуть детальний ескіз, запропонують на вибір матеріали різної цінової категорії, підберуть колірну гамму, допоможуть визначитися з вибором комплектуючих.

Окремий акцент хочеться зробити на переліку матеріалів, використовуваних в індивідуальному виробництві. Зараз вже нікого не здивуєш стандартними ДСП, ДВП, МДФ. А як на рахунок того, що на даний момент широко використовуються також не тільки дзеркала, а дзеркала з голографічним напиленням, кольорові плівки з різними малюнками, штучний камінь, металеві вставки, цінні породи дерева і багато, багато іншого.

З’явився навіть такий термін, як «меблева мода», про яку ще 7-10 років тому ми навіть не чули. Природно, що в цій самій меблевій моді, товари, що виготовляються заводами і фабриками, займають останні місця. Адже впровадити в заводській процес навіть один новий матеріал є дуже дорогим процесом. А такі матеріали з’являються щодня. І орієнтовані вони вже не на заводи-виробники, а на компанії, що спеціалізуються на виробництві меблів на замовлення.

Не важливо, що саме Вас цікавить: шафа-купе, меблі для спальні, офісні меблі або меблі для вітальні, але тепер, замовивши їх виготовлення за індивідуальним проектом, Ви будете точно знати, що вони не зіллються з іншим інтер’єром, чи не буде маячити постійним «більмом» недосконалості, а будуть мати своє власне унікальне «обличчя», виступати предметом Вашої гордості, підкреслювати статус і радувати протягом багатьох років.

Меблі на замовлення проти меблів, що куплені в магазині обновлено: Лютий 1, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *