Меблі в Американському Стилі

На строгий європейський погляд американські інтер’єри відрізняються нестримною еклектичністю. Однак і в ній є певні принципи, що дозволяють створити затишний будинок з яскравою індивідуальністю.

Для американського стилю природною є певна манірність і респектабельність, яка відмінно гармонує з функціональністю, зручністю та простотою. На перший погляд може здатися, що створити американський дизайн інтер’єру у власній оселі можуть собі дозволити лише обрані, але це далеко не так.

Подивіться уважно на американські будинки і квартири. Як правило, вони мають досить велику площу, яка дозволяє розмістити в інтер’єрі всі необхідні меблі для комфортного проживання. І часто, квартира нагадує, швидше студію, де об’єднані відразу кілька кімнат в одну, наприклад, вітальня і кухня, передпокій і вітальня. У зв’язку з цим, можна виявити особливості притаманні американському стилю, це:

  • відсутність перегородок між приміщеннями, що дозволяє об’єднати їх у єдину зону;
  • мінімум декоративних елементів в інтер’єрі;
  • організація максимально функціонального, зручного і просторого простору;
  • центральне розташування меблів.

Кому рекомендований американський стиль в інтер’єрі?

  • Людям з демократичними поглядами, активним і товариським.
  • Орієнтованим на сімейні цінності або просто любителям зручної і невимушеної обстановки без прив’язки до жорсткої стилістичної програми.
  • Експериментаторам і мандрівникам по країнах, стилям і епохам, яким подобатися купувати речі на свій смак і під впливом настрою, готовим поєднувати непоєднуване.
  • Володарям великої квартири або будинку із солідною площею – меблів в американському інтер’єрі немало, їхні габарити солідні, і при цьому має бути просторо.

Меблі в Американському Стилі меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Планування

Відрізняється зручністю і простором. Американські інтер’єри – це, як правило, велика студія, яка об’єднує як мінімум їдальню і вітальню (нерідко також кухню і передпокій). Під кухню завжди відводиться багато місця: меблів і численної побутової техніки тут в надлишку. Ванні кімнати, як правило, мають зовнішнє вікно.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

 

Оздоблення

Кольорова гама. Зазвичай – світла. Кольори міжкімнатних дверей не залежить від підлоги та меблів, частіше їх фарбують в тон вікон.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Американські інтер’єри можуть будуватися і на сміливих колірних контрастах: наприклад, частина стін у вітальні пофарбована в теракотовий колір, шафи – в чорний. Яскраві акценти розставляють за допомогою аксесуарів.

Матеріали

Традиційні американські будинки цінують дерево або його імітації. У житлових приміщеннях підлоги оформляють масивною дошкою, в кухні та передпокої – плиткою. Матеріали зазвичай не дорогі, але успішно імітують такі. Так, сходи з натуральних матеріалів – рідкість, частіше – з пофарбованого ДСП, з покритими ковроліном східцями. Нижню частину стін декорують фарбованими панелями з дерева або його імітаціями, вище – обклеюють шпалерами з дрібним квітковим малюнком або фарбують. На великих вікнах багато палітурок. Американські інтер’єри рясніють накладним декором: це пофарбовані обрамлення дверних порталів, віконні лиштви, профільовані карнизи, фільонки на панелях і дверях.

Меблі в Американському Стилі

На кількості і розмірах не економлять. Цінуються зручність, цікаві фактури, зістарені поверхні, рукотворні елементи. З традиційними матеріалами межують полімерні та композитні, високотехнологічні металеві сплави. У передпокої зазвичай ставлять зручний диванчик або банкетку. Обов’язкові атрибути вітальні – великий диван в центрі кімнати, об’ємні крісла з добротною шкіряною оббивкою або в знімних текстильних чохлах, журнальний стіл, камін – як правило, справжній. Майже обов’язкова частина кухонної обстановки – острів. Полиці, вітрини і консолі під сувеніри присутні і в парадних приміщеннях, і в приватних.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Аксесуари та світло

Для пожвавлення інтер’єру. Різноманітні – сучасні та антикварні – аксесуари, надають гостроту і вносять пожвавлення навіть у суворі американські будинки. Це можуть бути постери і живопис, фотографії, декоративна кераміка. Особливо цінуються рукотворні предмети з натуральних матеріалів – дерева, каменю, металу.

Великі люстри – рідкість. Підвісні плафони зустрічаються хіба що у вітальнях і їдальнях. Перевага віддається локальним прийомам освітлення: бра, настільні лампи, торшери дозволяють внести в американські інтер’єри затишну атмосферу, підкреслити окремі зони.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Штори на вікнах або з геометричного малюнка (смужка, клітка), або з легкими квітковими візерунками. На підлозі в центрі вітальні, в окремих зонах – етнічні чи дизайнерські килими з візерунками, в приватних кімнатах – однотонний ковролін.

меблі для дому, меблі на замовлення, меблі фото

Отже, тепер ви ознайомленні з американським стилем в інтер’єрі. Для того, щоб правильно підібрати меблі на замовлення для вашого помешкання у цьому стилі, ви маєте змогу звернутися в Дизайн – Студію Меблів “New Art”. Дизайнери з великим задоволенням та ентузіазмов допоможуть вам у виборі меблів для дому. Ви матимете змогу з декількох запропонованих вам варіантів меблів на замовлення вибрати ті, які будуть відповідати усім вашим критеріям та вимогам. Звернувшись в Дизайн – Студію Меблів “New Art”, ви будете задоволенні високою якістю меблів на замовленням, цінами та обслуговуванням.

Меблі в Американському Стилі обновлено: Липень 12, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *