Незамінні полиці в сучасному інтер’єрі

Сучасний дизайн інтер’єру з використанням настінних полиць на замовлення пропонує безліч привабливих і стильних рішень. З метою економії місця в невеликих кімнатах, кутові полиці є одним з найбільш доречних варіантів.

Настінні полиці

Настінні полки та вбудовані книжкові шафи на замовлення дають можливість реалізувати багато ідей, з огляду на практичну сторону цього питання, а також, дозволяють додати індивідуальності інтер’єру, будучи відмінним рішенням для декорування кутів в невеликих приміщеннях. Такі полки займають менше місця. Кутові настінні полки ідеально підходять для зберігання книг і чудово виглядають на них всілякі статуетки, картини, фотографії, вироби і трофеї.

Кутові полиці

Кутові полиці на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art – це чудовий варіант для оформлення невеликих кімнат. Вони здатні прикрасити і поліпшити дизайн інтер’єру, досить практичні і зручні.

Рекомендації від дизайнерів

Розміщувати полки можна практично на будь-якій вільній стіні, в кутах, між вікнами, над обіднім столом, біля телевізора. Варто тільки враховувати одне правило: якщо полка на замовлення має незвичайну форму і колір, то стіна і предмети, які будуть прикрашати її повинні бути стриманими. І навпаки, якщо полка досить простої форми і не помітна за кольором, то оточенням її може бути вельми оригінальний дизайн.

Матеріали для полиць

Настінні полки на замовлення можуть бути виконані з різного матеріалу: дерева, металу, пластику, скла…

Пластикові полки доступні за ціною і функціональні. Скляні полиці прекрасно підходять для невеликих кімнат, так як здатні візуально сприйняти приміщення просторіше. Металеві полиці практичні і, в основному, частіше використовуються для офісних приміщень.

Стелажі

Кутові стелажі на замовлення є прекрасною ідеєю для кухонь і ванних кімнат. Вони доповнюють інтер’єр, роблячи його привабливим, і створюють в ньому унікальну атмосферу комфорту і затишку.

Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art, пропонує Вам-доступні ціни та індивідуальний підхід до клієнтів, а також швидке виготовлення якісних меблів на замовлення +доставка та монтаж-БЕЗКОШТОВНІ!

 

Незамінні полиці в сучасному інтер’єрі обновлено: Лютий 1, 2017 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *