Облаштування балкону і лоджії

Майже в кожній квартирі є чудовий куточок, де ми можемо відпочити, особливо в теплу пору року – це балкон. Однак давайте будемо чесними: у багатьох з нас балкон – це приміщення, в яке ми складаємо все те, що потрібно рідко або не влізло до шафах, а в осінній і зимовий час це ще й місце зберігання овочів.

Звичайно, особиста справа кожного, як використовувати це невеликий простір. Але не всі знають, що балкон можна перетворити на важливу частину квартири. Увага: більшість наших порад підходять тільки для заскленого балкона!

  1. Місце зберігання

Балкон найчастіше використовують як склад непотрібних речей або тих, що рідко використовуються. Якщо у Вас маленька квартира, то це дійсно вихід з положення. Наприклад, на балконі можна зберігати заготовки на зиму, не сезонний одяг, дитячу коляску, велосипед і так далі.

Тільки ось у багатьох з нас балкон завалений до такої міри, що часом дістатися до потрібної речі можна, тільки долаючи перешкоди. Щоб такого не було, ми пропонуємо впорядкувати все, що складено у Вас в цьому куточку квартири. А щоб було зручно речі зберігати і діставати, розмістіть на балконі:

шафа на замовлення для одягу;

-полички, закриті або відкриті, причому частина з них можна повісити під стелею;

-ящики, комоди для взуття або інших речей.

Не забудьте провести на балкон освітлення, щоб при необхідності будь-який предмет можна було швидко знайти, коли на вулиці вже темно.

  1. Робочий кабінет

Якщо Ви працюєте вдома або берете з собою роботу додому, Вам необхідно зосередитися, а в квартирі шумно: наприклад, хтось дивиться телевізор, діти грають і так далі. В цьому випадку влаштуйте на балконі кабінет.

Звичайно, попередньо необхідно організувати для себе робоче простір: поставити стіл, зручне крісло, комп’ютер, провести розетку, зробити хороше освітлення, повісити полички для літератури і так далі.

Влітку працювати на балконі цілком комфортно.

  1. Майстерня

Любите щось майструвати? Ваш обідній стіл постійно застелений клейонкою або газетами, всюди лежать інструменти, клей, нитки, стрічки, тканини і так далі?

Якщо Ваших домашніх це дратує, відвоюйте для себе балкон. Приведіть його в порядок, підготуйте робоче місце, поставте тумбочку для зберігання робочих матеріалів, повісьте полки, шафи і так далі. Не забудьте поставити радіо або інше джерело музики і гарного настрою, щоб було веселіше творити.

  1. Спальня

У Вас велика сім’я або будуть ночувати гості, тому потрібно ще одне спальне місце? Згадайте про балкон. У літню пору там можна провести ніч без проблем, аби було комфортне ложе, а ось взимку, звичайно, буде холодно. В такому випадку підготуйтеся заздалегідь: утепліть балкон, покладіть на підлогу товстий килим. Поставте не велике розсувне ліжко. Втім, якщо у вас великий балкон, можна влаштувати там повноцінну спальню.

  1. Їдальня-кухня

Якщо у Вашій квартирі дуже маленька кухня, і Ви насилу поміщається в ній, щоб приготувати їжу, то можна влаштувати їдальню на балконі. Для цього, звичайно, балкон повинен бути на кухні, адже не будете ж Ви носити посуд і каструлі через всю квартиру.

У таких випадках, як правило, балкон утеплюють, прибирають вікно і балконні двері, тим самим поєднуючи два приміщення. Однак для такого глобальної перебудови потрібно відповідний дозвіл на перепланування.

Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art та наші дизайнери нададуть Вам чудові рішення для обладнання меблями балкону чи лоджії, допоможуть створити у Вашій оселі комфорт та затишок. Звертайтесь! Ми завжди раді Вам допомогти у такому не простому виборі!

Облаштування балкону і лоджії обновлено: Грудень 23, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *