Облаштування Вітальні: Сучасність та Стиль

Вітальня одне з центральних місць в будинку або в квартирі. Це і зона сімейного відпочинку та приміщення для прийому гостей. Як правило, саме тут відображаються смаки і фінансові можливості власників житла. Варіантів облаштування вітальні може бути досить багато, діапазон функціональних можливостей так само широкий і дозволяє втілити різні стильові прийоми.

Смак, стиль і зручність, ось основні критерії сучасної вітальні. Всі елементи інтер’єру повинні гармонійно вписуватися в простір і одночасно об’єднувати його.

Популярним рішенням сьогодні є зонування. Таку розбивку інтер’єру можна ефективно реалізувати шляхом контрастного оформлення стін, а також за допомогою світла. У зоні прийому гостей освітлення має бути більш активним, ніж у зоні відпочинку, де цілком достатньо торшера або бра.

Дизайн вітальні, як і будь-якого іншого приміщення багато в чому визначається обробкою стін. Вони можуть бути обклеєні шпалерами, в тому числі і дизайнерськими, що імітують фактуру тканини, очерету й інших природних матеріалів. Або виконані із застосуванням венеціанської штукатурки або художнього розпису, що дозволяють домогтися ексклюзивності в інтер’єрі.

дизайн вітальні

Оскільки мова йде про житлове приміщення, де вся сім’я проводить значну частину часу, матеріали для оздоблення стін повинні бути абсолютно безпечні, не вбирати сторонні запахи і не збирати пил. Якщо площа вітальні невелика, обробка стін не повинна бути занадто яскравою і містити великі елементи. В даному випадку більш прийнятні спокійні тони, що створюють атмосферу тепла і свіжості.

 

Для підлоги вітальні ідеально підходить натуральне дерев’яне покриття, що має не тільки презентабельний зовнішній вигляд і чудово зберігає тепло, але і не потребує особливого догляду. Не поганою альтернативою може бути ламінат, який економічно вигідніше натурального паркету, але має не такий тривалий термін служби і не виносить тривалого контакту з водою.

Жодна вітальня не обходиться без меблів. Головне не перестаратися, простір між предметами повинен бути не менше 80 см. Диван і крісла та журнальний столик, (зона відпочинку) краще розташувати уздовж найдовшої стіни, це дозволить візуально зменшити простір, зробити його більш затишним. А ось обідня зона повинна займати не менше 5 м?, краще, якщо вона буде розташовуватися біля протилежної від входу стіни.

Якщо площа вітальні не дозволяє відтворити повноцінну гостьову зону можна скористатися розсувними наборами меблів, і розкладати її в разі потреби.

дизайн вітальні

Сучасний стиль передбачає велику кількість пластику і скла. Тут доречні розсувні перегородки і незвичайні аксесуари. Популярні сьогодні і етнічні інтер’єри, які тяжіють до яскравих фарб, насичені національними сувенірами і дрібнички. А ось для невеликих віталень найбільше доречний міський стиль, практичний, з зручними сучасними меблями і яскравими декоративними акцентами. Вибір інтер’єру, багато в чому залежить від висоти стель і розмірів кімнати, ну і звичайно від особистих переваг власників житла.

Надати вітальні атмосферу тепла допоможе різноманітний текстиль. Він може бути використаний в оформленні стін, і так само введений в інтер’єр у вигляді килимів, пледів і подушок. А наповнять його комфортом і вишуканістю різні дрібниці: статуетки, квіткові композиції, картини і свічники.

Вітальня – це місце де панують рівновага і гармонія. Її інтер’єр повинен бути пов’язаний з іншими приміщеннями, доповнюючи індивідуальність всієї житлової зони. Дизайнери студії меблів “New Art” зможуть знайти влучне рішення гармонійного поєднання різних стилів у просторі та допоможуть вам проявити найсміливіші фантазії в інтер’єрі та втілити в життя найзухваліші ідеї.

Облаштування Вітальні: Сучасність та Стиль обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *