Офісні Меблі для Дому: Бюджетний Варіант

Для тих, хто працює вдома або звик багато часу проводити за комп’ютером, облаштування домашнього офісу – не примха, а необхідність. Адже неможливо продуктивно працювати в незручному місці, а про те, як гарний інтер’єр стимулює працездатність, і говорити нічого! Але не завжди ми готові виділяти значні суми на дизайн інтер’єру робочої зони в квартирі. Отже, сьогодні ми поговоримо про бюджетні ідеї для інтер’єру домашнього офісу, офісні меблі для дому.

Офісні Меблі для Дому: Купуємо Недорогий Комплект

Ми звикли думати, що офісні меблі завжди дорогі. Але це не зовсім так. Звичайно, існують бренди, вартість яких обчислюється сумами з багатьма нулями, проте є і дешевші офісні меблі, зовнішній вигляд і якість яких цілком відповідають потребам домашнього офісу.

офісні меблі для дому, офісні меблі, офісні меблі на замовлення

Використовуємо Старий Кухонний Стіл замість Робочого

Зрештою, ніхто не диктує вам, яким повинен бути стіл в інтер’єрі вашого домашнього офісу. Так що сміливо можна купити або виміняти на який-небудь старий дерев’яний кухонний стіл і, перефарбувавши його в свіженький, відповідний інтер’єру і настрою, колір, використовувати його в якості офісного столу.

офісні меблі для дому, офісні меблі, офісні меблі на замовлення

У деяких випадках можна навіть не займатись реставрацією столу, а використовувати його як є: від такого вінтажного елементу багато інтер’єрів тільки виграють.

Офісні Меблі для Дому: Робимо Меблі Своїми Руками

Нескладне креслення і поїздка в найближчий магазин будматеріалів за шліфованими дошками (як правило, порізку їх можна замовити прямо в магазині) дозволять вам створити відмінний комплект з столу і стелажа буквально в лічені години. За бажанням дерев’яні поверхні можна декорувати або залишити в натуральному необробленому вигляді.

Використовуємо Відкриті Полиці

Полиці можна купити по частинах в тих же магазинах будматеріалів і без зусиль прикріпити на стіну саморізами. Зате речей такі конструкції вміщають величезну безліч, що може бути дуже корисно в умовах малогабаритної квартири, де місця під домашній офіс відводиться не дуже багато.

офісні меблі для дому, офісні меблі, офісні меблі на замовлення

Офісні Меблі на Замовлення

Якщо вам не вдається самостійно облаштувати ваш домашній офіс, ви можете купити офісні меблі для дому на замовлення. В Дизайн – Студії Меблів “New Art” ви матимете змогу замовити офісні меблі згідно розмірів місця у вашому помешканні, яке виділяється під домашній офіс, а також згідно усіх ваших вимог та побажань.

Офісні Меблі для Дому: Бюджетний Варіант обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *