Офісні Меблі для Школяра

bedroom-agreeable-white-small-floorspace-kids-rooms-with-white-desk-and-bookshelves-interior-ideas-awesome-small-kids-room-ideas-for-your-lovely-children

Всупереч нашим уявленням, у школярів є своя серйозна робота – це навчання. А значить, що вдома необхідно створити комфортні умови, щоб дитина шкільного віку могла займатися ефективно і із задоволенням. Найкращим варіантом для облаштування дитячого міні-кабінету  будуть офісні меблі на замовлення.

Інтер’єр домашнього офісу для школяра, хоч і не надто сильно, але все ж відрізняється від робочого місця дорослого. Якщо дорослий може собі дозволити сидіти на не надто зручному кріслі (хоча, в ідеалі, не повинен цього робити), то школяреві обов’язково потрібні якісні ергономічні стільці. Адже дитина росте і, заощадивши на офісних меблях сьогодні, ви ставите під загрозу її здоров’я і правильний розвиток.

Офісні Меблі: Стіл

Те ж стосується і вибору столу: письмовий стіл для школяра повинен підходити йому по росту, а ще краще – регулюватися по висоті, адже діти дуже швидко ростуть, і абсолютно неприпустимо, щоб підліток проводив кілька годин на день за незручним столом. Кращим варіантом буде покупка так званого “трансформера”, тобто столу, регульованого по висоті. Він обійдеться дорожче звичайного, зате позбавить від необхідності міняти робоче місце в майбутньому.

Офісні меблі Офісні меблі на замовлення Офісні меблі на замовлення Тернопіль замовити офісні меблі офісні меблі на замовлення меблі меблі купити офісні меблі

Якщо ріст дитини 110 – 119 см, висота стільниці не повинна перевищувати 52 см, якщо більше 120 см, потрібен вже “дорослий” стіл вище 60 см. Головне правило при виборі: край столу повинен знаходитися на кілька сантиметрів нижче рівня грудей, щоб школяр міг спокійно спиратися на поверхню ліктями.

Якщо ви плануєте розмістити на столі ще й комп’ютер, то обов’язково прослідкуйте, щоб на столі було спеціальне місце для монітора, а також висувна панель під клавіатуру. Крім того, необхідні відділи для зберігання компакт-дисків, а також полиці для принтера, сканера і т.д.

Якщо розміри кімнати дозволяють, замість звичного прямокутного столу можна купити Г-подібний, довга частина якого призначається для читання і письма, а коротка – для роботи за комп’ютером. При цьому набір полиць і відділів у нього повинен бути таким же. Замовити офісні меблі,щоб будуть відповідати усім критеріям та вимогам, ви зможете в магазині меблів “New Art”.

Офісні Меблі: Стілець

Тут перевагу теж варто віддати “трансформеру”, причому, добре, якщо регулюватися буде не лише висота сидіння, але і кут нахилу спинки. При правильній посадці стопи дитини повинні повністю торкатися підлоги, а коліна згинатися під прямим кутом. Буває так, що стілець купується “на виріст”, в такому випадку під ноги необхідна спеціальна підставка. Якщо змайструвати щось своїми руками не виходить, просто покладіть на підлогу пару товстих словників. Але споруджувати замість підставки Еверест з книг теж не варто: коліна ні в якому разі не повинні підпирати стіл знизу. Регулюючи кут нахилу спинки, треба простежити, щоб дитина не навалювалася грудьми на стіл і не надто відкидалася назад.

Меблі трансформер офісні меблі замовити Замовити офісні меблі в Тернополі меблі Меблі для зберігання шкільного приладдя та підручників офісні меблімеблі Тернопліль

Щоб остаточно переконатися в тому, що обрані вами офісні меблі підходять для дитини, проведіть ще один невеликий тест: посадіть сина чи дочку за стіл, а потім попросіть покласти лікоть на поверхню і дотягнутися рукою до куточка ока. Якщо все підібрано правильно, пальці будуть ледь торкатися обличчя.

Офісні Меблі: Місце для Зберігання Речей

Зберігання шкільного приладдя та підручників – дуже важливий пункт в організації домашнього офісу для школяра. Зручні полиці для книг, органайзери для канцтоварів та шухляди для всіляких дрібниць створять комфортні умови для роботи і допоможуть підтримувати порядок на робочому місці. У деяких випадках робоче місце дитини може бути частиною домашнього офісу батьків, але в цьому випадку у школяра обов’язково повинен бути свій стіл і відповідне йому по росту крісло.

А ось колірну гамму оформлення дитячого домашнього офісу краще узгодити з самим власником: по-перше, так ви привернете увагу дитини до прийняття рішення по дизайну інтер’єру її власної кімнати; по-друге, нав’язувати їй свої ідеї буде не надто педагогічно, адже школяр – вже доросла людина і йому може просто не сподобатися ваш варіант.

Унікальний проект дитячих офісних меблів на замовлення Унікальний проект офісних меблів офісні меблі меблі в офіс меблі для офісу Меблі для офісу на замовлення Меблі для офісу на замовлення в м. Тернопільофісні меблі

Якщо в сім’ї є більше, ніж одна дитина, робоче місце необхідно забезпечити кожному своє власне. Адже для того щоб ефективно вчитися, підлітку необхідно мати можливість розпоряджатися часом і простором самостійно, а не чекати, поки брат або сестра дороблять свої уроки. І, звичайно ж, постарайтеся забезпечити якісне освітлення в домашньому офісі школяра: це дуже важливо, особливо в зимовий час, коли уроки доводиться робити, в основному, після заходу сонця.

Тепер, коли ви озброєнні знаннями, щодо правильного вибору меблів для дитячого кабінету, все, що вам залишається це замовити офісні меблі. В Дизайн – Студії “New Art” для вас спроектують окремий унікальний проект дитячих офісних меблів на замовлення, які будуть радувати вашу дитину та вас!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *