Офісні Меблі від “New Art” – Ваше Найкраще рішення

Офісні шафи є не тільки сховищем паперів і речей, а й чудовою прикрасою ділового інтер’єру – не завжди яскравого, живого і оригінального. У багатьох офісах не рідко можна зустріти допотопні стелажі, завалені паперами, до яких і підходити зайвий раз не хочеться, не кажучи вже про продуктивність роботи. Якщо не подумати про клієнтів і партнерів, які по безладу відразу оцінять серйозність вашої компанії. Через це на перший план виходить турбуватися про зручність в повсякденній щогодинній експлуатації, що дуже важливо для побудови оперативного робочого процесу, а, за великим рахунком, для ефективності всієї роботи фірми. Шафи для офісу на замовлення повинні бути продумані до найдрібніших деталей – наші досвідчені конструктори, професійні дизайнери і професійні майстри постараються на славу. Шафи для офісу мають зручні місткі полиці, можлива комплектація дверцятами для більш зручного зберігання папок і захисту від пилу. Наші офісні меблі прекрасно вписуються в стильні інтер’єри, а також мають універсальні можливості органічно розміщуватися в просторі будь-якої площі. Варто тільки один раз побачити наші шафи-купе, офісні меблі – цього буде достатньо для того, щоб остаточно визначитися з вибором. Наявність шафи для офісу додасть благородство будь кабінету, співробітники будуть щодня з радістю приходити до свого робочого місця, якщо його облаштували за допомогою шаф. До останніх новин в області дизайну офісів відносяться офісні аксесуари різного роду для облаштування робочого місця. Приклади офісних шаф ви можете переглянути в нашому фото каталозі меблів. Для виклику дизайнера достатньо зателефонувати за вищевказаними номерами телефону і домовитися про конкретну дату обміру.

Офісні меблі на замовлення

офісні меблі

офісні меблі на замовлення, замовити офісні меблі, офісні меблі Тернопіль, шафи Тернопіль, замовити меблі Тернопіль

Замовити офісні мебліОфісні стелажі як універсальне місце зберігання документації

Як часто в пошуках бажаного дизайну від виробників меблів люди часто-густо стикаються з проблемою шаблонності і однотипності пропозицій. Особливо простежується тупик у виборі, коли це стосується організації офісного простору, де проявити фантазію і вправність представляється надзвичайно складним і енерговитратним, в силу специфіки різновидів даного виду офісних меблів. Дизайн студія меблів «New Art» пропонує тільки нестандартні авторські рішення по виробництву меблів на замовлення, що зіграє на руку навіть самому вимогливому клієнтові.
Не секрет, що оформлення навколишнього оточення відображає Ваш світогляд і статус. Тим більше коли йдеться про бізнес- середовище, адже очевидно, що кожна поважаюча себе фірма прагне організувати робоче місце своїх службовців по всім загальноприйнятим стандартам. У проектуванні офісу важливо не тільки комфортно облаштувати робочу зону, щоб зробити життя колективу більш продуктивною. У цій справі головне – створити приємну атмосферу місця, яке буде асоціюватися зі стабільністю та престижем, як для самих співробітників компанії, так і для її відвідувачів.

Офісні меблі в Тернополі

Офісні меблі Тернопіль

офісні меблі

меблі на замовлення в офісСтелаж – універсальна меблева конструкція

Світ канцелярії давно втомився від громіздких шаф і секретерів, і зараз перевага віддається легким поличним установкам, таким, як стелаж. Стелаж – універсальна меблева конструкція, яка, незважаючи на свою місткість, дозволяє максимально економно розподіляти простір. В офісі таке компактне сховище документації просто незамінне! Посудіть самі: багатофункціональність, легкість транспортування і установки, а також можливість адаптувати меблі під свої переваги і потреби. Будь-який з численних видів стелажа, будь то підвісний, настінний, підлоговий стане невід’ємною частиною офісного інтер’єру. А якщо з’явилося бажання просто розбавити звичне оздоблення, то Вам підійдуть обертові моделі або стеллаж-трансформер.

Варто також відзначити, що одна з найбільш привабливих особливостей офісного стелажа – його функція поділу простору. За допомогою цієї конструкції Ви можете за своєю потреби і смаку розмежувати територію, надати їй цілісність і затишок. Підхід до вибору стелажа для офісу не обмежується його прямим призначенням – зберіганням документації. Важлива його роль і для офісного декору. Для цих цілей у виготовленні стелажів використовуються деревина, метал, пластик, скло, а також поєднання цих матеріалів – все це дозволяє задовольнити навіть самий неймовірний дизайн – проект. Покладемо, ви прихильник консервативного стилю, яро переконаний в тому, що меблі повинні бути практичні, оснащені всім необхідним, але в той же час здатні не привертати до себе зайвої уваги. Оптимальним варіантом для Вас стане конструктивізм з його лаконічними лініями і деформованими предметами. А когось, наприклад, наведений вище класичний варіант відверто змусить нудьгувати. Для цінителів всього екстравагантного і еклектичного . фахівці дизайн студії меблів «New Art» пропонують різноманітну колірну палітру, всілякі форми і фактури. Якщо ви вважаєте, що офісний стелаж – щось банальне і нехитре, то поспішаємо переконати – мінімалізм інтер’єру з легкістю можна розбавити якісним декором ліпниною, обробкою з шкіри і дорогоцінних каменів. Нерідко в гонитві за оригінальним дизайном клієнти стикаються з недобросовісним підходом до справи: неграмотна спроектовані, невідповідність матеріалів поставленому завданню можуть стати на шляху реалізації первинної задумки. Тут важливе дотримання всіх технологій монтажу та виготовлення корпусних меблів. Ці чіткі правила допоможуть усунути можливі недоліки офісних стелажів: непрезентабельний зовнішній вигляд, нестійкість, огріхи з мобільністю. Трудомісткий процес виготовлення офісних стелажів не заважає нашій фірмі завжди творчо вирішувати питання будь-якого роду і грамотно виконувати замовлення відповідно до загальної концепції дизайну.

офісні мебліДизайн студія меблів «New Art» пропонує будь-які дизайнерські проекти за індивідуальним замовленням і з радістю втілить ваші мрії про ідеальний офісі в реальність.

Офісні Меблі від “New Art” – Ваше Найкраще рішення обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *