Особистий комфорт нон-стоп: переваги меблів на замовлення

переваги меблів на замовлення

Меблі – це як одяг. Якийсь наряд відразу сідає по фігурі, якийсь вимагає підгонки. Останнє трапляється частіше, оскільки немає двох однакових людей зі стандартними фігурами. Точно також унікальний інтер’єр кожного будинку. Тому при покупці меблів виникає безліч труднощів. Незважаючи на широкий асортимент дуже важко підібрати вироби, які б ідеально підійшли до вже наявного інтер’єру і стилю будинку. Можна нескінченно «приміряти» різні варіанти меблів, але так і не знайти бажаного. З огляду на те, що меблі відносяться до товарів тривалого користування, помилка при виборі ще довго буде муляти вам очі і псувати настрій. До тих самих пір, поки ви знову не назбираєте потрібну суму грошей, щоб відправитися на пошуки нової обстановки. І в душі сподіваючись, що вона виявиться більш вдалою, ніж попередня.

Але сьогодні можна купити меблі не тільки в готовому вигляді. Виробники пропонують кардинально змінити на краще будинок і надати йому індивідуальність за допомогою меблів на замовлення. Такі вироби, як і одяг, зшитий за індивідуальними мірками, припадуть точно впору, оскільки матимуть заздалегідь заданий дизайн і розміри.
Корпусні меблі на замовлення відноситься до особливої категорії корпусних меблів. Від звичайних готових меблів їх відрізняє цілий ряд переваг:

– завдяки індивідуальним розмірам меблі за габаритами і формами ідеально співвідноситься з приміщенням. Тому навіть у разі нестандартного планування, наявності нерівних стін, ніш і поглиблень при установці корпусних конструкцій складнощів не виникає. По суті, меблі на замовлення підходить до вашого будинку точно так же, як і деталі конструктора при складанні, утворюючи разом з існуючим інтер’єром єдиний, цільний і гармонійний простір;

– колір, фактура, дизайн і якість виробу повністю влаштовують покупця, оскільки це заздалегідь обговорюється з ним особисто. Саме покупець вирішує, якими будуть його меблі. А майстри втілюють його побажання в реальність;

– меблі на замовлення – це меблі для особистого комфорту. Функціональність меблів враховує не тільки звички і побажання покупця, але навіть його фізіологічні особливості, якщо в цьому є необхідність. Наприклад, якщо виготовляється шафа для дитячої, то при конструюванні меблів обов’язково будуть взяті до уваги вік і зростання малюка, а внутрішнє наповнення і зовнішня фурнітура будуть розташовані таким чином, щоб дитина не відчувала незручності при використанні цих предметів інтер’єру.

Особистий комфорт нон-стоп: переваги меблів на замовлення обновлено: Березень 27, 2017 автором: Uliana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *