Передпокій в стилі хай тек

Передпокій – сама проблемна кімната в квартирі або будинку. Специфіка кімнати вимагає, щоб тут панував ідеальний порядок і вона мала хороший вигляд. Також вона повинна бути стійкою до засобів побутової хімії. Ситуація ускладнюється тим, що площа прихожої як правило сильно обмежена. Стиль хай-тек дає можливість вирішити всі ці завдання найкоротшим шляхом разом із Дизайн Студією Меблів на Замовлення New Art.

Шафа-купе для ідеальної організації простору в стилі хай-тек

Все, що потрібно для зручності передпокої – шафа-купе контрастного фарбування для верхнього одягу, лаконічна тумба з висувними ящиками для взуття. Дизайн меблів на замовлення New Art розрахований на максимально продуктивне використання простору.

Зонування кольором в передпокої хай-тек

 

У передпокої може бути присутнім додаткове зонування на вхідну зону і хол. Межі між ними часто позначаються шляхом поєднання підлогового покриття різного типу або різного кольору. Біля дверей це може бути керамічна плитка або інший матеріал, стійкий до абразивних впливів вуличного бруду. У зоні холу – ламінат, паркет, лінолеум.

У хай-тченом інтер’єрі панують прямі лінії і кути

Для стилю хай-тек характерні строгі лінії і прямі кути. В інтер’єрі невеликого передпокою багаторазово обіграний квадрат. Стандартна форма підлогової плитки повторюється у візуальному членуванні дверцят шафи-купе Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art, а світильники перебувають у ніші квадратної форми.

Дерев’яні меблі в стилі хай-тек

 

Для інтер’єру передпокою в стилі хай-тек використовуються в основному матеріали штучного походження. Тим не менш, наші дизайнери допоможуть у виборі меблів з масиву дерева з дзеркальними дверцями і сталевий фурнітурою які відмінно доповнять хай-течну обстановку.

Яскравий комод в стилі хай-тек

 

Яскравий блискучий комод з металізованим підставою – відмінний вибір для передпокою в стилі хай-тек або мінімалізм.

Оптичне розширення простору в стилі хай-тек

 

Передпокій на замовлення стилізований під вхід на надсекретний об’єкт. Дзеркало на всю стіну компенсує оптичні втрати простору.

Яскрава композиція в стилі хай-тек з акцентами чорного кольору

 

Хай-тек може бути яскравим. Помаранчевий колір стіни підкреслять темними фасадами висувних ящиків. Цілісність композиції забезпечена присутністю підставки для парасольок в тон стіні. На щаблях сходів постелений темний ламінат в тон меблевим фасадам на замовлення від Дизайн Студії Меблів на Замовлення New Art.

 

Хай-тек цікавий саме тим, що його основні принципи моделювання простору дають можливість вирішити проблему маленької передпокою. Широке застосування сучасних матеріалів – відмінна можливість вибрати ті, які ідеально підходять для конкретних умов експлуатації з поправкою на кліматичну зону. А також Дизайн Студія Меблів на Замовлення New Art забезпечує доставку меблів по всіх регіонах України а також встановлення меблів. Звертайтесь: тел.: (067) 154-81-79; або м. Тернопіль; мкр-н Центр; вул. Руська, 4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *