Порядок в шафі-купе: розмістимо речі правильно

Кожному з нас хочеться бачити порядок не лише в квартирі, але і в шафах. А чому не завжди виходить так, як ми бажаємо? Причини завжди знайдуться на це питання: не вистачає місця в шафах, квапимося і кладемо речі куди попало, а деколи і присутня наша лінь. І все – таки, давайте, спробуємо навести лад в наших шафах-купе для одягу.

Порядок в шафі-купе: розмістимо речі правильно

Економимо місце в шафі-купе на замовлення

У цій статті студія дизайн меблів «New Art» пропонує декілька простих, але дуже корисних порад.
Перше – це знайти кожній речі відповідне місце і тим самим підтримувати порядок в шафі-купе на замовлення постійно. Тоді весь одяг буде завжди на видному місці. І так почнемо наводити лад в шафі.

Економимо місце в шафі-купе на замовлення
Найшвидше розділити одяг по сезонах, тобто по групах – зимова, літня і весняно – осіння. Для кожної групи потрібно виділити в шафі відділення, де вона зберігатиметься – для одягу, який носиться в даний момент і для речей, які чекають свого сезону.
Для групи, які в даний момент Ви не носитимете краще використовувати антресолі або окрему шафу. Якщо такої можливості немає, то покласти їх на верхні полиці, упакувавши в прозорі коробки або контейнер.
Далі потрібно відокремити потрібний і непотрібний одяг, тобто речі, які носите постійно і ті, що Ви хочете викинути, подарувати кому чи – відвезти на дачу. Розділите весь одяг і лишнє приберіть в шафі, останнє в коробки, щоб не займало місце.

Пріорітети в сортуванні одягу

Зараз, коли Ви розсортували речі, починайте їх складати в шафу.
1. Центральне місце в шафі-купе відведіть для повсякденних речей і одягу для роботи.
2. Домашні брюки і кофти зберігати окремо від офісних костюмів; – на одну полицю покладете один вигляд одягу: Наприклад, трикотажні речі. Дизайнери рекоментують для таких речей використовувати висувні лотки з бортами. Щоб джемпер або футболка не м’яли, то не складайте їх, а акуратно скачуйте.

Пріорітети в сортуванні одягу
3. Нижню білизну – краще покласти в окремі білизняні ящики, які можна розділити на секції за допомогою картонних перегородок або складете в коробки і спеціальні органайзери для таких речей. Які можуть запропонувати дизайнери компанії.

Нижню білизну - краще покласти в окремі білизняні ящики


4. Коли складаєте речі на полицях, то ті які використовуєте постійно покладете на видне місце, а інші углиб.

шафа-купе
5. Вечірні плаття приведіть в порядок (почистіть, освіжіть) і акуратно складіть їх загорнувши в тонкий папір або помістіть в бавовняний мішок. Зберігати краще в окремій коробці або якщо на вішалці, то в стороні від постійно використовуваних речей.
6. Ремені, галстуки – зручніше зберігати на дверцях шафи. Якщо немає спеціальної вішалки на дверцях, то зробіть її самостійно. Наприклад, з вішалки для рушників у вигляді щаблини, а після на неї повісити гачки.
7. Речі на плічках – для зручності підберіть плічки під розмір шафи, краще всього підійдуть дерев’яні. А для речей з тканин, що легко деформуються, використовуйте спеціальні м’які плічки.
8. Спідниці, блузи, плаття і брюки повісити окремо або комплектами. Це дозволить заощадити місце в шафі.
9. Взуття: зручніше зберігати в коробках. Щоб не відкривати кожну коробку у пошуках потрібної пари, то прикріпіть на торці коробки фотокартки взуття, кольорові наклейки або підпишіть. Коробки компактно поставте на дно шафи, враховуючи при цьому розміри коробок і наскільки часто дістаєте ту або іншу пару взуття.

Ідеальний підхід до речей в шафі-купе

Думаю, що коротко сказали про всі речі. На закінчення відзначу, що мінімум двічі в рік плануйте робити сезонну ревізію своїм речам, тоді Ви знатимете завжди, де і що зберігатися.
Не забувайте, що на видному місці в шафі має бути лише одяг поточного сезону і можете залишити лише декілька екземплярів весняного і осіннього періоду, які згодяться у будь-який час: кардігани, жакети, брюки, джинси, спідниці, тренувальний костюм.
Одяг не по сезону спочатку приведіть в порядок: поперіть, виведіть плями, пришийте ґудзики, полагодите застібки, відпрасуйте. І після складайте його в невеликі картонні коробки або тканинні мішечки і відправляйте на антресолі або в коробки. Підійшов час і поглянути, як може виглядати ідеальна шафа на замовлення для одягу. Але перед цим скажу, якщо хочете придбати шафи металеві або одежні, стелажі і картотеки, то відвідайте магазин студії меблів «New Art» і досвідчені дизайнери нададуть вам вичерпну інформації по будь-яких питаннях.

Порядок в шафі-купе: розмістимо речі правильно обновлено: Липень 12, 2016 автором: Менеджер Оксана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *