Провідні Стилі Інтер’єру

Стиль – це ваше самовираження в інтер’єрі. Вибір стилю залежить від темпераменту людини, її звичок, професії та способу життя. І якщо він буде відповідати вашим інтересам та характеру, то саме тоді будинок стане гармонійним продовженням вас. Проте стилів в інтер’єрі нескінченно багато. Це і робить вибір важким та тривалим.

Щоб зробити ваш вибір менш складним, ми зупинимося на найпопулярніших стильових напрямах, які говорять про тенденції в дизайні і диктують моду на наступні роки.

  • Класичний стиль – це сплетіння розкоші і витончених ліній, правильних форм і ненав’язливих дизайнерських рішень, затишку та витонченості. Цей стиль відрізняється стриманою благородною гаммою. Тут зустрічаються такі кольори як коричневий, бежевий, перловий, кавовий, молочний.

Проте в сучасних інтер’єрах частіше використовується стилізація під класичний стиль, ніж пряме його наслідування. Наприклад замість ліпних стель використовуються багаторівневі конструкції з гіпсокартонів. Замість пишної драпіровки використовуються жалюзі, замість живопису – сучасні постери, а мозаїчні і паркетні підлоги замінює керамічна плитка або ламінат. Таким чином, класика залишається класикою і в той же час гарно виглядають в такій кімнаті шафи-купе, металеві торшери та інші дизайнерські новинки.

  • Мінімалізм – це лаконічні контури, прості лінії, відкритий простір і відсутність усіляких дрібничок. Особливістю цього стилю є великі вікна, які дають багато світла та повітря. Таким чином, зовнішній світ стає частиною вашого інтер’єру. Світлі природні кольори є характерними для мінімалізму. Ще одною рисою цього стилю є мала кількість меблів та аксесуарів.

мінімалізм

У мінімалізмі головна перевага віддається саме функціональності. Якщо меблі меблі, то з декількома варіантами використання, якщо стелажі для книг, то пересувні, якщо техніка, то на межі фантастики.

  • Стиль ар-деко – це прагнення до розкоші та гламуру. Тут спостерігається незвичайне і сучасне поєднання різних матеріалів, східних мотивів і старовинних елементів. Характерними рисами ар-деко є чіткість обрисів, ламані та вигнуті лінії, а також використання таких деталей як зигзаги, кола, трикутники, округлені кути, вертикальні лінії.

ар-деко стиль меблів

Для оформлення приміщення у цьому стилі використовуються такі матеріали як кераміка, скло і бронза. Особливість інтер’єру в стилі ар-деко є використання килимів з кубічними візерунками, віяла, фонтани, ковані решітки, дерево, мармур та ін.

Якщо в приміщені проживає декілька людей, то для створення комфорту необхідно поєднувати стилі, адже як вже було сказано, вибір стилю залежить від характеру, звичок та способу життя людини. Проте не слід вважати, що поєднання різних стилів може погіршити загальний вигляд вашого житла. Навпаки, це надасть вашій оселі індивідуальності та ексклюзивності. Дизайнери студії меблів “New Art” знайдуть влучне рішення гармонійного сполучення цих стилів у просторі та допоможуть вам зробити ваше житло максимально функціональним та комфортним.

Провідні Стилі Інтер’єру обновлено: Серпень 3, 2016 автором: Адміністрація New Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *