Шафа-Купе на Замовлення: Що Необхідно Знати

node-424-shkaf-kupe

У будинку чи в квартирі шафа-купе займає важливе місце. Завдяки шафі-купе вдалося знайти гідне рішення в питанні максимальної функціональності в обмеженому просторі. Розсувні двері в шафі-купе не вимагають додаткового простору для відкривання, що економить корисний простір. Виготовляють і моделюють кожну таку шафу індивідуально і встановити шафу-купе можна в будь-якому приміщенні: у прихожій, офісі, спальні, вітальні, бібліотеці, кабінеті і дитячій кімнаті.

Основні переваги шафи-купе

Основною перевагою шафи-купе є економічне використання корисного простору кімнати. Шафи-купе є багатофункціональними, довговічними і зручні у використанні. Також вони є невід’ємною частиною інтер’єру квартири. Як правило, шафа займає весь простір від підлоги і до стелі, що виключає наявність важко доступних місць, в яких можливе скупчення пилу і бруду. Це дозволяє не лише продовжити термін служби шафи, але і зберегти ваше здоров’я.
Шафа-купе на замовлення

При проектуванні даного виду меблів враховуються всі архітектурні особливості приміщення. Це дозволяє задіяти всі кути, ніші та інші “мертві зони”. Конструкція шафи дозволяє зберігати в ній практично все, навіть нестандартні по габариту речі.

Найбільшого ефекту використання корисного простору приміщення шафа-купе досягає завдяки використанню розсувних систем дверей. Дана система розрахована на довговічну і безшумну роботу. Завдяки виготовленню шафи-купе на замовлення, у вас з’являються необмежений вибір, починаючи від вибору матеріалів для її виготовлення і закінчуючи конструкторськими рішеннями.

Шафа-купе на замовлення

Шафа-купе повинна бути максимально місткою і функціональною. При виборі конструкції, ви можете замовити потрібну для вас кількість поличок, висувних шухляд, вішалок, корзин. При цьому, не варто забувати і про вільний доступ до вмісту шафи. Сучасний ринок меблевих матеріалів дозволяє використовувати практично будь-які типи матеріалів. Це дозволяє проектувати шафу з гармонійним поєднанням з іншими елементами інтер’єру приміщення, не порушуючи тим самим загальну концепцію дизайну квартири.
Шафа-купе на замовлення

Як вибрати шафу-купе

Практично в кожній сучасній квартирі є шафа-купе. Вона призначена не лише для зберігання різних речей, але і є невід’ємною частиною інтер’єру і справжнім втіленням дизайнерської думки. Багато в чому атмосфера в квартирі буде залежати від вашого правильного вибору шафи-купе. Тому слід відповідально підійти до вирішення питання: яку шафу вибрати.
Шафа-купе на замовлення

Необхідно визначитися з найбільш підходящим для вашого інтер’єру видом шафи-купе, внутрішнім розташуванням полиць, відстанню між ними, висотою штанги, зовнішнім оздобленням та багатьма іншими особливостями в конструкції шафи.
Шафа-купе на замовлення

Конструкція шафи-купе включає в себе:

Корпус

Найчастіше для його виготовлення використовується ДСП, поверхня якого захищена міцним ламінатом. Велике розмаїття колірної гами дозволяє підібрати матеріал під будь-який інтер’єр. Для ексклюзивних моделей шаф-купе застосовується шпон, дерево, МДФ, проте ці матеріали набагато збільшують загальну вартість даного виду меблів.
Шафа-купе на замовлення

Фасад

Фасадом для шаф-купе є розсувні двері, які можуть виготовлятися з ДСП, скла, дзеркала. Саме двері створюють основний дизайнерський ефект: збільшують простір і надають деяку легкість, в випадку використання дзеркальних дверей, задають певний стиль, при нанесенні на поверхню матеріалу дверей малюнка, візерунка, напису, або фотографії.
Шафа-купе на замовлення

Розсувна система

Основне призначення розсувної системи це легке і зручне відкривання дверей і надійна їх фіксація в напрямляючих. Так само не останню роль вона відіграє і в дизайнерському оформленні, оскільки постійно перебуватиме на виду.
Шафа-купе на замовлення

Наповнення

Не дивлячись на те, що всі наповнення шафи приховано за елегантними дверима, воно теж впливає на зручність використання і практичність шафи-купе. Внутрішнє наповнення залежить від функціонального призначення шафи і складається з полиць, корзин, вішалок, шухляд і інших необхідних аксесуарів.

Шафа-купе на замовлення

При виборі дизайну шафи-купе необхідно враховувати її місце установки: прихожа, спальня, дитяча кімната, робочий кабінет.
Шафа-купе на замовлення

Види шаф-купе

Перед придбанням шафи-купе необхідно визначитися з її місцем розташуванням, призначенням, типом речей, які будуть в ній зберігатися. Як правило, шафа-купе виготовляється на індивідуальне замовлення, що враховує не лише побажання клієнта, але й архітектурні особливості приміщення, в якому вона буде знаходитися. Багато в чому на конструкцію шафи-купе впливає можливість використання стін і стелі вашої кімнати, в якості її стінок.

Шафа-купе на замовлення

Виходячи з цього, шафи-купе бувають вбудовані і корпусні. У першому випадку, окремі архітектурні елементи вашої кімнати будуть служити деталями шафи. При цьому, шафа буде міцно кріпитися до стін і стелі, що додасть їй підвищену стійкість. Як правило, вбудовані шафи-купе розташовуються в отворах, арках, в мансардних приміщеннях, що дозволяє раціонально використовувати корисний простір в квартирі і приховати певні дефекти в плануванні.
Шафа-купе на замовлення

З допомогою шафи-купе ви можете розділити простір кімнати на декілька житлових зон, а використання дзеркальних дверей допоможе вам збільшити внутрішній простір. Мінусом вбудованих меблів є неможливість їх установки на нове місце, оскільки вони міцно закріплені і є частиною архітектурного простору кімнати. Корпусні шафи-купе мають власні складові елементи, що роблять її самостійною конструкцією. Це дозволяє, при вашому бажанні, міняти місце розташування шафи. Конструкція такої шафи дозволяє підбирати начинку за модульним принципом. Ви можете легко управляти внутрішнім простором шафи, додаючи в будь-який час необхідні полички, шухляди, карзини, гардеробні вішалки та інші корисні аксесуари. Це дозволяє організувати внутрішній інтер’єр шафи під ваші конкретні побажання.
Шафа-купе на замовлення

По конструкції шафа-купе може бути як прямокутною і розташовуватися паралельно стіні, так і кутовою – найбільш раціональне використання простору в кутках кімнати. Кутові шафи-купе є найбільш складним видом шаф, але при цьому чудово вписуються в будь-який інтер’єр. Вони можуть бути Г-подібними, діагональними, діагонально-кутовими.
Шафа-купе на замовлення

Варто зауважити, що за допомогою кутових шаф-купе можна розділити кімнату на декілька зон або організувати повноцінну гардеробну. Існує велика різноманітність геометричного виконання кутових шаф-купе, що дозволяє не лише раціонально використовувати простір, а й втілювати будь-які дизайнерські задумки в реальність.

Шафа-купе на замовлення

Компанія “New Art” – виробник меблів на замовлення, пропонує вам замовити шафу-купе в Тернополі, власного виробництва, за доступною ціною. Компанія готова запропонувати вам виготовлення шафи-купе за індивідуальним проектом, з урахуванням всіх ваших побажань. Ви можете вибрати матеріал для її виготовлення, фурнітуру, дизайн майбутньої шафи. А  дизайнери компанії нададуть вам широкий вибір зразків матеріалів і каталоги, за допомогою яких вам буде легше вибрати майбутні меблі.
Шафа-купе на замовлення

Магазин меблів “New Art” у Тернополі знаходиться в центрі, по вулиці Руській, 4. Також завітавши на веб-сайт компанії – https://new-art.te.ua ви можете переглянути каталог готових шаф-купе, а також за допомогою форми, надіслати фотографію на розрахунок вартості шафи-купе, яка вам сподобалася.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *